SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Starší žáci > ROZLOSOVÁNÍ 2020

ROZLOSOVÁNÍ 2020


Zimní turnaje:

14.12.2019 -  Svitávka 13:00 až 18:00
11.1.2020 - Svitávka 14:30 až 18:30
8.2.2020 - Svitávka 14:30 až 18:30
1.3.2020 - Svitávka 13:00 až 18:00

1.třída starších žáků skupina A - Jihomoravského kraje

PODZIM:

2. kolo - sobota 24.8.2019 v 9:00 hod., FKD - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Drnovice) (4 : 1)

12. kolo - středa 28.8.2019 v 16:00 hod., FC MEDLÁNKY - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Hudcova) (24 : 0)

3. kolo - neděle 1.9.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - MALÁ HANÁ (hřiště Rájec) (2 : 7)

13. kolo - středa 4.9.2019 v 16:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - VYŠKOV "B" (hřiště Ráječko) (0 : 8)

4. kolo - neděle 8.9.2019 v 9:00 hod., FKM KAHAN - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště KAHAN Zbýšov) (6 : 1)

5. kolo - neděle 15.9.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - TJ TATRAN ROUSÍNOV (hřiště Ráječko) (0 : 17)

6. kolo - sobota 21.9.2019 v 9:00 hod., ŽIJEME HROU - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Kunštát/Lysice) (6 : 2)

7. kolo - neděle 29.9.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - FC SOBĚŠICE (hřiště Rájec) (0 : 1)

8. kolo - sobota 5.10.2019 v 10:45 hod., FK ZNOJMO - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Oblekovice) (14 : 0)

9. kolo - neděle 13.10.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - FC BOSKOVICE "B" (hřiště Ráječko) (1 : 10)

10. kolo - sobota 19.10.2019 v 11:45 hod., TJ TATRAN BOHUNICE - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hři. Neužilova) (16 :0)

11. kolo - neděle 27.10.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - TJ START BRNO (hřiště Rájec) (0 : 7)

12. kolo - neděle 3.11.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - ŽEBĚTÍN/BYSTRC (hřiště Rájec) (1 : 5)

JARO:

16. kolo - sobota 28.3.2020 v 9:00 hod., MALÁ HANÁ - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště ---) 

17. kolo - neděle 5.4.2020 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - FKM KAHAN (hřiště Ráječko) 

18. kolo - neděle 12.4.2020 v 10:00 hod., TJ TATRAN ROUSÍNOV - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Rousínov)

19. kolo - neděle 19.4.2020 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - ŽIJEME HROU (hřiště Rájec)

20. kolo - neděle 25.4.2020 v 9:00 hod., FC SOBĚŠICE - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci"(hřiště Borová)

 

8.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - LIPOVEC (12. KOLO)

Datum konání: 8. 5. 2019

12. kolo - středa 8.5.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - LIPOVEC (hřiště Ráječko)



1.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - OPATOVICE

Datum konání: 1. 5. 2019

15. kolo - středa1.5.2019 v 10:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - OPATOVICE (hřiště Ráječko)



18.4.2019 OLOMUČANY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (18. kolo)

Datum konání: 18. 4. 2019

18. kolo - čtvrtek 18.4.2019 v 16:30 hod., OLOMUČANY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Olomučany)



13.4.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - LETOVICE/ ŽIJEME HROU (13. KOLO)

Datum konání: 13. 4. 2019

 



7.4.2019 JEDOVNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (14. kolo)

Datum konání: 7. 4. 2019

neděle 7.4.2019 v 10:00 hod., JEDOVNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Jedovnice)