SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Starší přípravka > ROZLOSOVÁNÍ + TURNAJE

ROZLOSOVÁNÍ + TURNAJE


 

TURNAJE 2019/20:

HALOVÉ TURNAJE:

9.11.2019 - TURNAJ BRNO VINOHRADY

16.11.2019 - TURNAJ SVITÁVKA - SK MORAVAN

23.11.2019 - TURNAJ ZŠ NOVOLÍŠEŇSKÁ - SK LÍŠEŇ

8.12.2019 - TURNAJ BLANSKO - HALA ÚDOLNÍ

14.12.2019 - TURNAJ BRNO VINOHRADY

11.1.2020 - TURNAJ ZŠ NOVOLÍŠEŇSKÁ - SK LÍŠEŇ

26.1.2020 - TURNAJ POHOŘELICE

8.2.2020 - TURNAJ ZŠ NOVOLÍŠEŇSKÁ - SK LÍŠEŇ

29.2.2020 - TURNAJ HUSTOPEČE

8.3.2020 - TURNAJ BLANSKO - HALA ÚDOLNÍ

15.3.2020 - TURNAJ ŽIJEME HROU - SVITÁVKA

21.3.2020 - TURNAJ ZŠ NOVOLÍŠEŇSKÁ - SK LÍŠEŇ

 

28.3.2020 NEBO 29.3.2020 - TURNAJ LOKOMOTIVA BRNO - venkovní turnaj

  

OP STARŠÍCH PŘÍPRAVEK OKRESU BLANSKO - podzim 2019

1. kolo - sobota 31.8.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - KNÍNICE (hřiště Ráječko) (23 : 0)

1. kolo - sobota 31.8.2019 v 10:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - CETKOVICE (hřiště Ráječko) (11 : 0)

2. kolo - neděle 8.9.2019 v 9:30 hod., SVITÁVKA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Svitávka) (5 : 13)

2. kolo - neděle 8.9.2019 v 11:00 hod., ŽIJEME HROU - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Svitávka) (2 : 11)

3. kolo - sobota 14.9.2019 v 12:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - BUKOVINKA (hřiště Ráječko) (21 : 1)

3. kolo - sobota 14.9.2019 v 13:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - OLOMUČANY (hřiště Ráječko) (11 : 3)

4. kolo - středa 18.9.2019 v 16:00 hod., LIPOVEC - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Lipovec) (2 : 29)

5. kolo - sobota 21.9.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - JEDOVNICE "A" (hřiště Ráječko) (7 : 2)

5. kolo - sobota 21.9.2019 v 10:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - JEDOVNICE "B" (hřiště Ráječko) (19 : 2)

6. kolo - čtvrtek 26.9.2019 v 17:00 hod., BOSKOVICE "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Boskovice) (2 : 12)

6. kolo - čtvrtek 26.9.2019 v 18:30 hod., BOSKOVICE "C" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Boskovice) (3 : 7)

7. kolo - pondělí 14.10.2019 v 16:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - BLANSKO "A" (hřiště Rájec) (10 : 4)

7. kolo - pondělí 14.10.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - BLANSKO "B" (hřiště Rájec) (8 : 1)

8. kolo - sobota 12.10.2019 v 10:00 hod., VYSOČANY/ŠOŠŮVKA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Benešov) (1 : 21)

8. kolo - sobota 12.10.2019 v 11:15 hod., BENEŠOV/KOŘENEC - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Benešov) (1 : 22)

9. kolo -  sobota 19.10.2019 v 11:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - RÁJEC (hřiště Ráječko)

10. kolo - sobota 19.10.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - VELKÉ OPATOVICE (hřiště Ráječko)

10. kolo - sobota 19.10.2019 v 10:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - LETOVICE (hřiště Ráječko)

11. kolo - středa 23.10.2019 v 16:00 hod., BOSKOVICE "A" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Doubravice)

11. kolo - středa 23.10.2019 v 17:00 hod., DOUBRAVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Doubravice)

 

15.6.2019 Turnaj JUNIOR CUP 2019 - OLŠANY U PROSTĚJOVA- st. přípravka

Datum konání: 15. 6. 2019

SOBOTA 15.6.2019 - začátek v 8:00 hod. - turnaj JUNIOR CUP 2019 (Olšany u Prostějova) - předpokládaný konec v 17:30 hod.



8.6.2019 Turnaj o Pohár města Rosic - st. přípravka

Datum konání: 8. 6. 2019

SOBOTA 8.6.2019 - začátek v 9:00 hod. - konec turnaje v 15:00 hod. - Turnaj o Pohár Města Rosic



5.6.2019 BOSKOVICE "A" a "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (24. KOLO)

Datum konání: 5. 6. 2019

24. kolo - středa 5.6.2019 v 17:00 hod., BOSKOVICE "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště BOSKOVICE)



1.6.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - BENEŠOV/KOŘENEC - DOUBRAVICE (23.KOLO)

Datum konání: 1. 6. 2019

23. kolo - sobota 1.6.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - BENEŠOV/KOŘENEC (hřiště Ráječko)



30.5.2019 SVITÁVKA/LETOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (20.KOLO)

Datum konání: 30. 5. 2019

20. kolo - čtvrtek 30.5.2019 v 17:00 hod., SVITÁVKA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště LETOVICE)



25.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - LAŽANY - ČERNÁ HORA

Datum konání: 25. 5. 2019

21. kolo - sobota 25.5.2019 v 10:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - LAŽANY (hřiště Rájec)



18.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - FK VYSOČANY-ŠOŠŮVKA (19. KOLO)

Datum konání: 18. 5. 2019

19. kolo - sobota 18.5.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - FK VYSOČANY-ŠOŠŮVKA (hřiště Ráječko)



12.5.2019 ADAMOV - OLOMUČANY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (18. KOLO)

Datum konání: 12. 5. 2019

18. kolo - neděle 12.5.2019 v 14:00 hod., ADAMOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Olomučany)18. kolo - neděle 12.5.2019 v 15:15 hod., OLOMUČANY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Olomučany)



8.5.2019  SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - KNÍNICE - CETKOVICE (17. KOLO)

Datum konání: 8. 5. 2019

17. kolo - středa 8.5.2019 v 10:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - KNÍNICE (hřiště Rájec)17. kolo - středa 8.5.2019 v 11.30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - CETKOVICE (hřiště Rájec)



30.4.2019 OPATOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (16. kolo)

Datum konání: 30. 4. 2019

16. kolo - úterý 30.4.2019 v 16:30 hod., OPATOVICE "A" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Opatovice)