vs

Boskovice

Ráječko

27.4.

16:30

10. 9. 2023 v 14:00
Jihomoravský krajský přebor 2023/2024, 6. kolo
0:0
(182)

SK Olympia Ráječko vs FK Mutěnice

Sestavy

SK Olympia Ráječko – Juran David - Huška Jiří, Holík Jan, Sedlák Jakub (K) - Žáček Lukáš, Morkus Jonáš, Horáček Jan, Bartoš David, Pačovský Jakub (57` Zouhar Michal) - Morkus Matěj (72` Ťoupek Jakub), Štafa Tomáš (72` Tenora Jakub). Náhradníci: Včelař Adam - Zouhar Michal, Ťoupek Jakub, Sambú Iaia, Palacký Patrik, Tenora Jakub. Trenér: Huška Jiří

FK Mutěnice - Leznar Filip - Čepil Marcel, Jungwirth Tomáš, Schüller Martin, Weigl Roman, Kupčík Lubomír, Košťuřík Dalibor (K) (71` Kabela Jiří), Raisigl Václav, Mokruša Marek (46` Petrucha Patrik (90+2` Chludil Jakub)), Koplík Lukáš, Holešínský Radim. Náhradníci: Malík Lukáš - Kabela Jiří, Hrabina Martin, Petrucha Patrik, Prčík Adam, Chludil Jakub, Opluštil Michal. Trenér: Čepil Petr

SK Olympia Ráječko - FK Mutěnice

0 : 0 (0 : 0)

Střelci: -

Karty

Ráječko: 86` ŽK Sedlák Jakub

Mutěnice: -

Hodnocení utkání pohledem trenéra Jiřího Hušky: V zápase jsme jednoznačně dominovali a neustále jsme hráli do plné zformované obrany. Na Mutěnicích bylo jednoznačně vidět, že si přijeli pro bod. Vytvořili jsme si za celý zápas několik dobrých příležitostí, ale chyběl nám větší důraz v zakončení a větší hlad po gólu. Jinak klukům nemám, co vyčíst.

Hodnocení utkání očima Matěje Morkuse: V utkání jsme byli aktivnějším týmem, po většinu utkání jsme drželi míč a kontrolovali hru. Soupeř z Mutěnic bránil v hlubokém bloku a spoléhal na brejky. Dařilo se nám vytvářet šance, bohužel nám scházela přesnost v zakončení a důraz v pokutovém území.

Hodnocení utkání z pohledu hostujícího hráče Marcela Čepila: Přijeli jsme si do Ráječka alespoň pro jeden bod, což jsme si splnili, takže jsme spokojení. V Ráječku je to vždy těžký zápas, což se potvrdilo i v neděli. Domácí měli určitě víc ze hry, ale je vidět, že se v koncovce taky trápí jako náš tým. My jsme spoléhali na zajištěnou obranu a nějaký ten brejk, který jsme nikdy nedotáhli do konce. Myslím ale, že utkání, i přesto že mu chyběly góly, bylo kvalitní a v dost vysokém tempu.

Celá fotogalerie od naší fotografky NickiPhoto: https://eu.zonerama.com/NickiPhoto/Album/10349027#check-duplicates


Novinky


Zobrazit další novinky