SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Muži "A" > ROZLOSOVÁNÍ JARO 2020

ROZLOSOVÁNÍ JARO 2020


PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY:

Neděle 26.1.2020 v 13:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - AC LELEKOVICE (UT BLANSKO) (3 :3)

Neděle 2.2.2020 v 13:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - BYSTŘICE nad PERNŠTEJNEM (UT BLANSKO)  (4 : 7)

Sobota 8.2.2020 v 15:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - RADIMOV (SVK) (UT BLANSKO) (5 : 2)

Sobota 15.2.2020 v 13:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - START BRNO (UT ŘEČKOVICE) (1 : 9)

Neděle 23.2.2020 v 13:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - VEVERSKÁ BITÝŠKA (UT BLANSKO)

Neděle 1.3.2020 v 13:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - KUNŠTÁT (UT BLANSKO)

Neděle 8.3.2020 v 13:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - ZBRASLAV (UT BLANSKO)

Neděle 15.3.2020 v 13:00 hod. - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - SLATINA (UT BLANSKO)

 

MISTROVSKÉ ZÁPASY:

1. kolo pohár JMFKS - neděle 4.8.2019 v 17:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - AC LELEKOVICE (hřiště Ráječko) (3 :2)

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 17:00 hod., FC SVRATKA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Svratka) (3 : 2)

3. kolo - pátek 16.8.2019 v 18:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FK MUTĚNICE (hřiště Ráječko) (3 : 1)

14. kolo - středa 21.8.2019 v 17:00 hod., FC SPARTA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Brno - Mariánské nám.) (3 :0)

4. kolo - neděle 25.8.2019 v 17:00 hod., FC MORAVSKÝ KRUMLOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Moravský Krumlov) (3 : 1)

5. kolo - neděle 1.9.2019 v 16:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  TJ TATRAN BOHUNICE (hřiště Ráječko) (0 : 3)

6. kolo - středa 25.9.2019 v 16:30 hod., TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Rousínov) (0 : 4)

15. kolo - středa 11.9.2019 v 16:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  SK KRUMVÍŘ (hřiště Ráječko) (3 : 1)

7. kolo - neděle 15.9.2019 v 16:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FC IVANČICE (hřiště Ráječko) (3 : 2)

8. kolo - sobota 21.9.2019 v 15:30 hod., FK SK BOSONOHY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Hoštická) (5 :1)

9.kolo - neděle 29.9.2019 v 15:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FC DOSTA BYSTR - KNÍNIČKY (hřiště Ráječko) (3 : 0)

10. kolo - neděle 6.10.2019 v 12:00 hod., SK LÍŠEŇ "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Kučerova) (2 : 0)

11. kolo - sobota 12.10.2019 v 15:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FC BOSKOVICE (hřiště Ráječko) (0 : 5)

12. kolo - sobota 19.10.2019 v 14:30 hod., SK MORAVSKÁ SLAVIA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Vojtova) (1 : 2)

13. kolo - neděle 27.10.2019 v 14:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FK BANÍK RATÍŠKOVICE (hřiště Ráječko) (4 : 1)

1. kolo - sobota 2.11.2019 v 14:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC KUŘIM (hřiště Ráječko) (8 : 0)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. kolo - neděle 22.3.2020 v 15:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC SVRATKA BRNO (hřiště Ráječko)

18. kolo - sobota 28.3.2020 v 15:00 hod., FK MUTĚNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Mutěnice - tráva)

 

 

 

NEDĚLE 15.9.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC IVANČICE (7. kolo)

Datum konání: 15. 9. 2019

7. kolo - neděle 15.9.2019 v 16:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FC IVANČICE (hřiště Ráječko)



STŘEDA 11.9.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - SK KRUMVÍŘ (15. kolo)

Datum konání: 11. 9. 2019

15. kolo - středa 11.9.2019 v 16:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  SK KRUMVÍŘ (hřiště Ráječko)



SOBOTA 7.9.2019, TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (6. kolo)

Datum konání: 7. 9. 2019

6. kolo - sobota 7.9.2019 v 16:00 hod., TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Rousínov)



NEDĚLE 1.9.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - TJ TATRAN BOHUNICE (5 .KOLO)

Datum konání: 1. 9. 2019

5. kolo - neděle 1.9.2019 v 16:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  TJ TATRAN BOHUNICE (hřiště Ráječko)



Středa 21.8.2019 FC SPARTA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (14. kolo)

Datum konání: 21. 8. 2019

14. kolo - středa 21.8.2019 v 17:00 hod., FC SPARTA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Brno - Mariánské nám.)



pátek 16.8.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FK MUTĚNICE (3. kolo)

Datum konání: 16. 8. 2019

3. kolo - pátek 16.8.2019 v 18:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FK MUTĚNICE (hřiště Ráječko)



SOBOTA 10.8.2019 FC SVRATKA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (2. KOLO)

Datum konání: 10. 8. 2019

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 17:00 hod., FC SVRATKA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Svratka)



28.7.2019 LÍŠEŇ "B"  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Blažovice)

Datum konání: 28. 7. 2019

neděle 28.7.2019 v 18:00 hod.,  LÍŠEŇ "B"  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Blažovice)



23.7.2019 Kuřim  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Kuřim)

Datum konání: 23. 7. 2019

úterý 23.7.2019 v 18:00 hod.,  Kuřim  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Kuřim)



20.7.2019 BYSTRC - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště BYSTRC)

Datum konání: 20. 7. 2019

sobota 20.7.2019 v 10:00 hod.,  BYSTRC  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště BYSTRC)