SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Muži "A" > ROZLOSOVÁNÍ 2020

ROZLOSOVÁNÍ 2020


 

 

MISTROVSKÉ ZÁPASY:

1. kolo

Sobota 8. 8. 2020 17:00

 

2. kolo

 

3. kolo

4. kolo

Neděle 30. 8. 2020 16:30
SK Olympia Ráječko - FC Sparta Brno 3:0 ( 1:0 ) 

5. kolo

Neděle 6. 9. 2020 16:00
TJ TATRAN Rousínov - SK Olympia Ráječko 0:2 ( 0:1 )

6. kolo

Neděle 13. 9. 2020 16:00
SK Olympia Ráječko - FC Dosta Bystrc - Kníničky 3:1 ( 3:0 )
 7. kolo
Sobota 19. 9. 2020 15:30
FC Svratka Brno - SK Olympia Ráječko
 8. kolo
Neděle 27. 9. 2020 10:30
SK Líšeň „B“ - SK Olympia Ráječko

9. kolo

Neděle 4. 10. 2020 15:00
SK Olympia Ráječko - FC Kuřim
 10. kolo
Sobota 10. 10. 2020 10:15
TJ Tatran Bohunice - SK Olympia Ráječko
 11. kolo
Neděle 18. 10. 2020 14:30
SK Olympia Ráječko - FC Boskovice
12. kolo
Neděle 25. 10. 2020 14:30
FC Ivančice - SK Olympia Ráječko

15. kolo

Středa 28. 10. 2020 14:00
SK Olympia Ráječko - FK SK Bosonohy
Neděle 1. 11. 2020 14:00
SK Olympia Ráječko - SK Krumvíř
14. kolo
Sobota 7. 11. 2020 14:00
FK Baník Ratíškovice - SK Olympia Ráječko

 

SOBOTA 10.8.2019 FC SVRATKA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (2. KOLO)

Datum konání: 10. 8. 2019

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 17:00 hod., FC SVRATKA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Svratka)



28.7.2019 LÍŠEŇ "B"  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Blažovice)

Datum konání: 28. 7. 2019

neděle 28.7.2019 v 18:00 hod.,  LÍŠEŇ "B"  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Blažovice)



23.7.2019 Kuřim  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Kuřim)

Datum konání: 23. 7. 2019

úterý 23.7.2019 v 18:00 hod.,  Kuřim  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Kuřim)



20.7.2019 BYSTRC - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště BYSTRC)

Datum konání: 20. 7. 2019

sobota 20.7.2019 v 10:00 hod.,  BYSTRC  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště BYSTRC)



16.7. 2019 zahájení přípravy "A" mužstva

Datum konání: 16. 7. 2019

V úterý 16.7.2019 v 17:30 hod. Zahájení přípravy "A" mužstva



14.6.2019 SK VOJKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (16. KOLO)

Datum konání: 14. 6. 2019

16. kolo - pátek 14.6.2019 v 18:30 hod., SK VOJKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Vojkovice)



9.6.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - TJ START BRNO (28. KOLO)

Datum konání: 9. 6. 2019

28. kolo - neděle 9.6.2019 v 17:30 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - TJ START BRNO (hřiště Ráječko)



1.6.2019 FC SPARTA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (27. KOLO)

Datum konání: 1. 6. 2019

27. kolo - sobota 1.6.2019 v 10:30 hod., FC SPARTA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Hněvkovského)



26.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC IVANČICE (26. KOLO)

Datum konání: 26. 5. 2019

26. kolo - neděle 26.5.2019 ve 14:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC IVANČICE (hřiště Ráječko)



17.5.2019 TJ TATRAN BOHUNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (25. KOLO)

Datum konání: 17. 5. 2019

25. kolo - pátek 17.5.2019 v 18:00 hod., TJ TATRAN BOHUNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Neužilova)