SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Dorost > ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019


PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY: 

Neděle 28.7.2019 v 10:00 hod., FC KUŘIM (ml. dorost) - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Moravské Knínice) ( 2 : 5 )

MISTROVSKÉ ZÁPASY: 

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 14:45 hod., FKD - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Drnovice) (4 : 1)

3. kolo - středa 21.8.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - MALÁ HANÁ KNÍNICE/SVITÁVKA (hřiště Ráječko) (3 : 1)

4. kolo - sobota 24.8.2019 v 14:15 hod., SK ŠLAPANICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Šlapanice) (1 : 8)

5. kolo - sobota 31.8.2019 v  14:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - AFK TIŠNOV (hřiště Ráječko) (1 : 2)

6. kolo - sobota 7.9.2019 v 13:00 hod., TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Rousínov) (0 : 1)

7. kolo - sobota 14.9.2019 ---------------, SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - VOLNÝ LOS

8. kolo - neděle 22.9.2019 v 15:30 hod., SK POZOŘICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Pozořice) (1 : 4)

9. kolo - sobota 28.9.2019 v 13:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SLAVKOV/KŘIŽANOVICE (hřiště Ráječko) (2 : 1)

10. kolo - neděle 6.10.2019 v 12:45 hod., SK ŘEČKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Novoměstská) (2 : 5)

11. kolo - sobota 12.10.2019 v  12:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SK MORAVSKÁ SLAVIA (hřiště Ráječko) (2 : 1)

12. kolo - sobota 19.10.2019 v 12:15 hod., KOTVRDOVICE/JEDOVNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Kotvrdovice) (1 : 4)

13. kolo - sobota 26.10.2019 v 11:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - RÁJEC - JESTŘEBÍ/SLOUP (hřiště Ráječko)

1. kolo - sobota 2.11.2019 v 11:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - ÚJEZD/TUŘANY (hřiště Ráječko)

 

 

Novější 1 3

sobota 26.10.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - RÁJEC - JESTŘEBÍ/SLOUP (13. kolo)

Datum konání: 26. 10. 2019

13. kolo - sobota 26.10.2019 v 11:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - RÁJEC - JESTŘEBÍ/SLOUP (hřiště Ráječko)



sobota 2.11.2019, SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - ÚJEZD/TUŘANY (1. kolo)

Datum konání: 2. 11. 2019

1. kolo - sobota 2.11.2019 v 11:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - ÚJEZD/TUŘANY (hřiště Ráječko)



SOBOTA 19.10.2019 KOTVRDOVICE/JEDOVNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (12. kolo)

Datum konání: 19. 10. 2019

12. kolo - sobota 19.10.2019 v 12:15 hod., KOTVRDOVICE/JEDOVNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Kotvrdovice)



SOBOTA 12.10.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SK MORAVSKÁ SLAVIA (11. kolo)

Datum konání: 12. 10. 2019

11. kolo - sobota 12.10.2019 v  12:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SK MORAVSKÁ SLAVIA (hřiště Ráječko)



NEDĚLE 6.10.2019, SK ŘEČKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (10. kolo)

Datum konání: 6. 10. 2019

10. kolo - neděle 6.10.2019 v 12:45 hod., SK ŘEČKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Novoměstská)



SOBOTA 28.9.2019, SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SLAVKOV/KŘIŽANOVICE (9. kolo)

Datum konání: 28. 9. 2019

9. kolo - sobota 28.9.2019 v 13:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - SLAVKOV/KŘIŽANOVICE (hřiště Ráječko)



neděle 22.9.2019 SK POZOŘICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (8. kolo)

Datum konání: 22. 9. 2019

8. kolo - neděle 22.9.2019 v 15:30 hod., SK POZOŘICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Pozořice)



SOBOTA 7.9.2019 TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (6. kolo)

Datum konání: 7. 9. 2019

6. kolo - sobota 7.9.2019 v 13:00 hod., TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Rousínov)



SOBOTA 31.8.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - AFK TIŠNOV (5. KOLO)

Datum konání: 31. 8. 2019

5. kolo - sobota 31.8.2019 v  14:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - AFK TIŠNOV (hřiště Ráječko)



Středa 21.8.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - MALÁ HANÁ KNÍNICE/SVITÁVKA (3. kolo)

Datum konání: 21. 8. 2019

3. kolo - středa 21.8.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - MALÁ HANÁ KNÍNICE/SVITÁVKA (hřiště Ráječko)



Novější 1 3