SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Oddíly > Muži "A" > Příprava zima MUŽI „A“ + „B“ 2018/19

Příprava zima MUŽI „A“ + „B“ 2018/19



ÚTERÝ      15.1.  ZAHÁJENÍ ZIMNÍ PŘÍPRAVY MUŽI "A" + "B" 2018/19

STŘEDA   16.1.  18:30 HOD. - TRÉNINK

ČTVRTEK 17.1.  18:30 HOD. - TRÉNINK

PÁTEK      18.1.  18:30 HOD. - TRÉNINK

-------------------------------------------------------

PONDĚLÍ  21.1.  18:30 HOD. - TRÉNINK

ÚTERÝ     22.1.   20:15 HOD. - NEMOCVIČNA

ČTVRTEK 24.1.  18:30 HOD. - TRÉNINK - UT BLANSKO

SOBOTA  26.1.   11:00 HOD. - RÁJEČKO "A" - ROSICE (UT BLANSKO)

-------------------------------------------------------

PONDĚLÍ 28.1.   18:30 HOD. - TRÉNINK

ÚTERÝ     29.1.   20:15 HOD. - NEMOCVIČNA

ČTVRTEK 30.1.  18:30 HOD. - TRÉNINK - UT BLANSKO

NEDĚLE    3.2.   14:00 HOD. - SOBĚŠICE - RÁJEČKO "A" (UT VUT BRNO)

-------------------------------------------------------

PONDĚLÍ 4.2.    18:30 HOD. - TRÉNINK

ÚTERÝ     5.2.    20:15 HOD. - NEMOCVIČNA

ČTVRTEK 7.2.   18:30 HOD. - TRÉNINK - UT BLANSKO

NEDĚLE  10.2.   14:00 HOD. - RÁJEČKO "A" - BYSTRC (UT BLANSKO)

------------------------------------------------------

PONDĚLÍ 11.2.  18:30 HOD. - TRÉNINK

ÚTERÝ     12.2.  20:15 HOD. - NEMOCVIČNA

ČTVRTEK 14.2. 18:30 HOD. - TRÉNINK - UT BLANSKO

SOBOTA   16.2. 12:00 HOD. - LÍŠEŇ "B" - RÁJEČKO "A" (UT LÍŠEŇ)

SOBOTA   16.2. 16:00 HOD. - VALNÁ HROMADA SK OLYMPIA RÁJEČKO

NEDĚLE    17.2. 14:00 HOD. - RÁJEČKO "B" - SOUPEŘ V JEDNÁNÍ (UT BLANSKO)

-------------------------------------------------------

PONDĚLÍ 18.2.  18:30 HOD. - TRÉNINK

ÚTERÝ     19.2.  20:15 HOD. - NEMOCVIČNA

ČTVRTEK 21.2. 18:30 HOD. - TRÉNINK - UT BLANSKO

NEDĚLE   24.2. 11:00 HOD. - TŘEBÍČ - RÁJEČKO "A" (UT TŘEBÍČ)

NEDĚLE   24.2. 14:00 HOD. - RÁJEČKO "B" - VILÉMOVICE (UT BLANSKO)

-------------------------------------------------------

PONDĚLÍ 25.2.  18:30 HOD. - TRÉNINK

ÚTERÝ     26.2.  20:15 HOD. - NEMOCVIČNA

ČTVRTEK 28.2. 18:30 HOD. - TRÉNINK - UT BLANSKO

NEDĚLE   3.3.   14:00 HOD. - RÁJEČKO "A" - RAJHRADICE (UT BLANSKO)

--------------------------------------------------------

PONDĚLÍ  4.3.  18:30 HOD. - TRÉNINK

ÚTERÝ      5.3.  18:30 HOD. - TRÉNINK

ČTVRTEK  7.3. 18:30 HOD. - TRÉNINK - UT BLANSKO

SOBOTA    9.3. 13:00 HOD. - BYSTŘICE n/P - RÁJEČKO "A" (UT BYSTŘICE)

NEDĚLE    10.3. 13:00 HOD. - RÁJEČKO "B" - SOUPEŘ V JEDNÁNÍ (UT BLANSKO)

--------------------------------------------------------

PONDĚLÍ  11.3.  18:30 HOD. - TRÉNINK

ÚTERÝ      12.3.  18:30 HOD. - TRÉNINK

ČTVRTEK  14.3. 18:30 HOD. - TRÉNINK - UT BLANSKO

NEDĚLE    17.3.  14:00 HOD. - RÁJEČKO "A" - KUNŠTÁT (UT BLANSKO)

-------------------------------------------------------

PONDĚLÍ  18.3.  18:30 HOD. - TRÉNINK

ÚTERÝ      19.3.  18:30 HOD. - TRÉNINK

ČTVRTEK  21.3. 17:00 HOD. - TRÉNINK

 

NEDĚLE    24.3.  15:00 HOD. - RÁJEČKO "A" - KUŘIM (1. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ)

NEDĚLE    31.3.  15:00 HOD. - MUTĚNICE - RÁJEČKO "A" (2. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ)