25. 3. 2023 v 15:00
Jihomoravský krajský přebor 2022/23, 17. kolo
4:1
(1:0)

SK Olympia Ráječko vs TJ Moravan Lednice

Sestavy

SK Olympia Ráječko – Juran David - Souček Radek, Maňoušek Marek, Sedlák Jakub (K), Žáček Lukáš (85’ Koňařík Daniel), Pokorný Jan (76’ Štěpánek Filip), Zouhar Michal, Bartoš David, Lidmila Patrik, Pokorný Michal, Chyla Radim (76’ Ťoupek Jakub). Na střídání: Valach Jaroslav - Koňařík Daniel, Štěpánek Filip, Huška Jiří, Nyčyporčuk Rostislav, Ťoupek Jakub. Trenér: Huška Jiří

TJ Moravan Lednice - Prokop Lukáš - Ruber Michael, Ferby Jiří, Kacr Viktor (61’ Očenášek Zdeněk), Simandl Pavel, Osička Ondřej, Kleiber Radim (73’ Ianosteac Lukáš), Wolgemuth Tomáš (K), Mach Petr, Grábl Filip (53’ Pálka Tomáš), Bucňák David (46’ Hovězák Lukáš). Na střídání: Očenášek Zdeněk, Hovězák Lukáš, Ianosteac Lukáš, Pálka Tomáš. Trenér: Volf Milan

Střelci

Ráječko: 29’ Pokorný Jan

51’ Pokorný Jan

90’ Pokorný Michal

90+1’ Pokorný Michal

Lednice: 88’ Očenášek Zdeněk (PK)

Karty

Ráječko: 75’ ŽK Juran David

Lednice: 39’ Mach Petr

Hodnocení utkání pohledem trenéra Jiřího Hušky: Jsem moc rád, že jsme potvrdili vítězství z Ivančic. Opět jsme měli dobrý vstup do zápasu, kdy jsme si i vypracovali šance. Dostali jsme se do vedení a místo toho, aby jsme se uklidnili a měli pod kontrolou hru, tak jsme byli pasivní, pomalu jsme reagovali a situace řešili zbrkle. Díky tomu měla Lednice více ze hry. Ve druhém poločase jsme si opět vytvořili spoustu šancí a kdybychom je proměnili, tak by byl závěr mnohem klidnější a nemusely to být nervy až do 90.minuty. Mrzí mě, že jsme neudržela čisté konto. Příští týden nás čeká velká prověrka v podobě Líšně. Moc se na ten zápas těším.

Hodnocení utkání dvougólovým střelcem Michalem Pokorným: Zápas hodnotím kladně. Utkání jsme měli docela pod kontrolou a zaslouženě bereme tři body. Dvě výhry se skórem 7:1 mi dělají radost, protože jsme schopni dávat branky a vzadu nedostávat. Pokud to takhle půjde dál a zlepšíme ještě mezihru, tak jsme schopni hrát vršek tabulky.

Hodnocení utkání pohledem druhého dvougólového střelce Jana Pokorného: První sobotní utkání v domácím prostředí pro nás bylo hodně důležité. Potřebovali jsme urvat důležité tři body, které se po zásluze celého týmu a fanoušků povedlo získat. Zapas ještě nebyl v takovém vysokém tempu, které bychom mohli na soupeře vyvíjet a je potřeba ho ještě o minimálně dva stupně zvýšit.

Novinky


Zobrazit další novinky