SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Mladší žáci > ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019


Zimní turnaje:

30.11. 2019 - Svitávka 11:00 hod. až 14:30 hod.

7.12. 2019 - Kunštát 13:00 hod.  až 17:00 hod.

11.1. 2020 -  Svitávka 11:00 hod. až 14:30 hod.
1.3. 2020 - Svitávka 8:00 hod.  až 13:00 hod.

1.třída mladších žáků skupina A - Jihomoravského kraje

 

2. kolo - sobota 24.8.2019 v 10:30 hod., FKD - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" (hřiště Drnovice) (6 : 1)

12. kolo - středa 28.8.2019 v 17:45 hod., FC MEDLÁNKY - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" (hřiště Hudcova) (15 : 1)

3. kolo - neděle 1.9.2019 v 10:45 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - MALÁ HANÁ (hřiště Rájec) (1 : 2)

13. kolo - středa 4.9.2019 v 17:45 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - VYŠKOV "B" (hřiště Ráječko) (4 : 4)

4. kolo - neděle 8.9.2019 v 10:45 hod., FKM KAHAN - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" (hřiště KAHAN Zbýšov) (6 : 2)

5. kolo - neděle 15.9.2019 v 10:45 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - TJ TATRAN ROUSÍNOV (hřiště Ráječko) (1 : 4)

6. kolo - sobota 21.9.2019 v 10:45 hod., ŽIJEME HROU - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" (hřiště Kunštát/Lysice) (15 : 1)

7. kolo - neděle 29.9.2019 v 10:45 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - FC SOBĚŠICE (hřiště Rájec) (6 : 5)

8. kolo - sobota 5.10.2019 v 9:00 hod., FK ZNOJMO - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" (hřiště Oblekovice) (7 : 2)

9. kolo - neděle 13.10.2019 v 10:45 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - FC BOSKOVICE "B" (hřiště Ráječko) (0 : 3)

10. kolo - sobota 19.10.2019 v 10:00 hod., TJ TATRAN BOHUNICE - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" (hři. Neužilova) (6 : 1)

11. kolo - neděle 27.10.2019 v 10:45 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - TJ START BRNO (hřiště Rájec)

1. kolo - neděle 3.11.2019 v 10:45 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - ŽEBĚTÍN/BYSTRC (hřiště Rájec)

 

neděle 1.9.2019 RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - MALÁ HANÁ (3. kolo)

Datum konání: 1. 9. 2019

3. kolo - neděle 1.9.2019 v 10:45 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - MALÁ HANÁ KNÍNICE/SVITÁVKA (hřiště Rájec)



středa 4.9.2019 RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - VYŠKOV "B" (13. kolo)

Datum konání: 4. 9. 2019

13. kolo - středa 4.9.2019 v 17:45 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - VYŠKOV "B" (hřiště Ráječko)



středa 28.8.2019 FC MEDLÁNKY - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ML. ŽÁCI" (12. kolo)

Datum konání: 28. 8. 2019

12. kolo - středa 28.8.2019 v 17:45 hod., FC MEDLÁNKY - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" (hřiště Hudcova)



9.6.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - JEVÍČKO (10. KOLO)

Datum konání: 9. 6. 2019

10. kolo - neděle 9.6.2019 v 10:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - JEVÍČKO (hřiště Ráječko)



1.6.2019 KNÍNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" (18. KOLO)

Datum konání: 1. 6. 2019

18. kolo - sobota 1.6.2019 v 14:00 hod., KNÍNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" (hřiště Knínice)



17. kolo 27.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - OSTROV/VILÉMOVIC

Datum konání: 27. 5. 2019

17. kolo - pondělí 27.5.2019 v 18:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - OSTROV/VILÉMOVICE (hřiště Ráječko)



12.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - ŽIJEME HROU "B" (15. KOLO)

Datum konání: 12. 5. 2019

15. kolo - neděle 12.5.2019 v 10:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - ŽIJEME HROU "B" (hřiště Ráječko)



2.5.2019 LETOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" (14. KOLO)

Datum konání: 2. 5. 2019

14. kolo - čtvrtek 2.5.2019 v 16:30 hod., LETOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" (hřiště Letovice)



28.4.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - LETOVICE "B" (13. KOLO)

Datum konání: 28. 4. 2019

13. kolo - neděle 28.4.2019 v 10:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - LETOVICE "B" (hřiště Ráječko)



14.4.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - BLANSKO "B" (11. KOLO)

Datum konání: 14. 4. 2019