Nejprve v sobotu 18. října přivítá B mužstvo Kořenec. A následně v neděli fanoušci uvidí utkání okresního derby mezi naším "áčkem" a sdruženým celkem Boskovic a Letovic.
B mužstvo v rámci 12. kola přivítá celek z Kořence. Náš soupeř se aktuálně nachází na předposlední pozici tabulky, kdy po devíti odehraných utkáních mají šest bodů. Dokázal zvítězit pouze dvakrát a sedmkrát odcházel ze zápasu poražen. Hráči Kořence dokázali vstřelit 10 branek a 37krát lovili míč z vlastní sítě. Naproti tomu náš B tým je v tabulce na 5. místě se ziskem osmnácti bodů, když v pěti utkáních odnesli všechny body. Tři utkání znamenaly dělbu bodů a dvakrát se nepodařilo brát ani bod. Z těchto desíti utkání si odnášíme aktivní skóre při 25 vstřelených brankách a 13 obdržených.

Utkání okresního derby svede na jedno hřiště sousedy z tabulky v 5. lize, když přivítáme tým Boskovic-Letovic, který bychom v případě vítězství mohli bodově dotáhnout. Sdružený celek hostů v jedenácti utkáních sedmkrát zvítězil, dvakrát se podělil o body a dvakrát nebral ani bod. Zatímco náš tým má o jedno vítězství méně a odešel třikrát z utkání poražen. Oba celky mají aktivní skóre, když hosté zamířili přesně 29krát a lovili míč ze své sítě dvanáctkrát. Zatímco náš tým má o čtyři branky vstřelené méně a obdržel patnáct branek. Nejlepšími střelci týmů jsou Jan Pokorný s deseti brankami a Jiří Tulaydan se 7 góly.

vs
vs