15. 4. 2023 v 16:00
1. B třída dospělých skupina A MUŽI-B, 18. kolo
5:1
(4:0)

FC Svratka Brno vs SK Olympia Ráječko

Sestavy

FC Svratka Brno – Svoboda Marek - Broskva Jiří, Chasák Vojtěch, Svensson Filip (83’ Valenta Adam), Chroust Martin, Ostrovka Dmytro (56’ Čurda Josef), Losenický Robin (K), Malishevskyy Vadym, Janík Jan (63’ Kantar Filip), Řezník David (63’ Čápek Marek), Moll Eduard (46’ Cebák Tadeáš). Na střídání: Kantar Filip, Cebák Tadeáš, Čápek Marek, Čurda Josef, Valenta Adam.

SK Olympia Ráječko - Ráječko: Záleský David - Bartoš Martin, Nyčyporčuk Rostislav, Bartoš David (68’ Sígl Martin), Neděla Martin (58’ Perout Jiří), Ťoupek Jakub (46’ Kolomazníček Václav), Lidmila Patrik, Pokorný Michal, Štěpánek Filip, Žáček Lukáš, Štafa Tomáš (K). Na střídání: Perout Jiří, Sígl Martin, Kolomazníček Václav, Tenora Jakub. Trenér: Tenora Jakub.

Střelci

Svratka: 5’ Moll Eduard

10’ Broskva Jiří

19’ Moll Eduard

31’ Svensson Filip

78’ Malishevskyy Vadym

Ráječko: 80’ Pokorný Michal


Karty

Svratka: 7’ ŽK Broskva Jiří

16’ ŽK Ostrovka Dmytro

49’ ŽK Janík Jan

Ráječko: 37’ ŽK Neděla Martin

Hodnocení utkání pohledem trenéra Jakuba Tenory: Zápas se Svratkou se hrál kvůli podmáčenému terénu na UT v Ivanovicích, dle Ludě (pozn. Martin Neděla) na největším hřišti na světě. Do zápasu jsme vstoupili velmi špatně a ve 20. minutě prohrávali 3:0 Posílený soupeř o hráče z A týmu nás předčil prakticky ve všem, osobní souboj, kombinace, držení míče i efektivita při zakončení a zaslouženě vyhrál poločas 4:0. Druhý poločas soupeř polevil a hra se vyrovnala. Na tabuli svítilo na konci zápasu skóre 5:1 a my do kabiny nešli vůbec s dobrým pocitem. Můžeme to odčinit příští sobotu doma proti Rudici.

Novinky


Zobrazit další novinky