SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Muži "A" > ROZLOSOVÁNÍ 2020

ROZLOSOVÁNÍ 2020


 

 

MISTROVSKÉ ZÁPASY:

1. kolo

Sobota 8. 8. 2020 17:00

 

2. kolo

 

3. kolo

4. kolo

Neděle 30. 8. 2020 16:30
SK Olympia Ráječko - FC Sparta Brno 3:0 ( 1:0 ) 

5. kolo

Neděle 6. 9. 2020 16:00
TJ TATRAN Rousínov - SK Olympia Ráječko 0:2 ( 0:1 )

6. kolo

Neděle 13. 9. 2020 16:00
SK Olympia Ráječko - FC Dosta Bystrc - Kníničky 3:1 ( 3:0 )
 7. kolo
Sobota 19. 9. 2020 15:30
FC Svratka Brno - SK Olympia Ráječko
 8. kolo
Neděle 27. 9. 2020 10:30
SK Líšeň „B“ - SK Olympia Ráječko

9. kolo

Neděle 4. 10. 2020 15:00
SK Olympia Ráječko - FC Kuřim
 10. kolo
Sobota 10. 10. 2020 10:15
TJ Tatran Bohunice - SK Olympia Ráječko
 11. kolo
Neděle 18. 10. 2020 14:30
SK Olympia Ráječko - FC Boskovice
12. kolo
Neděle 25. 10. 2020 14:30
FC Ivančice - SK Olympia Ráječko

15. kolo

Středa 28. 10. 2020 14:00
SK Olympia Ráječko - FK SK Bosonohy
Neděle 1. 11. 2020 14:00
SK Olympia Ráječko - SK Krumvíř
14. kolo
Sobota 7. 11. 2020 14:00
FK Baník Ratíškovice - SK Olympia Ráječko

 

12.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - SK MORAVSKÁ SLÁVIA - FOTBAL (24. KOLO)

Datum konání: 12. 5. 2019

24. kolo - neděle 12.5.2019 ve 14:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - SK MORAVSKÁ SLÁVIA - FOTBAL (hřiště Ráječko)



8.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC MORAVSKÝ KRUMLOV (30. KOLO)

Datum konání: 8. 5. 2019

30. kolo - středa 8.5.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC MORAVSKÝ KRUMLOV (hřiště Ráječko)



4.5.2019 FK SK BOSONOHY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (23. KOLO)

Datum konání: 4. 5. 2019

23. kolo - sobota 4.5.2019 v 17:00 hod., FK SK BOSONOHY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Hoštická)



1.5.2019 SK KRUMVÍŘ - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (29. KOLO)

Datum konání: 1. 5. 2019

29. kolo - středa 1.5.2019 v 17:00 hod., SK KRUMVÍŘ - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Krumvíř) - !! odjezd autobusu ve 14:00 hod.!!



28.4.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - TJ TATRAN ROUSÍNOV (22. KOLO)

Datum konání: 28. 4. 2019

22. kolo - neděle 28.4.2019 ve 14:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - TJ TATRAN ROUSÍNOV (hřiště Ráječko)



19.4.2019 FC BOSKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (21. kolo)

Datum konání: 19. 4. 2019

21. kolo - pátek 19.4.2019 v 16:30 hod., FC BOSKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Boskovice)



14.4.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC SVRATKA BRNO (20. KOLO)

Datum konání: 14. 4. 2019

 



6.4.2019 AFK TIŠNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (19. kolo)

Datum konání: 6. 4. 2019

19. kolo - sobota 6.4.2019 v 15:30 hod.  AFK Tišnov - Ráječko "A" (hřiště UT Tišnov)



30.3.2019 FK MUTĚNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (18. kolo)

Datum konání: 30. 3. 2019

Sobota 30.3.2019 v 15:00 hod.  FK Mutěnice - Ráječko "A" (hřiště Mutěnice)



24.3.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC KUŘIM (17. kolo)

Datum konání: 24. 3. 2019

Neděle 24.3.2019 v 15:00 hod.  Ráječko "A" - Kuřim (hřiště Ráječko)