Branky: Maňoušek, Sedlák, Pokorný M. Lidmila

Sestavy

SK Olympia Ráječko – Záleský (Růžička) - Sedlák, Maňoušek, Rek, Bokůvka, Zouhar, Lidmila, Souček, Žáček, Pokorný J. Pokorný M. Pernica, Antoňů, Štěpánek

Vyjádření trenéra

Měli jsme výbornej vstup do zápasu, kdy jsme byli aktivní, dobře se pohybovali a díky tomu i dobře a rychle kombinovali. Rychle jsme šli do vedení 2:0, ale od 20. minuty jsme od naší aktivity ustoupili a začali hrát profesorsky. Byli jsme pomalý vše nám dlouho trvalo, soupeř se stíhal posouvat v bloku a my si nevytvářeli šance.
Druhá půle začala tam kde skončila první, naše pomalá kombinace s malým pohybem a málo náběhů za obranu. Poté soupeř trošku vysunul presink, což nám vyhovovalo, dobře jsme vyjížděli kombinačně, ale chybělo nám lepší načasování finální fáze, protože nás několikrát zastavil ofsajd v situaci, kdy bychom šli sami na branku. A těsně před koncem jsme neuhlídali 2 rohy a dostali slepené 2 góly. Poté se nám po pěkné kombinaci podařilo odskočit na konečných 4:2.