SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Dorost > ROZLOSOVÁNÍ 2020

ROZLOSOVÁNÍ 2020


MISTROVSKÉ ZÁPASY: 

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 14:45 hod., FKD - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Drnovice) (4 : 1)

3. kolo - středa 21.8.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - MALÁ HANÁ KNÍNICE/SVITÁVKA (hřiště Ráječko) (3 : 1)

4. kolo - sobota 24.8.2019 v 14:15 hod., SK ŠLAPANICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Šlapanice) (1 : 8)

5. kolo - sobota 31.8.2019 v  14:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - AFK TIŠNOV (hřiště Ráječko) (1 : 2)

6. kolo - sobota 7.9.2019 v 13:00 hod., TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Rousínov) (0 : 1)

7. kolo - sobota 14.9.2019 ---------------, SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - VOLNÝ LOS

8. kolo - neděle 22.9.2019 v 15:30 hod., SK POZOŘICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Pozořice) (1 : 4)

9. kolo - sobota 28.9.2019 v 13:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SLAVKOV/KŘIŽANOVICE (hřiště Ráječko) (2 : 1)

10. kolo - neděle 6.10.2019 v 12:45 hod., SK ŘEČKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Novoměstská) (2 : 5)

11. kolo - sobota 12.10.2019 v  12:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SK MORAVSKÁ SLAVIA (hřiště Ráječko) (2 : 1)

12. kolo - sobota 19.10.2019 v 12:15 hod., KOTVRDOVICE/JEDOVNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Kotvrdovice) (1 : 4)

13. kolo - sobota 26.10.2019 v 11:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - RÁJEC - JESTŘEBÍ/SLOUP (hřiště Ráječko) (9 :2)

1. kolo - sobota 2.11.2019 v 11:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - ÚJEZD/TUŘANY (hřiště Ráječko) (3 : 0)

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. kolo - sobota 21.3.2020 v 14:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - FKD (hřiště UT Blansko)

16.kolo - sobota 28.3.2020 v 15:00 hod., Malá Haná Knínice/Svitávka - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Knínice)

17. kolo - sobota 4.4.2020 v 13:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SK ŠLAPANICE (hřiště Ráječko)

18. kolo - neděle 12.4.2020 v 12:00 hod., AFK TIŠNOV -  SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Dolní Loučky)

19.kolo -  sobota 18.4.2020 v 13:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - TJ TATRAN ROUSÍNOV (hřiště Ráječko)

20 .kolo - VOLNÝ LOS

21. kolo - sobota 2.5..2020 v 14:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SK POZOŘICE (hřiště Ráječko)

22. kolo - neděle 10.5.2020 v 10:00 hod., SLAVKOV/KŘIŽANOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Slavkov)

23. kolo - sobota 16.5.2020 v 14:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SK ŘEČKOVICE (hřiště Ráječko)

24. kolo - sobota 23.5.2020 v 10:00 hod., SK MORAVSKÁ SLAVIA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Brno, Vojtova)

25. kolo - sobota 30.5.2020 v 14:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - KOTVRDOVICE/JEDOVNICE (hřiště Ráječko)

26. kolo - neděle 7.6.2020 v 14:45 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SLOUP - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Rájec)

14. kolo - sobota 13.6.2020 v 10:00 hod., ÚJEZD/TUŘANY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Šaratice)

 

27.4.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - KOTVRDOVICE/JEDOVNICE (20. KOLO)

Datum konání: 27. 4. 2019

20. kolo - sobota 27.4.2019 v 13:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - KOTVRDOVICE/JEDOVNICE (hřiště Ráječko)



21.4.2019 AFK TIŠNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (19. KOLO)

Datum konání: 21. 4. 2019

19. kolo - neděle 21.4.2019 v 13:45 hod., AFK TIŠNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště UT Tišnov)



14.4.2019 FKD - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (18. KOLO)

Datum konání: 14. 4. 2019

 



6.4.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - DOLNÍ LOUČKY/ČEBÍN (17. kolo)

Datum konání: 6. 4. 2019

17. kolo - sobota 6.4.2019 v 13.15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - DOLNÍ LOUČKY/ČEBÍN (hřiště Ráječko)