SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Starší žáci > ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019


1.třída starších žáků skupina A - Jihomoravského kraje

 

2. kolo - sobota 24.8.2019 v 9:00 hod., FKD - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Drnovice) (4 : 1)

12. kolo - středa 28.8.2019 v 16:00 hod., FC MEDLÁNKY - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Hudcova) (24 : 0)

3. kolo - neděle 1.9.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - MALÁ HANÁ (hřiště Rájec) (2 : 7)

13. kolo - středa 4.9.2019 v 16:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - VYŠKOV "B" (hřiště Ráječko) (0 : 8)

4. kolo - neděle 8.9.2019 v 9:00 hod., FKM KAHAN - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště KAHAN Zbýšov) (6 : 1)

5. kolo - neděle 15.9.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - TJ TATRAN ROUSÍNOV (hřiště Ráječko) (0 : 17)

6. kolo - sobota 21.9.2019 v 9:00 hod., ŽIJEME HROU - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Kunštát/Lysice) (6 : 2)

7. kolo - neděle 29.9.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - FC SOBĚŠICE (hřiště Rájec) (0 : 1)

8. kolo - sobota 5.10.2019 v 10:45 hod., FK ZNOJMO - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Oblekovice) (14 : 0)

9. kolo - neděle 13.10.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - FC BOSKOVICE "B" (hřiště Ráječko) (1 : 10)

10. kolo - sobota 19.10.2019 v 11:45 hod., TJ TATRAN BOHUNICE - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Neužilova)

11. kolo - neděle 27.10.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - TJ START BRNO (hřiště Rájec)

1. kolo - neděle 3.11.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - ŽEBĚTÍN/BYSTRC (hřiště Rájec)

neděle 1.9.2019 RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - MALÁ HANÁ (3. kolo)

Datum konání: 1. 9. 2019

3. kolo - neděle 1.9.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - MALÁ HANÁ KNÍNICE/SVITÁVKA (hřiště Rájec)



středa 28.8.2019 FC MEDLÁNKY - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ST. ŽÁCI" (12. kolo)

Datum konání: 28. 8. 2019

12. kolo - středa 28.8.2019 v 16:00 hod., FC MEDLÁNKY - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Hudcova)



13.6.2019 ČERNÁ HORA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (20. KOLO)

Datum konání: 13. 6. 2019

20. kolo - čtvrtek 13.6.2019 v 17:30 hod., ČERNÁ HORA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Černá Hora)



10.6.2019 JEVÍČKO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (22. KOLO)

Datum konání: 10. 6. 2019

22. kolo - pondělí 10.6.2019 v 17:30 hod., JEVÍČKO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Jevíčko)



8.6.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - KNÍNICE (21. KOLO)

Datum konání: 8. 6. 2019

21. kolo - sobota 8.6.2019 v 10:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - KNÍNICE (hřiště Ráječko)



6.6.2019 ČERNÁ HORA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (20. KOLO)

Datum konání: 6. 6. 2019

20. kolo - neděle 6.6.2019 v 17:30 hod., ČERNÁ HORA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Černá Hora)



2.6.2019 ČERNÁ HORA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (20. KOLO)

Datum konání: 2. 6. 2019

20. kolo - neděle 2.6.2019 v 14:30 hod., ČERNÁ HORA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Černá Hora)



25.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - SVITÁVKA (19. KOLO)

Datum konání: 25. 5. 2019

19. kolo - sobota 25.5.2019 v 10:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - SVITÁVKA (hřiště Ráječko)



11.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - BENEŠOV/KOŘENEC (17. KOLO)

Datum konání: 11. 5. 2019

17. kolo - sobota 11.5.2019 v 10:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - sdružené družstvo BENEŠOV/KOŘENEC (hřiště Ráječko)



8.5.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - LIPOVEC (12. KOLO)

Datum konání: 8. 5. 2019

12. kolo - středa 8.5.2019 v 17:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - LIPOVEC (hřiště Ráječko)