SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Kalendář > Události od 29. 8. 2019

Kalendář

Seznam událostí od 29. 8. 2019 do 11. 9. 2019


Sobota

VÝSLEDKY VÍKENDOVÝCH ZÁPASŮ 31.8. - 1.9.2019

Datum: 31. 8. 2019 - 1. 9. 2019

MUŽI "A":

sobota 31.8.2019 , SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - KNÍNICE - CETKOVICE (1. kolo)

1. kolo - sobota 31.8.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." - KNÍNICE (hřiště Ráječko)

SOBOTA 31.8.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - AFK TIŠNOV (5. KOLO)

5. kolo - sobota 31.8.2019 v  14:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - AFK TIŠNOV (hřiště Ráječko)

SOBOTA 31.8.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - DRNOVICE (5. KOLO)

5. kolo - sobota 31.8.2019 v 16:30 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - DRNOVICE (hřiště Ráječko)

Neděle

VÝSLEDKY VÍKENDOVÝCH ZÁPASŮ 31.8. - 1.9.2019

Datum: 31. 8. 2019 - 1. 9. 2019

MUŽI "A":

NEDĚLE 1.9.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - TJ TATRAN BOHUNICE (5 .KOLO)

5. kolo - neděle 1.9.2019 v 16:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  TJ TATRAN BOHUNICE (hřiště Ráječko)

neděle 1.9.2019 RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - MALÁ HANÁ (3. kolo)

3. kolo - neděle 1.9.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - MALÁ HANÁ KNÍNICE/SVITÁVKA (hřiště Rájec)

neděle 1.9.2019 RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - MALÁ HANÁ (3. kolo)

3. kolo - neděle 1.9.2019 v 10:45 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - MALÁ HANÁ KNÍNICE/SVITÁVKA (hřiště Rájec)

Středa

středa 4.9.2019 RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - VYŠKOV "B" (13. kolo)

13. kolo - středa 4.9.2019 v 16:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - VYŠKOV "B" (hřiště Ráječko)

středa 4.9.2019 RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - VYŠKOV "B" (13. kolo)

13. kolo - středa 4.9.2019 v 17:45 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - VYŠKOV "B" (hřiště Ráječko)

Čtvrtek

ČTVRTEK 5.9.2019 LIPŮVKA/OLOMUČANY - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr."

1. kolo - čtvrtek 5.9.2019 v 16:00 hod., LIPŮVKA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." (hřiště Lipůvka)

Sobota

VÝSLEDKY VÍKENDOVÝCH ZÁPASŮ 7.9. A 8.9.2019

Datum: 7. 9. 2019 - 8. 9. 2019

MUŽI "A":

SOBOTA 7.9.2019, TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (6. kolo)

6. kolo - sobota 7.9.2019 v 16:00 hod., TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" (hřiště Rousínov)

SOBOTA 7.9.2019 TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (6. kolo)

6. kolo - sobota 7.9.2019 v 13:00 hod., TJ TATRAN ROUSÍNOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" (hřiště Rousínov)

SOBOTA 7.9. 2019 RUDICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (6. kolo)

6. kolo - sobota 7.9. 2019 v 16:30 hod.,  RUDICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Rudice) 

Neděle

VÝSLEDKY VÍKENDOVÝCH ZÁPASŮ 7.9. A 8.9.2019

Datum: 7. 9. 2019 - 8. 9. 2019

MUŽI "A":

NEDĚLE 8.9.2019 v 9:30/11:00 hod., SVITÁVKA/ŽIJEME HROU - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr."

2. kolo - neděle 8.9.2019 v 9:30 hod., SVITÁVKA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Svitávka)2. kolo - neděle 8.9.2019 v 11:00 hod., ŽIJEME HROU - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Svitávka)

NEDĚLE 8.9.2019 FKM KAHAN - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci (4. kolo)

4. kolo - neděle 8.9.2019 v 9:00 hod., FKM KAHAN - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" (hřiště KAHAN Zbýšov)

NEDĚLE 8.9.2019, FKM KAHAN - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" (4. kolo)

4. kolo - neděle 8.9.2019 v 10:45 hod., FKM KAHAN - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" (hřiště KAHAN Zbýšov)

neděle 8.9.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - DOUBRAVICE/LIPOVEC

2. kolo - neděle 8.9.2019 v 9:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - DOUBRAVICE (hřiště Ráječko)

Středa

SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - SK KRUMVÍŘ 3 : 1

SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - SK KRUMVÍŘ 3 : 1 (2 : 0)

STŘEDA 11.9.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - SK KRUMVÍŘ (15. kolo)

15. kolo - středa 11.9.2019 v 16:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  SK KRUMVÍŘ (hřiště Ráječko)