SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Kalendář

Kalendář

Seznam událostí od 20. 10. 2019 do 2. 11. 2019


Neděle

NEDĚLE 20.10. 2019 BOŘITOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (12. kolo)

12. kolo - neděle 20.10. 2019 v 14:30 hod.,  BOŘITOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Bořitov)

Středa

STŘEDA 23.10.2019 BOSKOVICE "A" a DOUBRAVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (11. kolo)

11. kolo - středa 23.10.2019 v 16:00 hod., BOSKOVICE "A" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípr." (hřiště Doubravice)

Sobota

SOBOTA 26.10.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - RÁJEC - JESTŘEBÍ/SLOUP (13. kolo)

13. kolo - sobota 26.10.2019 v 12:15 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - RÁJEC - JESTŘEBÍ/SLOUP (hřiště Ráječko)

SOBOTA 26.10.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - ADAMOV (13. kolo)

13. kolo - sobota 26.10.2019 v 14:00 hod,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - ADAMOV (hřiště Ráječko)

Neděle

NEDĚLE 27.10.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FK BANÍK RATÍŠKOVICE (13. kolo)

13. kolo - neděle 27.10.2019 v 14:30 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" -  FK BANÍK RATÍŠKOVICE (hřiště Ráječko)

NEDĚLE 27.10.2019, RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - TJ START BRNO (11. kolo)

11. kolo - neděle 27.10.2019 v 9:00 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - TJ START BRNO (hřiště Rájec)

NEDĚLE 27.10.2019, RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - TJ START BRNO (11. kolo)

11. kolo - neděle 27.10.2019 v 10:45 hod., RÁJEC-JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - TJ START BRNO (hřiště Rájec)

NEDĚLE 27.10.2019, SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - BUKOVINKA a JEDOVNICE (9. kolo)

9. kolo - neděle 27.10.2019 v 10:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípr." - BUKOVINKA (hřiště Doubravice)

Sobota

SOBOTA 2.11.2019 SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC KUŘIM (1. kolo)

1. kolo - sobota 2.11.2019 v 14:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC KUŘIM (hřiště Ráječko)

sobota 2.11.2019, SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - ÚJEZD/TUŘANY (1. kolo)

1. kolo - sobota 2.11.2019 v 11:00 hod., SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - ÚJEZD/TUŘANY (hřiště Ráječko)