SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Muži "A" > ROZLOSOVÁNÍ JARO 2020

ROZLOSOVÁNÍ JARO 2020


PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY:

Neděle 26.1.2020 v 13:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - AC LELEKOVICE (UT BLANSKO) (3 :3)

Neděle 2.2.2020 v 13:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - BYSTŘICE nad PERNŠTEJNEM (UT BLANSKO)  (4 : 7)

Sobota 8.2.2020 v 15:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - RADIMOV (SVK) (UT BLANSKO) (5 : 2)

Sobota 15.2.2020 v 13:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - START BRNO (UT ŘEČKOVICE) (1 : 9)

Neděle 23.2.2020 v 13:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - VEVERSKÁ BITÝŠKA (UT BLANSKO) (7 : 1)

Neděle 1.3.2020 v 13:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - KUNŠTÁT (UT BLANSKO) (2 : 5)

Neděle 8.3.2020 v 13:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - ZBRASLAV (UT BLANSKO)

Neděle 15.3.2020 v 13:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - SLATINA (UT BLANSKO)

 

MISTROVSKÉ ZÁPASY:

1. kolo pohár JMFKS - neděle 4.8.2019 v 17:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - AC LELEKOVICE (hřiště Ráječko) (3 :2)

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 17:00 hod., FC SVRATKA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Svratka) (3 : 2)

3. kolo - pátek 16.8.2019 v 18:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FK MUTĚNICE (hřiště Ráječko) (3 : 1)

14. kolo - středa 21.8.2019 v 17:00 hod., FC SPARTA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Brno - Mariánské nám.) (3 :0)

4. kolo - neděle 25.8.2019 v 17:00 hod., FC MORAVSKÝ KRUMLOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Moravský Krumlov) (3 : 1)

5. kolo - neděle 1.9.2019 v 16:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  TJ TATRAN BOHUNICE (hřiště Ráječko) (0 : 3)

6. kolo - středa 25.9.2019 v 16:30 hod., TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Rousínov) (0 : 4)

15. kolo - středa 11.9.2019 v 16:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  SK KRUMVÍŘ (hřiště Ráječko) (3 : 1)

7. kolo - neděle 15.9.2019 v 16:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FC IVANČICE (hřiště Ráječko) (3 : 2)

8. kolo - sobota 21.9.2019 v 15:30 hod., FK SK BOSONOHY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Hoštická) (5 :1)

9.kolo - neděle 29.9.2019 v 15:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FC DOSTA BYSTR - KNÍNIČKY (hřiště Ráječko) (3 : 0)

10. kolo - neděle 6.10.2019 v 12:00 hod., SK LÍŠEŇ "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Kučerova) (2 : 0)

11. kolo - sobota 12.10.2019 v 15:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FC BOSKOVICE (hřiště Ráječko) (0 : 5)

12. kolo - sobota 19.10.2019 v 14:30 hod., SK MORAVSKÁ SLAVIA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Vojtova) (1 : 2)

13. kolo - neděle 27.10.2019 v 14:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FK BANÍK RATÍŠKOVICE (hřiště Ráječko) (4 : 1)

1. kolo - sobota 2.11.2019 v 14:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC KUŘIM (hřiště Ráječko) (8 : 0)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. kolo - neděle 22.3.2020 v 15:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC SVRATKA BRNO (hřiště Ráječko)

18. kolo - sobota 28.3.2020 v 15:00 hod., FK MUTĚNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Mutěnice - tráva)

19. kolo - neděle 5.4.2020 v 15:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC MORAVSKÝ KRUMLOV (hřiště Ráječko)

20. kolo - sobota 11.4.2020 v 10:15 hod., TJ TATRAN BOHUNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Brno - Neužilova)

21. kolo - neděle 19.4.2020 v 16:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - TJ TATRAN ROUSÍNOV (hřiště Ráječko)

22. kolo - sobota 25.4.2020 v 16:00 hod.,  FC IVANČICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Ivančice)

29. kolo - středa 29.4.2020 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC SPARTA BRNO (hřiště Ráječko)

23. kolo - neděle 3.5.2020 v 16:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FK SK BOSONOHY (hřiště Ráječko)

24. kolo - sobota 9.5.2020 v 16:30 hod., FC DOSTA BYSTRC - KNÍNIČKY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Brno - Obvodová)

25. kolo - neděle 17.5.2020 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - SK LÍŠEŇ "A" (hřiště Ráječko)

26 .kolo - pátek 22.5.2020 v 18:00 hod., FC BOSKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Lipovec)

30. kolo - středa 27.5.2020 v 17:30 hod., SK KRUMVÍŘ - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Krumvíř)

27. kolo - neděle 31.5.2020 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - SK MORAVSKÁ SLAVIA (hřiště Ráječko)

28. kolo - sobota 6.6.2020 v 17:00 hod., FK BANÍK RATÍŠKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Ratíškovice)

16. kolo - sobota 13.6.2020 v 17:00 hod., FC KUŘIM - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (Kuřim)

 

12.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - SK MORAVSKÁ SLÁVIA - FOTBAL (24. KOLO)

Datum konání: 12. 5. 2019

24. kolo - neděle 12.5.2019 ve 14:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - SK MORAVSKÁ SLÁVIA - FOTBAL (hřiště Ráječko)



8.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC MORAVSKÝ KRUMLOV (30. KOLO)

Datum konání: 8. 5. 2019

30. kolo - středa 8.5.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC MORAVSKÝ KRUMLOV (hřiště Ráječko)



4.5.2019 FK SK BOSONOHY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (23. KOLO)

Datum konání: 4. 5. 2019

23. kolo - sobota 4.5.2019 v 17:00 hod., FK SK BOSONOHY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Hoštická)



1.5.2019 SK KRUMVÍŘ - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (29. KOLO)

Datum konání: 1. 5. 2019

29. kolo - středa 1.5.2019 v 17:00 hod., SK KRUMVÍŘ - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Krumvíř) - !! odjezd autobusu ve 14:00 hod.!!



28.4.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - TJ TATRAN ROUSÍNOV (22. KOLO)

Datum konání: 28. 4. 2019

22. kolo - neděle 28.4.2019 ve 14:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - TJ TATRAN ROUSÍNOV (hřiště Ráječko)



19.4.2019 FC BOSKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (21. kolo)

Datum konání: 19. 4. 2019

21. kolo - pátek 19.4.2019 v 16:30 hod., FC BOSKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Boskovice)



14.4.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC SVRATKA BRNO (20. KOLO)

Datum konání: 14. 4. 2019

 



6.4.2019 AFK TIŠNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (19. kolo)

Datum konání: 6. 4. 2019

19. kolo - sobota 6.4.2019 v 15:30 hod.  AFK Tišnov - Ráječko "A" (hřiště UT Tišnov)



30.3.2019 FK MUTĚNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (18. kolo)

Datum konání: 30. 3. 2019

Sobota 30.3.2019 v 15:00 hod.  FK Mutěnice - Ráječko "A" (hřiště Mutěnice)



24.3.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC KUŘIM (17. kolo)

Datum konání: 24. 3. 2019

Neděle 24.3.2019 v 15:00 hod.  Ráječko "A" - Kuřim (hřiště Ráječko)