vs

Boskovice

Ráječko

27.4.

16:30

5. 11. 2023 v 11:00
Jihomoravský krajský přebor 2023/2024, 1. kolo
4:1
(1:1)

SK Olympia Ráječko vs FK SK Bosohohy

Sestavy

SK Olympia Ráječko – Juran David - Sedlák Jakub (K), Holík Jan, Maňoušek Marek - Bartoš David, Zouhar Michal (81` Michna Filip), Horáček Jan, Pačovský Jakub (66` Morkus Jonáš) - Lidmila Patrik, Tenora Jakub (66` Chyla Radim), Žáček Lukáš (76` Morkus Matěj). Náhradníci: Včelař Adam - Michna Filip, Chyla Radim, Ťoupek Jakub, Morkus Jonáš, Morkus Matěj, Huška Jiří. Trenér: Huška Jiří

FK SK Bosohohy - Oros Mykhailo - Šíma Jiří (81` Tofl Michal), Hladký Marcel (K), Lukšija Tarik, Dohnal Pavel (46` Táborský Petr), Osladil Ondřej, Varga David (81` Pakosta Michal), Pelán Štěpán, Svoboda Martin (81` Černý Josef), Dedič Pavel, Lerch Stanislav. Náhradníci: Slovák Tadeáš - Černý Josef, Táborský Petr, Tofl Michal, Pakosta Michal. Trenér: Šíma Jiří

Střelci

Ráječko: 41` Zouhar Michal

72` Zouhar Michal

87` Chyla Radim

90` Lidmila Patrik

Bosonohy: 11` Lerch Stanislav

Karty

Ráječko: 54` ŽK Sedlák Jakub

Bosonohy: 22` ŽK Dedič Pavel

35` ŽK Šíma Jiří

54` ŽK Svoboda Martin

65` ŽK Táborský Petr

Hodnocení utkání pohledem trenéra Jiřího Hušky: Měli jsme velmi dobrý vstup do zápasu, kdy jsme byli aktivní a drželi míč, vytvořili jsme si i dvě brankové příležitosti. Paradoxně se do vedení dostal soupeř, když vstřelil branku z prvního rohu. My vyrovnali po pěkné kombinační akci. Zbytek poločasu byl vcelku vyrovnaný bez vážnějších šancí. O poločase jsme kluky nabádali k větší trpělivosti, jelikož některá řešení v prvním poločase byla zbytečně zbrklá. Začátek druhého poločasu byl od nás vlažnější a Bosonohy nás přehrávali. Od cca 65 minuty se obraz hry obrátil a byli jsme dominantní a díky střele z vápna a mírné teči jsme se dostali do vedení. V závěru jsme náskok díky naší aktivitě ještě navýšili. Musím dnes pochválit všechny hráče a hlavně ty střídající, kteří k tomu přistoupili skvěle a naši hru hodně oživili. Byť výsledek vypadá jednoznačně, tak to bylo velmi těžké utkání na těžkém terénu.

Hodnocení utkání očima dvougólového střelce Michala Zouhara: Do zápasu jsme vstupovali s vědomím, že nás nečeká nic lehkého na podmáčeném hřišti. Přijel k nám soubojově dobře připravený tým, který potřeboval bodovat. Začátek zápasu nám vyšel, když jsme do 2 minuty zápasu měli dvě velké šance, které jsme bohužel neproměnili. Následně se hra vyrovnala a soupeř vstřelil z rohového kopu první gól zápasu. Do poločasu jsme byli aktivnější tým na balonu a naštěstí se nám podařilo vyrovnat těsně před koncem. V druhé půli už byl zápas vyrovnanější. My jsme drželi balon a soupeř hrozil víc z nakopávaných balonů a standardek. První velkou šanci druhé poloviny měl soupeř, který myslím nastřelil tyč z boku brány. Pak už jsme hrozili jenom my. Dali jsme vedoucí gól a následně přidali další dva rychlé uklidňující. Předvedli jsme dobrý týmový výkon. Myslím, že i herně to bylo kvalitní a doufám, že na to navážeme i v posledním podzimním zápase.

Hodnocení utkání z pohledu Jakuba Pačovského: Smolná prohra 2:1 nás v Rousínově hodně mrzela, jelikož jsme chtěli v posledních zápasech podzimní části dotáhnout naši vítěznou šňůru. Do zápasu s FK Bosonohy jsme tedy nastupovali s jasným cílem - navázat na předchozí dobré výsledky. Začátkem zápasu jsme působili ospalým dojmem a nedařilo se nám tak dobře kombinovat. Naši hru ztěžoval také terén, který byl po vydatných deštích měkký a podmáčený. Soupeř se v úvodních minutách prosadil po dobře zahraném rohovém kopu. My jsme se tím ale nenechali rozhodit a po většinu zápasu jsme diktovali tempo hry. Po mnoha neproměněných příležitostech jsme koncem prvního poločasu vyrovnali gólem Michala Zouhara. V druhém poločase jsme pak přidali další 3 branky, na kterých se výrazně podíleli kluci, kteří vystřídali a oživili hru. Nicméně musím říct, že i přes to, že soupeři patří spodní příčky tabulky, hráli kvalitní a především bojovný fotbal. V posledním zápase zajíždíme na půdu Lednice a věříme, že úspěšně zakončíme podzimní část sezóny.

Novinky


Zobrazit další novinky