SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Mladší přípravka > ROZLOSOVÁNÍ

ROZLOSOVÁNÍ


OP MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK OKRESU BLANSKO - podzim 2019:

1. kolo - čtvrtek 5.9.2019 v 16:00 hod., LIPŮVKA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (hřiště Lipůvka)

1. kolo - čtvrtek 5.9.2019 v 17:00 hod., OLOMUČANY- SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (hřiště Lipůvka) 

2. kolo - neděle 8.9.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - DOUBRAVICE (hřiště Ráječko)

2. kolo - neděle 8.9.2019 v 11:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - LIPOVEC (hřiště Ráječko)

3. kolo - sobota 14.9.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - ČERNÁ HORA (hřiště Ráječko)

3. kolo - sobota 14.9.2019 v 10:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - BOŘITOV (hřiště Ráječko)

4. kolo - sobota 21.9.2019 v 10:00 hod., SVITÁVKA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (hřiště Kunštát)

4. kolo - sobota 21.9.2019 v 11:30 hod., ŽIJEME HROU - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (hřiště Kunštát)

5. kolo - neděle 29.9.2019 v 10:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - KNÍNICE (hřiště Doubravice)

5. kolo - neděle 29.9.2019 v 11:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - VYSOČANY/ŠOŠŮVKA (hřiště Doubravice)

6. kolo - sobota 5.10.2019 v 10:00 hod., BLANSKO "A" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (hřiště Blansko Mlýnská)

6. kolo - sobota 5.10.2019 v 11:00 hod., BLANSKO "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (hřiště Blansko Mlýnská)

7. kolo - sobota 12.10.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - BOSKOVICE "A" (hřiště Ráječko)

7. kolo - sobota 12.10.2019 v 10:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - BOSKOVICE "B" (hřiště Ráječko)

8. kolo - sobota 19.10.2019 v 9:00 hod., LETOVICE "A" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (hřiště Letovice)

8. kolo - sobota 19.10.2019 v 10:30 hod., LETOVICE "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (hřiště Letovice)

9. kolo - neděle 27.10.2019 v 10:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - BUKOVINKA (hřiště Doubravice)

9. kolo - neděle 27.10.2019 v 11:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - JEDOVNICE (hřiště Doubravice)

2 Starší

22.5.2019 LIPOVEC- SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (15. KOLO)

Datum konání: 22. 5. 2019

15. kolo - středa 22.5.2019 v 17:00 hod., LIPOVEC- SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (hřiště Šošůvka)



26.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - KUNŠTÁT ŽIJEME HROU "A" a "B"

Datum konání: 26. 5. 2019

16. kolo - neděle 26.5.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - KUNŠTÁT ŽIJEME HROU "A" (hřiště Ráječko)



18.5.2019 JEDOVNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (14. KOLO)

Datum konání: 18. 5. 2019

14. kolo - sobota 18.5.2019 v 10:00 hod., JEDOVNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (hřiště Doubravice)



12.5.2019 OLOMUČANY - DOUBRAVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (13. KOLO)

Datum konání: 12. 5. 2019

13. kolo - neděle 12.5.2019 v 9:00 hod., OLOMUČANY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (hřiště Olomučany)



7.5.2019 ČERNÁ HORA - LIPŮVKA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (12.KOLO)

Datum konání: 7. 5. 2019

12. kolo - úterý 7.5.2019 v 17:00 hod., ČERNÁ HORA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (hřiště Lipůvka)



5.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - KNÍNICE (11. KOLO)

Datum konání: 5. 5. 2019

11. kolo - neděle 5.5.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - KNÍNICE (hřiště Ráječko)



26.4.2019 FC BOSKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr."

Datum konání: 26. 4. 2019

10. kolo - pátek 26.4.2019 v 17:00 hod., FC BOSKOVICE "A" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (hřiště Boskovice)



2 Starší