B tým stále neporažen

B tým
sobota 27. dubna. 2024
Nikol Škvareninová

B tým stále neporažen

V sobotu 27. 4. 2024 sehrálo B mužstvo utkání III. třídy na venkovní půdě v Letovicích proti spojenému týmu Boskovic a Letovic. A i z toho utkání odešlo neporaženo s plným počtem bodů.

FC Boskovice-Letovice „C” - SK Olympia Ráječko „B”

1 : 3 (0 : 2)

Střelci

Boskovice-Letovice: 78’ Pelíšek Patrik

Ráječko: 36’ Ťoupek Jakub

40’ Palacký Patrik

68’ Palacký Patrik

Karty

Boskovice-Letovice: -

Ráječko: 30’ ŽK Nyčyporčuk Rostislav

Sestavy

Boskovice-Letovice: Širůček Vojtěch - Špidlík Martin, Kobelka David, Dvořák Michal, Bayarmagnai Ganbuuvei (58’ Slaný Vlastimil), Řeháček Jaroslav, Stehlík Karel, Pelíšek Patrik (K), Korčák Tomáš, Hrdý Jan, Bačovský Šimon (58’ Pelíšek Jan)

Náhradníci: Pelíšek Jan, Slaný Vlastimil, Pravec Vlastimil, Daněk Viktor, Zemach Pavel

Vedoucí: Zemach Petr

Ráječko: Neděla Martin - Mikulášek Miroslav, Nyčyporčuk Rostislav (71’ Hübner Tomáš), Koňařík Daniel, Doležal Kristián, Nečas Roman, Souček Jan, Ťoupek Jakub, Palacký Patrik, Fojt Lukáš, Štafa Tomáš

Náhradníci: Včelař Adam, Hübner Tomáš, Sehnal Martin

Vedoucí: Procházka Robin

Hodnocení utkání očima vedoucího týmu Robina Procházky: V Letovicích na nás čekalo velké hřiště, které spíše vyhovovalo domácím, kteří se snažili překopávat naši obranu. Do první šance jsme do dostali ihned z rozehrávky, ale bohužel jsme jí byli tak zaskočení, že gól ještě nepřinesla. Poté nás několikrát Letovice potrápily po rychlých brejcích nebo nedůslednostech v obraně. Uklidnující branky padli až v závěru první půle, kdy jsme se dostali do vedení 2:0. Do druhé půle jsme šli s tím, že chceme přidat další branky a ideálně žádnou nedostat. Ikdyž byli domácí aktivnější 3 branku jsme vstřelili opět my. Domácím se podařilo překonat Luďe až 10 minut před koncem, kdy upravlili skóre na konečných 1:3. Od všech to byl odmakaný zápas a teď se musíme připravit na sobotu, kdy nás doma čeká vedoucí Vranová.

Hodnocení utkání pohledem dvougólového střelce Patrika Palackého: Do zápasu jsme šli s tím, že soupeř má plno mladíků, kteří budou běhaví, s tím jsme se vypořádali velice dobře a už od prvních minut jsme si tvořili tutové šance, které jsme ale bohužel neproměnili. To samé bylo i ze strany soupeře, v takových momentech nás ale podržel náš gólman Martin Luděk Neděla, za což bych ho rád vyzdvihl. Jednalo se o fotbal na obě strany, až do poslední minuty, ale náš tým si dokázal poradit s dalšími vytvořenými šancemi, což bylo důležité pro urdžení výsledku. Teď je důležité neusnout a pokračovat dále v podobných výkonech až do konce sezóny.

Novinky


Zobrazit další novinky