23. 10. 2022 v 15:00
Jihomoravský krajský přebor 2022/23, 12. kolo
4:2
(4:0)

SK Olympia Ráječko vs FK SK Bosohohy

Sestavy

SK Olympia Ráječko – Záleský David - Souček Radek, Sedlák Jakub (K), Maňoušek Marek, Bokůvka Dominik - Pokorný Michal, Bartoš David (69’ Štěpánek Filip), Zouhar Michal (86’ Koňařík Daniel), Lidmila Patrik, Pokorný Jan (79’ Žáček Lukáš) - Chyla Radim (69’ Štafa Tomáš). Náhradníci: Včelař Adam - Koňařík Daniel, Štěpánek Filip, Žáček Lukáš, Štafa Tomáš. Trenér: Jiří Huška

FK SK Bosohohy - Svoboda František - Pakosta Michal, Moučka Petr (46’ Svoboda Martin), Šíma Jiří (K), Havel Jan, Hladký Marcel, Dohnal Pavel, Osladil Ondřej, Táborský Petr, Dedič Pavel (76’ Havlík Roman), Čoupek Petr (46’ Varga David). Náhradníci: Uhlíř Filip, Svoboda Martin, Pavlíček Michal, Havlík Roman, Varga David. Trenér: Jiří Šíma

Střelci

Ráječko: 9’ Bartoš David

34’ Pokorný Michal (PK)

40’ Pokorný Jan

42’ Pokorný Michal

Bosonohy: 56’ Osladil Ondřej

72’ Dohnal Pavel

Karty

Ráječko: ŽK - 77’ Zouhar Michal, 90’ Záleský David

Bosonohy: ŽK - 9’ Šíma Jiří, 22’ Havel Jan, 33’ Moučka Petr, 50’ Osladil Ondřej, 60’ Varga David

Hodnocení trenéra Jiřího Hušky: Dnes to byl zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme jednoznačně dominovali ve všech herních činnostech. Byl to po všech stránkách náš nejlepší poločas a myslím, že se musel líbit i lidem, ale je nutné říct, že nám sebral hodně sil. Do druhého poločasu jsem kluky nabádal, abychom ze zápasu neudělali drama a pokračovali ve své aktivitě. Bohužel to už od nás nebyl tak dominantní výkon a mrzí mě ty dvě obdržené branky. Kluci ví, že jsem náročný a chci, abychom takové výpadky neměli, jelikož by se nám to mohlo v budoucnu vymstít. K druhému poločasu si něco řekneme v úterý na tréninku a budeme se chystat na Moravskou Slavii.

Hodnocení kapitána domácích Jakuba Sedláka: Na velmi dobrý první poločas, kdy jsme splnili všechno, co po nás trenér chtěl, jsme vůbec nenavázali výkonem v druhém poločase. Našimi chybami a nedůsledností jsme dovolili soupeři vstřelit dva góly. Naštěstí jsme náskok udrželi a získali pro nás důležité tři body do tabulky.

Hodnocení střelce dvou branek Michala Pokorného: První poločas hodnotíme kladně a zaslouženě jsme vedli 4:0. Ovšem od druhého poločasu jsme polevili a nedokázali jsme navázat na výkon z prvního poločasu. A tak nás soupeř přehrával. Bereme tři body a o další se pokusíme v pátek.

Novinky


Zobrazit další novinky