SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Starší přípravka > ROZLOSOVÁNÍ + TURNAJE

ROZLOSOVÁNÍ + TURNAJE


 

TURNAJE 2019/20:

HALOVÉ TURNAJE:

9.11.2019 - TURNAJ BRNO VINOHRADY - odehráno

16.11.2019 - TURNAJ SVITÁVKA - SK MORAVAN - odehráno

23.11.2019 - TURNAJ ZŠ NOVOLÍŠEŇSKÁ - SK LÍŠEŇ - odehráno

8.12.2019 - TURNAJ BLANSKO - HALA ÚDOLNÍ - odehráno

14.12.2019 - TURNAJ BRNO VINOHRADY - odehráno

5.1.2019 - TURNAJ TCM - odehráno

11.1.2020 - TURNAJ ZŠ NOVOLÍŠEŇSKÁ - SK LÍŠEŇ - odehráno

18.1.2019 - TURNAJ ŽIJEME HROU - SVITÁVKA - odehráno 

26.1.2020 - TURNAJ POHOŘELICE - odehráno

8.2.2020 - TURNAJ ZŠ NOVOLÍŠEŇSKÁ - SK LÍŠEŇ - odehráno

22.2.2020 - TURNAJ TCM - odehráno

29.2.2020 - TURNAJ HUSTOPEČE - odehráno

8.3.2020 - TURNAJ BLANSKO - HALA ÚDOLNÍ - odehráno

14.3.2020 - TURNAJ TCM

21.3.2020 - TURNAJ ZŠ NOVOLÍŠEŇSKÁ - SK LÍŠEŇ

VENKOVNÍ TURNAJE:

22.3.2020 - TURNAJ BOSKOVICE - UT BOSKOVICE venkovní turnaj

5.4.2020 - JARNÍ POHÁR - TURNAJ LOKOMOTIVA BRNO - venkovní turnaj turnaj - přírodní tráva

10.4.2020 - VELIKONOČNÍ TURNAJ ST. PŘÍPRAVEK - UT BOSKOVICE venkovní turnaj

13.6.2020 - JUNIOR CUP 2020 - OLŠANY U PROSTĚJOVA 

  

OP STARŠÍCH PŘÍPRAVEK OKRESU BLANSKO - podzim 2019

1. kolo - sobota 31.8.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - KNÍNICE (hřiště Ráječko) (23 : 0)

1. kolo - sobota 31.8.2019 v 10:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - CETKOVICE (hřiště Ráječko) (11 : 0)

2. kolo - neděle 8.9.2019 v 9:30 hod., SVITÁVKA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Svitávka) (5 : 13)

2. kolo - neděle 8.9.2019 v 11:00 hod., ŽIJEME HROU - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Svitávka) (2 : 11)

3. kolo - sobota 14.9.2019 v 12:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - BUKOVINKA (hřiště Ráječko) (21 : 1)

3. kolo - sobota 14.9.2019 v 13:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - OLOMUČANY (hřiště Ráječko) (11 : 3)

4. kolo - středa 18.9.2019 v 16:00 hod., LIPOVEC - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Lipovec) (2 : 29)

5. kolo - sobota 21.9.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - JEDOVNICE "A" (hřiště Ráječko) (7 : 2)

5. kolo - sobota 21.9.2019 v 10:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - JEDOVNICE "B" (hřiště Ráječko) (19 : 2)

6. kolo - čtvrtek 26.9.2019 v 17:00 hod., BOSKOVICE "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Boskovice) (2 : 12)

6. kolo - čtvrtek 26.9.2019 v 18:30 hod., BOSKOVICE "C" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Boskovice) (3 : 7)

7. kolo - pondělí 14.10.2019 v 16:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - BLANSKO "A" (hřiště Rájec) (10 : 4)

7. kolo - pondělí 14.10.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - BLANSKO "B" (hřiště Rájec) (8 : 1)

8. kolo - sobota 12.10.2019 v 10:00 hod., VYSOČANY/ŠOŠŮVKA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Benešov) (1 : 21)

8. kolo - sobota 12.10.2019 v 11:15 hod., BENEŠOV/KOŘENEC - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Benešov) (1 : 22)

9. kolo -  sobota 19.10.2019 v 11:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - RÁJEC (hřiště Ráječko) (44 : 2)

10. kolo - sobota 19.10.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - VELKÉ OPATOVICE (hřiště Ráječko) (31 : 3)

10. kolo - sobota 19.10.2019 v 10:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - LETOVICE (hřiště Ráječko) (16 : 6)

11. kolo - středa 23.10.2019 v 16:00 hod., BOSKOVICE "A" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Doubravice)

11. kolo - středa 23.10.2019 v 17:00 hod., DOUBRAVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Doubravice)

 

SOBOTA 12.10.2019 VYSOČANY/ŠOŠŮVKA - BENEŠOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (8. kolo)

Datum konání: 12. 10. 2019

8. kolo - sobota 12.10.2019 v 10:00 hod., VYSOČANY/ŠOŠŮVKA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Benešov)



ČTVRTEK 26.9.2019 BOSKOVICE "B" a "C" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (6. kolo)

Datum konání: 26. 9. 2019

6. kolo - čtvrtek 26.9.2019 v 17:00 hod., BOSKOVICE "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Boskovice)



sobota 21.9.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - JEDOVNICE "A" a "B" (5. kolo)

Datum konání: 21. 9. 2019

5. kolo - sobota 21.9.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - JEDOVNICE "A" (hřiště Ráječko)



STŘEDA 18.9.2019 LIPOVEC - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (4. kolo)

Datum konání: 18. 9. 2019

4. kolo - středa 18.9.2019 v 16:00 hod., LIPOVEC - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Lipovec)



sobota 14.9.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - BUKOVINKA/OLOMUČANY (3. kolo)

Datum konání: 14. 9. 2019

3. kolo - sobota 14.9.2019 v 12:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - BUKOVINKA (hřiště Ráječko)3. kolo - sobota 14.9.2019 v 13:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - OLOMUČANY (hřiště Ráječko)



NEDĚLE 8.9.2019 v 9:30/11:00 hod., SVITÁVKA/ŽIJEME HROU - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr."

Datum konání: 8. 9. 2019

2. kolo - neděle 8.9.2019 v 9:30 hod., SVITÁVKA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Svitávka)2. kolo - neděle 8.9.2019 v 11:00 hod., ŽIJEME HROU - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Svitávka)



sobota 31.8.2019 , SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - KNÍNICE - CETKOVICE (1. kolo)

Datum konání: 31. 8. 2019

1. kolo - sobota 31.8.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - KNÍNICE (hřiště Ráječko)



15.6.2019 Turnaj JUNIOR CUP 2019 - OLŠANY U PROSTĚJOVA- st. přípravka

Datum konání: 15. 6. 2019

SOBOTA 15.6.2019 - začátek v 8:00 hod. - turnaj JUNIOR CUP 2019 (Olšany u Prostějova) - předpokládaný konec v 17:30 hod.



8.6.2019 Turnaj o Pohár města Rosic - st. přípravka

Datum konání: 8. 6. 2019

SOBOTA 8.6.2019 - začátek v 9:00 hod. - konec turnaje v 15:00 hod. - Turnaj o Pohár Města Rosic



5.6.2019 BOSKOVICE "A" a "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (24. KOLO)

Datum konání: 5. 6. 2019

24. kolo - středa 5.6.2019 v 17:00 hod., BOSKOVICE "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště BOSKOVICE)