7. 4. 2023 v 16:00
Jihomoravský krajský přebor 2022/23, 19. kolo
0:0
(0:0)

SK Olympia Ráječko vs FC Svratka Brno

Sestavy

SK Olympia Ráječko – Juran David - Souček Radek, Sedlák Jakub (K), Maňoušek Marek, Lidmila Patrik - Pokorný Jan (80’ Koňařík Daniel), Zouhar Michal, Bartoš David, Žáček Lukáš - Chyla Radim, Pokorný Michal. Na střídání: Včelař Adam - Koňařík Daniel, Štěpánek Filip, Ťoupek Jakub. Trenér: Huška Jiří

FC Svratka Brno - Doležal Martin - Chasák Vojtěch, Svensson Filip (87’ Cebák Tadeáš), Broskva Jiří, Kříž Filip, Losenický Robin (65’ Ali Hussein Ali Al-Sabari), Janík Jan (65’ Ostrovka Dmytro), Řezník David (87’ Moll Eduard), Preis Patrik, Bednář Martin (K), Čurda Josef (71’ Malishevskyy Vadym). Na střídání: Svoboda Marek - Cebák Tadeáš, Malishevskyy Vadym, Ali Hussein Ali Al-Sabari, Ostrovka Dmytro, Moll Eduard. Trenér: Kříž David

Karty

Ráječko: -

Svratka: 79’ ŽK Ali Hussein Ali Al-Sabari

89’ 2. ŽK —> ČK Ali Hussein Ali Al-Sabari

90+1’ Malishevskyy Vadym

90+2’ Kříž Filip


Hodnocení utkání trenérem domácích Jiřím Huškou: Byl to vyrovnaný zápas a myslím, že remíza je zasloužená. Svratka byla velmi dobře připravena na naše silné stránky. Mrzí mě promarněný první poločas, kdy byla naše hra pomalá a utahaná, měli jsme pomalý pohyb, spoustu situací jsme řešili zbrkle a nepřesně. V poločase jsme si par věcí zopakovali a došlo k výraznému zlepšení v našem nasazení, pohybu a bojovnosti. Takže za druhý poločas nemám, co vytknout. Byla na nich vidět velká snaha zapas rozhodnout a vyhrát. Jsem rád, že jsme udrželi nulu. Teď si odpočineme, v týdnu potrénujeme a v sobotu vletíme na Bystrc.

Hodnocení utkání pohledem Patrika Lidmily: Vzhledem k průběhu utkání je pro nás bod určitě ztráta. Nenavázali jsme na dobré výkony z prvních jarních utkání a postrádali potřebnou kvalitu v útočné fázi. I přesto jsme byli na míči v podstatě jenom my, dobývali svrateckou obranu a soupeře naopak do žádné větší šance nepustili. Bohužel jsme žádný náznak šance nedotáhli do konce a protrápili se tak k bezbrankové remíze.

Hodnocení utkání očima domácího brankáře Davida Jurana: Do utkání jsme vstupovali s tím, že chceme potvrdit velmi cenné, ale zasloužené 3 body z Líšně. Začátek zápasu byl opatrný z obou stran bez nějaké vyložené šance. Soupeř hrál více zezadu a my jsme byli pomalí v útočné fázi. O poločase jsme si řekli, že potřebujeme hru zrychlit a více se tlačit do vápna, což si myslím, že se nám dařilo, ale chyběl nám moment překvapení, nějaká myšlenka, co by nám pomohla. Svratka v závěru po vyloučení hrála vyloženě na remízu a nám se nepodařilo vstřelit rozhodující gól. Vzhledem k průběhu zápasu je remíza zasloužená. Těšit nás může udržená nula v obraně, ale rozhodně nás mrzí, že jsme si nepřipsali další výhru. Teď nás čeká těžké utkání v Bystrci, na které se musíme nachystat a chceme je vyhrát.

Novinky


Zobrazit další novinky