vs

Boskovice

Ráječko

27.4.

16:30

5. 11. 2023 v 14:00
III. třída okres Blansko, 14. kolo
9:0
(3:0)

SK Olympia Ráječko vs Lysice

Sestavy

SK Olympia Ráječko – Včelař Adam - Cerhák Radim (58` Sedláček Michal), Zach Daniel, Kolář Jakub (46` Hübner Tomáš) - Palacký Patrik, Neděla Martin, Perout Jiří (46` Souček Jan), Tenora Jakub (46` Doležal Kristián), Ťoupek Jakub - Prudil David (42` Fojt Lukáš), Štafa Tomáš. Náhradníci: Doležal Kristián, Tavares Bettencourt Josué Micael, Fojt Lukáš, Hübner Tomáš, Souček Jan, Sedláček Michal. Trenér: Tenora Jakub

Lysice - Lorenc Jan - Dolníček Filip (K), Sekený Martin (46` Ondra Antonín), Dostál Vlastimil (28` Hložek Michal), Dolníček Jakub, Husák Martin (85` Kotlán Jiří, Trávníček Zdeněk, Sedlák Pavel (46` Pištěk Michal), Maršálek Jakub, Libiš Štěpán, Tobiáš Jan. Náhradníci: Pištěk Michal, Kotlán Jiří, Hložek Michal, Ondra Antonín. Vedoucí: Dvořáček Radek

Střelci

Ráječko: 16` Štafa Tomáš

19` Štafa Tomáš

27` Neděla Martin

49` Štafa Tomáš

50` Doležal Kristián

57` Fojt Lukáš

61` Štafa Tomáš

80` Ťoupek Jakub

81`Ťoupek Jakub

Lysice: -

Karty

Ráječko: 54` ŽK Zach Daniel

65` ŽK Neděla Martin

72` ŽK Palacký Patrik

Lysice: -

Hodnocení utkání očima trenéra Jakuba Tenory: Poslední domácí zápas podzimu nás čekal celek z Lysic, který zatím neuhrál žádný bod. Nicméně jsme nechtěli soupeře podcenit a chtěli hrát od začátku nátlakovou hru. První šance zůstaly nevyužity, nicméně do poločasu jsme stihli vstřelit 3 branky. Druhy poločas jsme měli pod kontrolou a vyhráli utkání 9:0. Chtěl bych pochválit soupeře, který jako nováček v soutěži, kdy po 10 letech opět založili mužský fotbal zatím nebodovali, nicméně herní projev nebyl špatný. Ani za velmi nepříznivého výsledku se nevzdali a neuchylovali se k nějakým zákeřným faulum, spíše naopak. Mají tam kluky který podali velmi kvalitní výkon a věřím, že po zimní přípravě budou v soutěži body sbírat.

Hodnocení utkání pohledem brankáře Adama Včelaře: Byl to další ze zápasů, který jsme odehráli z většiny s balónem v našem držení. Jako vždycky když hrajeme se soupeřem, se kterým víme že bychom měli vyhrávat, jsme si řekli že chceme po prvním poločase mít zápas pod kontrolou a pohodlně vést, což se nám v neděli povedlo. Do druhého poločasu nastoupilo několik střídajících a zápas pokračoval v naší režii, ještě více než v prvním poločase. Já jsem osobně moc na práci neměl, ale kluci zápas nepodcenili a všichni hráli dobře. Jedinou kaňkou je zranění Davida Prudila, který se snad brzy zotaví. Věřím, že pokud takhle odehrajeme poslední kolo v Adamově příští týden, tak odejdeme s další vysokou výhrou a úspěšně zakončíme podzim.

Hodnocení utkání očima Radima Cerháka: K poslednímu domácímu utkání jsme přivítali tým z Lysic. Dnešním úkolem bylo nepodcenit soupeře, jelikož Lysice na své body čekají už dlouho. Utkání začalo bojovně, kdy se nám Lysice snažily znepříjemnit hru. V 16. minutě otevřel skóre Štafík (Tomáš Štafa) a gólový kolotoč se rozjel. Po třetím gólu, který vstřelil Luďa (Martin Neděla) se hra uklidila a hráli jsme tak jak bylo potřeba. Druhý poločas jsme měli pod kontrolou, a než si člověk stihl dojít pro pivo, tak to bylo 5:0. Hra byla z velké části v naší režii, ale pochválit musím i tým z Lysic, který se snažil a ukázal, že v budoucnu to s ním týmy nebudou mít vůbec lehké. Chtěl bych pochválit všechny hráče. Výsledek 9:0 je super a doufám, že ve stejném duchu bude i zápas, který nás čeká příští týden v Adamově. Naši kluci hráli dobře a myslím, že jsme se výborně rozloučili posledním zápasem doma v podzimní části sezóny.

Odkaz na fotogalerii: https://eu.zonerama.com/NickiPhoto/Album/10627643


Novinky


Zobrazit další novinky