6. 11. 2022 v 14:00
Jihomoravský krajský přebor 2022/23, 1. kolo
2:3
(0:2)

SK Olympia Ráječko vs FC Ivančice

Sestavy

SK Olympia Ráječko – Ráječko: Záleský David - Souček Radek, Sedlák Jakub (K), Maňoušek Marek, Bokůvka Dominik - Pokorný Michal, Zouhar Michal, Bartoš David (46’ Štafa Tomáš), Lidmila Patrik, Žáček Lukáš - Chyla Radim (72’ Tenora Jakub). Náhradníci: Valach Jaroslav - Pokorný Jan, Kosek Tadeáš, Tenora Jakub, Štafa Tomáš. Trenér: Jiří Huška

FC Ivančice - Ivančice: Pěgřím Dominik - Gaňa Roman, Císař Ladislav, Havlíček Ondřej, Bořil David, Weinlich Michael, Černý Daniel (K), Čožík Tomáš, Rajsigl Štěpán (66’ Rybníček Štěpán), Široký Teodor (46’ Čermák Vladimír (85’ Aujeský Filip)), Pekáč Jan. Náhradníci: Rybníček Štěpán, Čermák Vladimír, Aujeský Filip, Nešpůrek Patrik. Trenér: Karel Kolesa

Střelci

Ráječko: 73’ Bokůvka Dominik

75’ Štafa Tomáš


Ivančice: 30’ Weinlich Michael

39’ Čožík Tomáš

53’ Císař Ladislav

Karty

Ráječko: -

Ivančice: 45’ ŽK Weinlich Michael

75’ ŽK Císař Ladislav

Hodnocení domácího trenéra Jiřího Hušky: Mám pocit, že si stále někteří neuvědomují v jaké situaci jsme, že hrajeme o záchranu. A jdou si jen tak zahrát fotbal, ale takhle to nejde. Bojovnost je základní předpoklad, abychom v zápasy uspěli. A musí tam být od všech hráčů, což u nás není. Bojovat pouze 15 minut z 90 je opravdu málo. A proto jsme v tabulce tam, kde jsme.

Hodnocení domácího středního záložníka Michala Zouhara: K zápasu jsme přistoupili úplně jinak než jsme chtěli. Sedmdesát minut nám chyběla bojovnost a pracovitost. Bez toho se bohužel hrát nedá. Dlouhodobě nás to trápí a musíme na tom zapracovat. Posledních 20 minut jsme to tam dali a hned byl na hřišti jiný tým, ale to bylo bohužel málo a soupeř zaslouženě vyhrál.


Hodnocení střelce jednoho z gólů hostí Tomáše Čožíka: Dnešní utkání o 6 bodů bylo spíš bojem než o fotbalovém utkání. První poločas jsme takticky zvládli. Spoléhali jsme na brejky, které jsme zužitkovali. Druhý poločas nás zatlačili a naštěstí pro nás jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Je škoda, že se Ráječko nachází při své kvalitě na spodních příčkách tabulky.

Hodnocení hostujícího brankáře Dominika Pěgříma: Na těžkém terénu se odehrálo velmi vyrovnané utkání. Zápas ovlivnila hrubka domácího brankáře, tím jsme se dostali do vedení. Poté jsme vstřelili další góly a mnoho šancí jsme nedosáhli do úspěšného konce. Soupeř nás za to potrestal dvěma góly. Nakonec jsme dokázali zapas dohrát do vítězného konce, což je pro nás v této situaci velmi důležité.Byl to zápas o 6 bodů.

Novinky


Zobrazit další novinky