SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Muži "A" > ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2019


PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY:

sobota 20.7.2019 v 10:30 hod.,  BYSTRC  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště BYSTRC) ( 3 : 1 )

úterý 23.7.2019 v 18:00 hod.,  Kuřim  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Kuřim) ( 4 : 0 )

neděle 28.7.2019 v 18:00 hod.,  LÍŠEŇ "B"  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Blažovice) ( 5 : 2 )

středa 31.7.2019 v 18:00 hod.,  Bystřice nad Pernštejnem  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Bystřice) ( 2 : 0 )

 

MISTROVSKÉ ZÁPASY:

1. kolo pohár JMFKS - neděle 4.8.2019 v 17:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - AC LELEKOVICE (hřiště Ráječko) (3 :2)

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 17:00 hod., FC SVRATKA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Svratka) (3 : 2)

3. kolo - pátek 16.8.2019 v 18:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FK MUTĚNICE (hřiště Ráječko) (3 : 1)

14. kolo - středa 21.8.2019 v 17:00 hod., FC SPARTA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Brno - Mariánské nám.)

4. kolo - neděle 25.8.2019 v 17:00 hod., FC MORAVSKÝ KRUMLOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Moravský Krumlov)

5. kolo - neděle 1.9.2019 v 16:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  TJ TATRAN BOHUNICE (hřiště Ráječko)

6. kolo - sobota 7.9.2019 v 16:00 hod., TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Rousínov)

15. kolo - středa 11.9.2019 v 16:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  SK KRUMVÍŘ (hřiště Ráječko)

7. kolo - neděle 15.9.2019 v 16:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FC IVANČICE (hřiště Ráječko)

8. kolo - sobota 21.9.2019 v 15:30 hod., FK SK BOSONOHY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Hoštická)

9.kolo - neděle 29.9.2019 v 15:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FC DOSTA BYSTR - KNÍNIČKY (hřiště Ráječko)

10. kolo - neděle 6.10.2019 v 12:30 hod., SK LÍŠEŇ "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Kučerova)

11. kolo - neděle 13.10.2019 v 15:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FC BOSKOVICE (hřiště Ráječko)

12. kolo - sobota 19.10.2019 v 14:30 hod., SK MORAVSKÁ SLAVIA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Hoštická)

13. kolo - neděle 27.10.2019 v 14:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FK BANÍK RATÍŠKOVICE (hřiště Ráječko)

1. kolo - sobota 2.11.2019 v 14:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC KUŘIM (hřiště Ráječko)

 

 

Novější 1 3

Středa 21.8.2019 FC SPARTA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (14. kolo)

Datum konání: 21. 8. 2019

14. kolo - středa 21.8.2019 v 17:00 hod., FC SPARTA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Brno - Mariánské nám.)



pátek 16.8.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FK MUTĚNICE (3. kolo)

Datum konání: 16. 8. 2019

3. kolo - pátek 16.8.2019 v 18:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FK MUTĚNICE (hřiště Ráječko)



SOBOTA 10.8.2019 FC SVRATKA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (2. KOLO)

Datum konání: 10. 8. 2019

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 17:00 hod., FC SVRATKA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Svratka)



28.7.2019 LÍŠEŇ "B"  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Blažovice)

Datum konání: 28. 7. 2019

neděle 28.7.2019 v 18:00 hod.,  LÍŠEŇ "B"  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Blažovice)



23.7.2019 Kuřim  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Kuřim)

Datum konání: 23. 7. 2019

úterý 23.7.2019 v 18:00 hod.,  Kuřim  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Kuřim)



20.7.2019 BYSTRC - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště BYSTRC)

Datum konání: 20. 7. 2019

sobota 20.7.2019 v 10:00 hod.,  BYSTRC  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště BYSTRC)



16.7. 2019 zahájení přípravy "A" mužstva

Datum konání: 16. 7. 2019

V úterý 16.7.2019 v 17:30 hod. Zahájení přípravy "A" mužstva



14.6.2019 SK VOJKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (16. KOLO)

Datum konání: 14. 6. 2019

16. kolo - pátek 14.6.2019 v 18:30 hod., SK VOJKOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Vojkovice)



9.6.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - TJ START BRNO (28. KOLO)

Datum konání: 9. 6. 2019

28. kolo - neděle 9.6.2019 v 17:30 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - TJ START BRNO (hřiště Ráječko)



1.6.2019 FC SPARTA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (27. KOLO)

Datum konání: 1. 6. 2019

27. kolo - sobota 1.6.2019 v 10:30 hod., FC SPARTA BRNO - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Hněvkovského)



Novější 1 3