B tým vrátil Vavřinci podzimní prohru

B tým
sobota 18. května. 2024
Nikol Škvareninová

B tým vrátil Vavřinci podzimní prohru

Třetí květnovou neděli se utkal náš B tým se čtvrtým týmem tabulky Vavřincem. A měli jim co vracet, když na podzim nedokázali na jejich hřišti zvítězit. Tentokráte ale potvrdili roli favorita a nedali hostům šanci na úspěch.

SK Olympia Ráječko ,,B” - TJ Vavřinec

6 : 1 (3 : 0)

Střelci

Ráječko: 12´ Sehnal Martin

27´ Sehnal Martin

45´ Štafa Tomáš (PK)

61´ Nečas Roman

67´ Palacký Patrik

78´ Štafa Tomáš

Vavřinec: 83´ Skoupý Michal

Karty

Ráječko: 52´ ŽK Neděla Martin

81´ ŽK Perout Jiří

Vavřinec: 45´ Moravec Antonín

Sestavy

Ráječko: Juran David - Fojt Lukáš (72´ Perout Jiří), Tenora Jakub (46´ Koňařík Daniel), Neděla Martin, Souček Jan (72´ Mikulášek Miroslav), Lidmila Patrik, Ťoupek Jakub, Doležal Kristián, Palacký Patrik, Štafa Tomáš, Sehnal Martin (59´ Nečas Roman)

Náhradníci: Perout Jiří, Koňařík Daniel, Mikulášek Miroslav, Nečas Roman

Trenér: Tenora Jakub

Vavřinec: Musil Tomáš - Kovařík Vít, Přikryl Radim (44´ Hebký Michal), Skoupý Michal, Kunc Ondřej (K), Kočí Michael, Dvořák Kamil, Fabiánek Jan, Moravec Antonín (78´ Novák Libor), Hebký Zdeněk, Štrof Michal (84´ Kakáč Tomáš)

Náhradníci: Novák Libor, Kakáč Tomáš, Zouhar Karel, Hebký Michal

Trenér:

V sobotu 18. května přivítalo naše B mužstvo na domácím hřišti v rámci 26. kola III. třídy čtvrtý tým tabulky Vavřinec, který v podzimní části na jeho hřišti nedokázalo porazit. Jarní utkání však už od počátku naznačovalo, že tempo hry bude udávat náš tým a záleželo jen na tom, jak moc budou chybovat. Hned od počátku si B tým vytvářel šance. První větší příležitost nabídla 7. minuta, kdy střela Ťoupka mířila jen těsně nad Musilovu bránu. Hned o dvě minuty později už vypadala nadějně změna skóre, když míč získal Luďa (pozn. Neděla Martin), který si jej potáplice, dal do náběhu Štafovi, který ale mířil těsně vedle. Následně se po hezky rozehraném rohu Palackého snažil přelstít brankáře hostů patičkou Martin Sehnal, ta ale skočila pouze v rukavicích brankáře. Ve 12. minutě se už ale přece jen měnil stav, když se po dlouhém nákopu prosadil Martin Sehnal - 1:0. O minutu později se dostali do šance také hosté po standardní situaci, ale Juran hlavičku hostí bez problémů chytá. První branka jako by náš tým ukolébala, a tak to byli hosté, kteří se dostali do příležitosti, kdy se po dlouhém nákopu dostal míči Radim Přikryl, který ale zakončil pouze do Jurana. Ve 27. minutě to nakonec byli domácí, kdo se radoval z gólu, když Jamaj (pozn. Jakub Tenora) poslal přesný míč na Ludě, jenž odcentroval přímo na nohu Martina Sehnala a ten se opět nemýlil - 2:0. Ke konci poločasu zahrozili hosté, když po nákopu Kamila Dvořáka zakončil Přikryl hodně mimo bránu. A když už fanoušci očekávali odpískání poločasu, tak se do šance dostal ještě Štafik, který ale byl faulován - verdikt byl jasný - penalta. Míč si na penaltový puntík postavil sám faulovaný a nedal brankáři šanci - 3:0. Poté už opravdu sudí použil píšťalku v prvním poločase naposledy, a tak oba týmy odcházely do šaten za stavu 3:0.

Do druhého poločasu náš B tým vstoupil stejně jako do toho prvního. Projevovala se jasná převaha vedoucího celku III. třídy, hosté se do šancí témeř nedostávali a tak se Juran v bráně víceméně nudil. První šanci si domácí vytvořili hned po pěti minutách, když poslal Fojt dlouhý míč na Štafy, který ale zakončoval vedle. V 56. minutě se Štafik pasoval na nahrávače, když dal krásnou přihrávku Sehnalovi, který tuto příležitost trestuhodně zahodil. V 61. minutě už ale snaha Štafy byla úspěšná. Nejprve získal míč, udělal kličku a místo zakončení poslal míč na volného Romana Nečase, který zamířil přesně - 4:0. O šest minut později bylo pro hosty ještě hůře, když Dan Koňařík přihrál Patriku Palackému, který poslal míč snad nejpřesněji na bránu, jak mohl. Míč se odrazil od tyče do brány - 5:0. Do šancí se v této době dostával jen náš tým. Jednu z dalších povedených předvedli v 78. minutě, když Nečas přihrál Štafovi a ten přidal k penaltě ještě gól ze hry - 6:0. Pět minut před koncem se dostali do šance hosté, kterou jim ale vytvořil hráč B týmu Patrik Lidmila, když špatně rozehrál. Míč šel přímo na Štrofa, který ale nedokázal vyzrát na Jurana, když chtěl míč dostat přes něj do brány. Juran dobře zasáhl, míč vyrazil, ale naše obrana jen dále přihlížela, jak se k míči dostal Skoupý a dostal míč do sítě - 6:1. Poslední slovo v brankových příležitostech nakonec ale měl náš tým, když se dlouhý nákop Jurana dostal k Nečasovi, který přihrál Štafovi, jenž sám před brankářem Musilem poslal míč pouze do obličeje hostujícího brankáře. Ten se ze zákroku dokázal otřepat a chvíli na to zaznělo písknutí rozhodčího naposledy. Utkání tak skončilo jasným vítězstvím našeho týmu 6:1.

Hodnocení utkání očima vedoucího týmu Robina Procházky: Do zápasu jsme vstoupili aktivně a od začátku si vytvářeli šance. Hosté se nedokázali dostat do šance přes naši výborně hrající obranu. V poločase jsme měli pohodlný náskok 3:0. Ve druhé půlce jsme přidali ještě tři branky a Vavřinec pouze snížil po nedorozumění v naší obraně na konečných 6:1.


Celá fotogalerie od NickiPhoto: https://eu.zonerama.com/NickiPhoto/Album/11482972

Novinky


Zobrazit další novinky