SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Dorost > ROZLOSOVÁNÍ 2020

ROZLOSOVÁNÍ 2020


MISTROVSKÉ ZÁPASY: 

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 14:45 hod., FKD - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Drnovice) (4 : 1)

3. kolo - středa 21.8.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - MALÁ HANÁ KNÍNICE/SVITÁVKA (hřiště Ráječko) (3 : 1)

4. kolo - sobota 24.8.2019 v 14:15 hod., SK ŠLAPANICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Šlapanice) (1 : 8)

5. kolo - sobota 31.8.2019 v  14:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - AFK TIŠNOV (hřiště Ráječko) (1 : 2)

6. kolo - sobota 7.9.2019 v 13:00 hod., TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Rousínov) (0 : 1)

7. kolo - sobota 14.9.2019 ---------------, SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - VOLNÝ LOS

8. kolo - neděle 22.9.2019 v 15:30 hod., SK POZOŘICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Pozořice) (1 : 4)

9. kolo - sobota 28.9.2019 v 13:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SLAVKOV/KŘIŽANOVICE (hřiště Ráječko) (2 : 1)

10. kolo - neděle 6.10.2019 v 12:45 hod., SK ŘEČKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Novoměstská) (2 : 5)

11. kolo - sobota 12.10.2019 v  12:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SK MORAVSKÁ SLAVIA (hřiště Ráječko) (2 : 1)

12. kolo - sobota 19.10.2019 v 12:15 hod., KOTVRDOVICE/JEDOVNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Kotvrdovice) (1 : 4)

13. kolo - sobota 26.10.2019 v 11:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - RÁJEC - JESTŘEBÍ/SLOUP (hřiště Ráječko) (9 :2)

1. kolo - sobota 2.11.2019 v 11:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - ÚJEZD/TUŘANY (hřiště Ráječko) (3 : 0)

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. kolo - sobota 21.3.2020 v 14:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - FKD (hřiště UT Blansko)

16.kolo - sobota 28.3.2020 v 15:00 hod., Malá Haná Knínice/Svitávka - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Knínice)

17. kolo - sobota 4.4.2020 v 13:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SK ŠLAPANICE (hřiště Ráječko)

18. kolo - neděle 12.4.2020 v 12:00 hod., AFK TIŠNOV -  SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Dolní Loučky)

19.kolo -  sobota 18.4.2020 v 13:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - TJ TATRAN ROUSÍNOV (hřiště Ráječko)

20 .kolo - VOLNÝ LOS

21. kolo - sobota 2.5..2020 v 14:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SK POZOŘICE (hřiště Ráječko)

22. kolo - neděle 10.5.2020 v 10:00 hod., SLAVKOV/KŘIŽANOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Slavkov)

23. kolo - sobota 16.5.2020 v 14:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SK ŘEČKOVICE (hřiště Ráječko)

24. kolo - sobota 23.5.2020 v 10:00 hod., SK MORAVSKÁ SLAVIA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Brno, Vojtova)

25. kolo - sobota 30.5.2020 v 14:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - KOTVRDOVICE/JEDOVNICE (hřiště Ráječko)

26. kolo - neděle 7.6.2020 v 14:45 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SLOUP - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Rájec)

14. kolo - sobota 13.6.2020 v 10:00 hod., ÚJEZD/TUŘANY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Šaratice)

 

Středa 21.8.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - MALÁ HANÁ KNÍNICE/SVITÁVKA (3. kolo)

Datum konání: 21. 8. 2019

3. kolo - středa 21.8.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - MALÁ HANÁ KNÍNICE/SVITÁVKA (hřiště Ráječko)



SOBOTA 10.8.2019 FKD - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (2. KOLO)

Datum konání: 10. 8. 2019

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 14:45 hod., FKD - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště UT Drnovice)



Neděle 28.7.2019 FC KUŘIM (ml. dorost) - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost"

Datum konání: 28. 7. 2019

PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS:



15.6.2019 FC BOSKOVICE "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (14. KOLO)

Datum konání: 15. 6. 2019

14. kolo - sobota 15.6.2019 v 10:00 hod., FC BOSKOVICE "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Boskovice)



9.6.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - FC BUČOVICE (26. KOLO)

Datum konání: 9. 6. 2019

26. kolo - neděle 9.6.2019 v 12:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - FC BUČOVICE (hřiště Ráječko)



2.6.2019 KOBEŘICE/NÍŽKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (25. kolo)

Datum konání: 2. 6. 2019

25. kolo - neděle 2.6.2019 v 13:30 hod., KOBEŘICE/NÍŽKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Kobeřice)



25.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - ŠLAPANICE/BLAŽOVIC (24. KOLO)

Datum konání: 25. 5. 2019

24. kolo - sobota 25.5.2019 v 14:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - ŠLAPANICE/BLAŽOVICE (hřiště Ráječko)



19.5.2018 SK MORAVSKÁ SLAVIA-FOTBAL - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (23. KOLO)

Datum konání: 19. 5. 2019

23. kolo - neděle 19.5.2018 v 10:00 hod., SK MORAVSKÁ SLAVIA-FOTBAL - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště ul. Vojtova)



11.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - FK RÁJEC-JESTŘEBÍ (22. KOLO)

Datum konání: 11. 5. 2019

22. kolo - sobota 11.5.2019 v 14:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - FK RÁJEC-JESTŘEBÍ (hřiště Ráječko)



5.5.2019 TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (21. KOLO)

Datum konání: 5. 5. 2019

21. kolo - neděle 5.5.2019 v 15:00 hod., TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Rousínov)