SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Starší žáci > ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019


1.třída starších žáků skupina A - Jihomoravského kraje

 

2. kolo - sobota 24.8.2019 v 9:00 hod., FKD - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Drnovice) (4 : 1)

12. kolo - středa 28.8.2019 v 16:00 hod., FC MEDLÁNKY - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Hudcova) (24 : 0)

3. kolo - neděle 1.9.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - MALÁ HANÁ (hřiště Rájec) (2 : 7)

13. kolo - středa 4.9.2019 v 16:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - VYŠKOV "B" (hřiště Ráječko) (0 : 8)

4. kolo - neděle 8.9.2019 v 9:00 hod., FKM KAHAN - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště KAHAN Zbýšov) (6 : 1)

5. kolo - neděle 15.9.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - TJ TATRAN ROUSÍNOV (hřiště Ráječko) (0 : 17)

6. kolo - sobota 21.9.2019 v 9:00 hod., ŽIJEME HROU - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Kunštát/Lysice) (6 : 2)

7. kolo - neděle 29.9.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - FC SOBĚŠICE (hřiště Rájec) (0 : 1)

8. kolo - sobota 5.10.2019 v 10:45 hod., FK ZNOJMO - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Oblekovice) (14 : 0)

9. kolo - neděle 13.10.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - FC BOSKOVICE "B" (hřiště Ráječko) (1 : 10)

10. kolo - sobota 19.10.2019 v 11:45 hod., TJ TATRAN BOHUNICE - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Neužilova)

11. kolo - neděle 27.10.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - TJ START BRNO (hřiště Rájec)

1. kolo - neděle 3.11.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - ŽEBĚTÍN/BYSTRC (hřiště Rájec)

Novější 1 3

NEDĚLE 3.11.2019, RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - ŽEBĚTÍN/BYSTRC (1. kolo)

Datum konání: 3. 11. 2019

1. kolo - neděle 3.11.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - ŽEBĚTÍN/BYSTRC (hřiště Rájec)



NEDĚLE 27.10.2019, RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - TJ START BRNO (11. kolo)

Datum konání: 27. 10. 2019

11. kolo - neděle 27.10.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - TJ START BRNO (hřiště Rájec)



SOBOTA 19.10.2019 TJ TATRAN BOHUNICE - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci"

Datum konání: 19. 10. 2019

10. kolo - sobota 19.10.2019 v 11:45 hod., TJ TATRAN BOHUNICE - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Neužilova)



NEDĚLE 13.10.2019 RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - FC BOSKOVICE "B" (9.kolo)

Datum konání: 13. 10. 2019

9. kolo - neděle 13.10.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - FC BOSKOVICE "B" (hřiště Ráječko)



SOBOTA 5.10.2019 FK ZNOJMO - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (8. kolo)

Datum konání: 5. 10. 2019

8. kolo - sobota 5.10.2019 v 10:45 hod., FK ZNOJMO - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Oblekovice)



NEDĚLE 29.9.2019 RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - FC SOBĚŠICE (7. kolo)

Datum konání: 29. 9. 2019

7. kolo - neděle 29.9.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - FC SOBĚŠICE (hřiště Rájec)



SOBOTA 21.9.2019 ŽIJEME HROU - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (6. kolo)

Datum konání: 21. 9. 2019

6. kolo - sobota 21.9.2019 v 9:00 hod., ŽIJEME HROU - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště Kunštát/Lysice)



NEDĚLE 15.9.2019 RÁJEC/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - TJ TATRAN ROUSÍNOV (5. kolo)

Datum konání: 15. 9. 2019

5. kolo - neděle 15.9.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - TJ TATRAN ROUSÍNOV (hřiště Ráječko)



NEDĚLE 8.9.2019 FKM KAHAN - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci (4. kolo)

Datum konání: 8. 9. 2019

4. kolo - neděle 8.9.2019 v 9:00 hod., FKM KAHAN - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště KAHAN Zbýšov)



středa 4.9.2019 RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - VYŠKOV "B" (13. kolo)

Datum konání: 4. 9. 2019

13. kolo - středa 4.9.2019 v 16:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - VYŠKOV "B" (hřiště Ráječko)



Novější 1 3