SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Muži "B" > ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019


 

MISTROVSKÉ ZÁPASY:

Okresní pohár Agris Cup

  1. kolo - čtvrtek 1.8.2019 v 18:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - LIPŮVKA (hřiště Ráječko) ( 1 : 0 )
  2. kolo - neděle 4.8.2019 v 14:15 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - JEDOVNICE (hřiště Ráječko) ( 3 : 2 )

Okresní přebor Penalty

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 17:00 hod.,  SKALICE nad SVITAVOU  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Skalice) (3 : 1)

3. kolo - sobota 17.8. 2019 v 17:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - OLOMUČANY (hřiště Ráječko) 

4. kolo - sobota 24.8.2019 v 17:00 hod.,  OLEŠNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Olešnice)

5. kolo - sobota 31.8.2019 v 16:30 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - DRNOVICE (hřiště Ráječko)

6. kolo - sobota 7.9. 2019 v 16:30 hod.,  RUDICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Rudice)

7. kolo - -----------------------------------------,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - JEDOVNICE (hřiště Ráječko)

8. kolo - -----------------------------------------,  DOUBRAVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Doubravice)

9. kolo - -----------------------------------------,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - LETOVICE (hřiště Ráječko)

10. kolo - -----------------------------------------,  KUNŠTÁT "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Kunštát)

11. kolo - -----------------------------------------,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - VYSOČANY/ŠOŠŮVKA "B" (hřiště Ráječko)

12. kolo - -----------------------------------------,  BOŘITOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Bořitov)

13. kolo - -----------------------------------------,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - ADAMOV (hřiště Ráječko)

1.kolo - -----------------------------------------,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - VELKÉ OPATOVICE (hřiště Ráječko)

14. kolo - -----------------------------------------,  VELKÉ OPATOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Velké Opatovice)

 

 

Novější 1

Sobota 17.8. 2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - OLOMUČANY (3. kolo)

Datum konání: 17. 8. 2019

3. kolo - sobota 17.8. 2019 v 17:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - OLOMUČANY (hřiště Ráječko) 



SOBOTA 10.8.2019 SKALICE nad SVITAVOU - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (2. KOLO)

Datum konání: 10. 8. 2019

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 17:00 hod.,  SKALICE nad SVITAVOU  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Skalice)



1.8.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - LIPŮVKA (hřiště Ráječko)

Datum konání: 27. 7. 2019

Okresní pohár Agris Cup



12.6.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - DRNOVICE (15. KOLO)

Datum konání: 12. 6. 2019

15. kolo - středa 12.6.2019 v 18:45 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - DRNOVICE (Ráječko)



9.6.2019 v 14:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - BOSKOVICE "B" (26. KOLO)

Datum konání: 9. 6. 2019

26.kolo - neděle 9.6.2019 v 14:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - BOSKOVICE "B" (hřiště Ráječko)



2.6.2019 ADAMOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (25. KOLO)

Datum konání: 2. 6. 2019

25. kolo - neděle 2.6.2019 v 17:00 hod., ADAMOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (Adamov)



26.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - OLOMUČANY (24. KOLO)

Datum konání: 26. 5. 2019

24. kolo - neděle 26.5.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - OLOMUČANY (hřiště Ráječko)



19.5.2019 SKALICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (23. KOLO)

Datum konání: 19. 5. 2019

23. kolo - neděle 19.5.2019 v 17:00 hod., SKALICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (Skalice)



12.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - LETOVICE (22. KOLO)

Datum konání: 12. 5. 2019

22. kolo - neděle 12.5.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - LETOVICE (hřiště Ráječko)



3.5.2019 BOŘITOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (21. KOLO)

Datum konání: 3. 5. 2019

21. kolo - pátek 3.5.2019 v 18:30 hod., BOŘITOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (UT Blansko - ul. Mlýnská)



Novější 1