12. 11. 2022 v 14:00
1. B třída dospělých skupina A MUŽI-B, 13. kolo
2:8
(0:4)

SK Babice nad Svitavou vs SK Olympia Ráječko

Sestavy

SK Babice nad Svitavou – Brzobohatý Radek - Ševčík Petr, Kubeš Martin, Buriánek Ondřej, Boháček Jakub, Dvorský Jan Julian, Kučera Martin (K), Havel Jan, Hynšt Robin (30’ Buriánek Tomáš), Ondrášek Jiří, Ondráček Roman. Náhradníci: Buriánek Tomáš, Papež Jan. Trenér: Marek Starý

SK Olympia Ráječko - Včelař Adam - Koňařík Daniel (53’ Pernica Lukáš), Sígl Martin, Nyčyporčuk Rostislav, Kolomazníček Václav (73’ Ševčík Marek), Neděla Martin (46’ Perout Jiří), Rek Alexandr, Souček Jan, Kosek Tadeáš, Sehnal Martin, Štafa Tomáš (K). Náhradníci: Hübner Tomáš, Perout Jiří, Pernica Lukáš, Jedlička Filip, Ševčík Marek. Trenér: Radim Polák

Střelci

Babice: 78’ Kučera Martin

85’ Boháček Jakub

Ráječko: 13’ Kosek Tadeáš

14’ Sehnal Martin

27’ Štafa Tomáš

28’ Sehnal Martin

48’ Koňařík Daniel

59’ Sehnal Martin

63’ Štafa Tomáš

82’ Štafa Tomáš

Karty

Babice: -

Ráječko: 35’ ŽK Neděla Martin

Hodnocení utkání trenéra našeho „B” týmu Radima Poláka: Zápas byl jednostranný. Od první do devadesáté minuty jsme vzali iniciativu do vlastních rukou. Soupeře jsme přestříleli nádhernými góly a vrátili tak porážku z minulé sezóny, kdy jsme prohráli 8:1. Střelecky se dařilo Sehnalovi a Štafovi, kterým se podařil hattrick brankář Včelař podržel tým, jako v každém zápase. Nakonec i díky této výhře přezimujeme v tabulce na prvním místě I.B třídy s 30ti body.

Hodnocení kapitána a nejlepšího střelce I.B třídy Tomáše Štafy: První poločas jsme Babice suverénně přehrávali a po dvou rychlých gólech ve 13. a 14.minutě bych řekl, že bylo prakticky rozhodnuto, protože soupeř na mě začal působit dost odevzdaně. Navíc nás dokázal ohrozit jen ze standardních situaci, kde využívali své výškové převahy. Do druhého poločasu jsme šli s klidným vědomím čtyřgólového náskoku a i přesto, že jsme v něm dokázali dát další 4 branky, tak už jsme Babice pustili do spousty šancí, ze kterých jednu dokázali využít a jednu poslal do vlastní sítě náš stoper. Musím opět vyzdvihnout našeho brankáře Adama, který z mého pohledu chytil minimálně 5 tutovek soupeře. Jinak jsme dnes odehráli jeden z nejklidnějších zápasů sezóny. Žádné vyhrocené situace a nadávky. A klobouk dolů před soupeřem, že takovou “nálož” psychicky ustál (narozdíl třeba od Drnovic).

Hodnocení střelce pátého gólů Daniela Koňaříka: Před zápasem jsme s klukama věděli, že pokud-li v posledním odloženém zápase podzimní části vyhrajeme, dostaneme se do čela soutěže. Naše představa byla tedy odehrát bezchybné utkání. Ta se ale nenaplnila v prvních 5 minutách, kdy soupeř ohrozil nejen naši bránu, ale i brankáře Adama, který dostal kopačkou do hlavy. Nicméně hned po chvíli se nám podařilo dát několik rychlých branek a hravě tak vyhrát první poločas. Druhý poločas jsme mohli už trochu polevit a prostřídat i hráče z lavičky, aby si mohli zahrát všichni. I přes dva inkasované góly si myslím, že jsme vysoce gólovými zápas dohrání v klidném režimu a zaslouženě si došli pro tři body do tabulky.

Novinky


Zobrazit další novinky