SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Dorost > ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019


PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY: 

Neděle 28.7.2019 v 10:00 hod., FC KUŘIM (ml. dorost) - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Moravské Knínice) ( 2 : 5 )

MISTROVSKÉ ZÁPASY: 

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 14:45 hod., FKD - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Drnovice)

3. kolo - středa 21.8.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - MALÁ HANÁ KNÍNICE/SVITÁVKA (hřiště Ráječko)

4. kolo - ------------------------------------------, SK ŠLAPANICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Šlapanice)

5. kolo - ------------------------------------------, SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - AFK TIŠNOV (hřiště Ráječko)

6. kolo - ------------------------------------------, TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Rousínov)

7. kolo - ------------------------------------------, SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - VOLNÝ LOS

8. kolo - ------------------------------------------, SK POZOŘICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Pozořice)

9. kolo - ------------------------------------------, SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SLAVKOV/KŘIŽANOVICE (hřiště Ráječko)

10. kolo - ------------------------------------------, SK ŘEČKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Novoměstská)

11. kolo - ------------------------------------------, SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SK MORAVSKÁ SLAVIA (hřiště Ráječko)

12. kolo - ------------------------------------------, KOTVRDOVICE/JEDOVNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště ------)

13. kolo - ------------------------------------------, SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - RÁJEC - JESTŘEBÍ/SLOUP (hřiště Ráječko)

1. kolo - ------------------------------------------, SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - ÚJEZD/TUŘANY (hřiště Ráječko)

 

 

Novější 1

Středa 21.8.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - MALÁ HANÁ KNÍNICE/SVITÁVKA (3. kolo)

Datum konání: 21. 8. 2019

3. kolo - středa 21.8.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - MALÁ HANÁ KNÍNICE/SVITÁVKA (hřiště Ráječko)



SOBOTA 10.8.2019 FKD - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (2. KOLO)

Datum konání: 10. 8. 2019

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 14:45 hod., FKD - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště UT Drnovice)



Neděle 28.7.2019 FC KUŘIM (ml. dorost) - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost"

Datum konání: 28. 7. 2019

PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS:



15.6.2019 FC BOSKOVICE "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (14. KOLO)

Datum konání: 15. 6. 2019

14. kolo - sobota 15.6.2019 v 10:00 hod., FC BOSKOVICE "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Boskovice)



9.6.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - FC BUČOVICE (26. KOLO)

Datum konání: 9. 6. 2019

26. kolo - neděle 9.6.2019 v 12:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - FC BUČOVICE (hřiště Ráječko)



2.6.2019 KOBEŘICE/NÍŽKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (25. kolo)

Datum konání: 2. 6. 2019

25. kolo - neděle 2.6.2019 v 13:30 hod., KOBEŘICE/NÍŽKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Kobeřice)



25.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - ŠLAPANICE/BLAŽOVIC (24. KOLO)

Datum konání: 25. 5. 2019

24. kolo - sobota 25.5.2019 v 14:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - ŠLAPANICE/BLAŽOVICE (hřiště Ráječko)



19.5.2018 SK MORAVSKÁ SLAVIA-FOTBAL - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (23. KOLO)

Datum konání: 19. 5. 2019

23. kolo - neděle 19.5.2018 v 10:00 hod., SK MORAVSKÁ SLAVIA-FOTBAL - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště ul. Vojtova)



11.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - FK RÁJEC-JESTŘEBÍ (22. KOLO)

Datum konání: 11. 5. 2019

22. kolo - sobota 11.5.2019 v 14:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - FK RÁJEC-JESTŘEBÍ (hřiště Ráječko)



5.5.2019 TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (21. KOLO)

Datum konání: 5. 5. 2019

21. kolo - neděle 5.5.2019 v 15:00 hod., TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Rousínov)



Novější 1