SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Muži "B" > ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019


 

MISTROVSKÉ ZÁPASY:

Okresní pohár Agris Cup

  1. kolo - čtvrtek 1.8.2019 v 18:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - LIPŮVKA (hřiště Ráječko) ( 1 : 0 )
  2. kolo - neděle 4.8.2019 v 14:15 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - JEDOVNICE (hřiště Ráječko) ( 3 : 2 )

Okresní přebor Penalty

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 17:00 hod.,  SKALICE nad SVITAVOU  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Skalice) (3 : 1)

3. kolo - sobota 17.8.2019 v 17:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - OLOMUČANY (hřiště Ráječko) (2 : 3)

4. kolo - sobota 24.8.2019 v 17:00 hod.,  OLEŠNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Olešnice) (1 : 4)

5. kolo - sobota 31.8.2019 v 16:30 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - DRNOVICE (hřiště Ráječko) (3 : 0)

6. kolo - sobota 7.9. 2019 v 16:30 hod.,  RUDICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Rudice) (0 : 1)

7. kolo - sobota 14.9.2019 v 16:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - JEDOVNICE (hřiště Ráječko) (3 : 3)

8. kolo - neděle 22.9.2019 v 15:30 hod.,  DOUBRAVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Doubravice) (3 :1)

9. kolo - sobota 28.9.2019 v 15:30 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - LETOVICE (hřiště Ráječko) (8 : 1)

10. kolo - neděle 6.10.2019 v 12:30 hod.,  KUNŠTÁT "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Kunštát) (5 : 2)

11. kolo - neděle 13.10.2019 v 15:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - VYSOČANY/ŠOŠŮVKA "B" (hřiště Ráječko) (5 : 0)

12. kolo - neděle 20.10. 2019 v 14:30 hod.,  BOŘITOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Bořitov)

13. kolo - sobota 26.10.2019 v 14:00 hod,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - ADAMOV (hřiště Ráječko)

1.kolo - neděle 3.11.2019 v 14:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - VELKÉ OPATOVICE (hřiště Ráječko)

14. kolo - neděle 10.11.2019 v 13:30 hod.,  VELKÉ OPATOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Velké Opatovice)

 

 

Novější 1 3

NEDĚLE 10.11.2019 v 13:30 hod., VELKÉ OPATOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (14. kolo)

Datum konání: 10. 11. 2019

14. kolo - neděle 10.11.2019 v 13:30 hod.,  VELKÉ OPATOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Velké Opatovice)



NEDĚLE 3.11.2019, SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - VELKÉ OPATOVICE (1. kolo)

Datum konání: 3. 11. 2019

1.kolo - neděle 3.11.2019 v 14:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - VELKÉ OPATOVICE (hřiště Ráječko)



SOBOTA 26.10.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - ADAMOV (13. kolo)

Datum konání: 26. 10. 2019

13. kolo - sobota 26.10.2019 v 14:00 hod,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - ADAMOV (hřiště Ráječko)



NEDĚLE 20.10. 2019 BOŘITOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (12. kolo)

Datum konání: 20. 10. 2019

12. kolo - neděle 20.10. 2019 v 14:30 hod.,  BOŘITOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Bořitov)



neděle 13.10.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - VYSOČANY/ŠOŠŮVKA "B" (11. kolo)

Datum konání: 13. 10. 2019

11. kolo - neděle 13.10.2019 v 15:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - VYSOČANY/ŠOŠŮVKA "B" (hřiště Ráječko)



NEDĚLE 6.10.2019, KUNŠTÁT "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (10. kolo)

Datum konání: 6. 10. 2019

10. kolo - neděle 6.10.2019 v 12:30 hod.,  KUNŠTÁT "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Kunštát)



SOBOTA 28.9.2019, SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - LETOVICE (9. kolo)

Datum konání: 28. 9. 2019

9. kolo - sobota 28.9.2019 v 15:30 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - LETOVICE (hřiště Ráječko)



neděle 22.9.2019 DOUBRAVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (8. kolo)

Datum konání: 22. 9. 2019

8. kolo - neděle 22.9.2019 v 15:30 hod.,  DOUBRAVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Doubravice)



SOBOTA 14.9.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - JEDOVNICE (7. kolo)

Datum konání: 14. 9. 2019

7. kolo - sobota 14.9.2019 v 16:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - JEDOVNICE (hřiště Ráječko)



SOBOTA 7.9. 2019 RUDICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (6. kolo)

Datum konání: 7. 9. 2019

6. kolo - sobota 7.9. 2019 v 16:30 hod.,  RUDICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Rudice) 



Novější 1 3