5. 11. 2022 v 14:00
1. B třída dospělých skupina A MUŽI-B, 1. kolo
3:0
(1:0)

SK Olympia Ráječko vs SK Bohdalice

Sestavy

SK Olympia Ráječko – Včelař Adam - Hübner Tomáš (5’ Ševčík Marek), Tenora Jakub, Nyčyporčuk Rostislav (68’ Valach Jaroslav), Neděla Martin (86’ Růžička Aleš) - Kolomazníček Václav, Rek Alexandr, Perout Jiří, Kosek Tadeáš - Štafa Tomáš (K), Souček Jan.Náhradníci: Růžička Aleš, Sehnal Martin, Koňařík Daniel, Valach Jaroslav, Ševčík Marek. Trenér: Radim Polák

SK Bohdalice - Paštěka Martin - Semeniuk Andrii, Hladký Marek, Kolečkář Jaroslav, Vaculčík Roman, Jašíček Radovan (K), Sádlík Tomáš, Ohanyan Gevorg (56’ Kočajnar Lukáš), Paclík Martin, Břoušek Roman, Podaný Lukáš (78’ Sabirov Askar).Náhradníci: Ševčík Jakub, Kočajnar Lukáš, Sabirov Askar.

Střelci

Ráječko: 22’ Štafa Tomáš

49’ Tenora Jakub

75’ Štafa Tomáš


Karty

Ráječko: -

Bohdalice: 42’ ŽK Ohanyan Gevorg

58’ ŽK Sádlík Tomáš

80’ 2.ŽK —> ČK Sádlík Tomáš


Hodnocení utkání trenérem Radimem Polákem: Dneska jsme nastoupili v oslabené sestavě, kdy pět hráčů bylo zraněných a z A mužstva nemohl jít nikdo, protože v neděli hrají o 6 bodů s posledním mužstvem. Kluci převzali iniciativu od začátku až do konce utkání. Gólman podržel a všichni hráli týmově a obětavě. Při zápase se nám dva hráči zranili, tak se do hry zapojili i gólmani Růžička a Valach. Dnešní utkání jsme vyhráli zaslouženě a klukům ze střídačky chci poděkovat za vynikající výkon.


Hodnocení brankáře Jaroslava Valacha, který nastoupil do pole: Zápas si myslím, že jsme odehráli dobře. Někdy to tak je, že je málo lidi a musí brankář do pole. Pár zápasů už jsem odehrál v útoku, ale středu zálohy jsem ještě nehrál. V zadu jsme to odehráli s přehledem, každej makal a výhra byla zasloužená.

Novinky


Zobrazit další novinky