SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Starší přípravka > ROZLOSOVÁNÍ + TURNAJE

ROZLOSOVÁNÍ + TURNAJE


 

TURNAJE - jaro 2019:

SOBOTA 23.3.2019 - začátek v 9:00 hod. - turnaj Líšeň (nafukovací hala)

SOBOTA 30.3.2019 - začátek v 8:00 hod. - turnaj Lokomotiva Brno - Pohár města Brna st. přípravek

SOBOTA 6.4.2019 - začátek v 9:00 hod. - turnaj Kotvrdovice

PÁTEK 19.4.2019 - začátek v 8:30 hod. - turnaj Boskovice

SOBOTA 8.6.2019 - začátek v 9:00 hod. - turnaj o Pohár města Rosic

SOBOTA 15.6.2019 - začátek v 9:00 hod. - turnaj Olšany CUP (Olšany u Prostějova)

 

OP STARŠÍCH PŘÍPRAVEK OKRESU BLANSKO - jaro 2019:

13. kolo - pondělí 8.4.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - JEDOVNICE "B" (hřiště Rájec) - (2 : 4)

13. kolo - středa 8.4.2019 v 18:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - JEDOVNICE "A" (hřiště Rájec) - (5 : 0)

14. kolo - neděle 21.4.2019 v 10:00 hod., BLANSKO "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Blansko - Údolní)

14. kolo - neděle 21.4.2019 v 11:30 hod., BLANSKO "A" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Blansko - Údolní)

15. kolo - sobota 27.4.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - Žijeme hrou "A" (hřiště Ráječko)

15. kolo - sobota 27.4.2019 v 10:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - Žijeme hrou "B" (hřiště Ráječko)

16. kolo - úterý 30.4.2019 v 16:30 hod., OPATOVICE "A" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Opatovice)

16. kolo - úterý 30.4.2019 v 17:45 hod., OPATOVICE "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Opatovice)

17. kolo - středa 8.5.2019 v 10:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - KNÍNICE (hřiště Rájec)

17. kolo - středa 8.5.2019 v 11.30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - CETKOVICE (hřiště Rájec)

18. kolo - neděle 12.5.2019 v 14:00 hod., ADAMOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Olomučany)

18. kolo - neděle 12.5.2019 v 15:15 hod., OLOMUČANY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Olomučany)

19. kolo - sobota 18.5.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - FK VYSOČANY-ŠOŠŮVKA (hřiště Ráječko)

19. kolo - sobota 18.5.2019 v 10:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - ŠOŠŮVKA/VYSOČANY (hřiště Ráječko

21. kolo - sobota 25.5.2019 v 10:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - LAŽANY (hřiště Rájec)

21. kolo - sobota 25.5.2019 v 11:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - ČERNÁ HORA (hřiště Rájec)

22. kolo - středa 29.5.2019 v 17:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - RÁJEC - JESTŘEBÍ (hřiště Ráječko)

20. kolo - čtvrtek 30.5.2019 v 17:00 hod., LETOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště LETOVICE)

20. kolo - čtvrtek 30.5.2019 v 18:15 hod., SVITÁVKA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště LETOVICE)

23. kolo - sobota 1.6.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - BENEŠOV/KOŘENEC (hřiště Ráječko)

23. kolo - sobota 1.6.2019 v 10:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - DOUBRAVICE (hřiště Ráječko)

24. kolo - středa 5.6.2019 v 17:00 hod., BOSKOVICE "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště BOSKOVICE)

24. kolo - středa 5.6.2019 v 18:15 hod., BOSKOVICE "A" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště BOSKOVICE)

 

27.4.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípravka" - ŽIJEME HROU (15. KOLO)

Datum konání: 27. 4. 2019

15. kolo - sobota 27.4.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - Žijeme hrou "A" (hřiště Ráječko)



21.4.2019 FK BLANSKO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípravka" (14. KOLO)

Datum konání: 21. 4. 2019

14. kolo - neděle 21.4.2019 v 10:00 hod., BLANSKO "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Blansko - Údolní)



19.4.2019 TURNAJ BOSKOVICE - st. přípravka

Datum konání: 19. 4. 2019

PÁTEK 19.4.2019 - začátek v 8:30 hod. - turnaj starších přípravek - (hřiště Boskovice)



6.4.2019 TURNAJ KOTVRDOVICE - st. přípravka

Datum konání: 6. 4. 2019

SOBOTA 6.4.2019 - začátek v 9:00 hod. - turnaj starších přípravek - (hřiště Kotvrdovice)