A tým nedokázal bodovat ani v Boskovicích

A tým
sobota 27. dubna. 2024
Nikol Škvareninová

A tým nedokázal bodovat ani v Boskovicích

V sobotu 27. 4. 2024 sehrálo A mužstvo utkání 23. kola KP proti spojenému týmu Boskovic a Letovic. A bohužel ani proti nim se jim nepodařilo získat body, které ztratili až v závěru.

FC Boskovice-Letovice - SK Olympia Ráječko

2 : 1 (1 : 1)

Střelci

Boskovice-Letovice: 44’ Fadrný Jiří

90’ Klepáček Robert

Ráječko: 24’ Bartoš David

Karty

Boskovice-Letovice: 20’ ŽK Stříž Michal

90+1’ ŽKnBednář Jindřich

90+4’ ŽK Cichra Vojtěch

Ráječko: 66’ ŽK Michna Filip

Sestavy

Boskovice-Letovice: Bednář Jindřich - Stara Jan (82’ Všianský Adam), Klepáček Robert, Stříž Michal, Minx Jan (68’ Sychra Domimik), Fadrný Jiří (K), Paděra Ondřej, Pokorný Miloš, Černý Matěj, Cichra Vojtěch, Havelka Jan (68’ Kazda Jakub)

Náhradníci: Různar Štěpán - Kazda Jakub, Sychra Dominik, Všianský Adam

Trenér: Havlíček Jan

Ráječko: Juran David - Maňoušek Marek, Zouhar Michal, Sedlák Jakub (K), Michna Filip, Lidmila Patrik, Horáček Jan (60’ Pokorný Jan), Pořízek Dominik (60’ Tenora Jakub, Žáček Lukáš, Morkus Matěj (75’ Morkus Jonáš), Bartoš David

Náhradníci: Pačovský Jakub, Tenora Jakub, Pokorný Jan, Chyla Radim, Holík Jan, Morkus Jonáš

Trenér: Zouhar Michal

Hodnocení utkání očima trenéra Michala Zouhara: Do utkání vstoupil lepe soupeř. Prvních 20 minut byl aktivnější a vytvořil si nebezpečné situace převážně ze standardních situací. My jsme dali gól z první střely na bránu a obraz hry se otocil. Začali jsme mít míč víc pod kontrolou, ale šance jsme si nevytvořili. Nakonec jsme dostali gól do kabiny z rohového kopu, kde se sešla spousta odrazů pro soupeře. Druhá půle byla herně vyrovnaná, ale soupeř byl nebezpečnější. Od 70 minuty se hrála bitva bez taktiky a bylo vidět, že oba týmy chtějí vyhrát. Nakonec rozhodla standardní situace v nastavení. Soupeř byl v zápase nebezpečnější a proto byl v závěru odměněn. My se musíme dát zdravotně dohromady a připravit se na náročné dva týdny.

Hodnocení utkání pohledem Lukáše Žáčka: Zápas s Boskovicemi byl velmi náročný a to hlavně fyzicky, z důvodu velkého hřiště a kvality soupeře, kteří nechtěli doma ztratit body. Bohužel jsme měli dost zraněných kluků, které jsme radši “pošetřili” na další zápasy. Věděli jsme že soupeř bude kvalitní a mít a chtít hlavně využít 20-30 nacvičených rohů a bude chtít vyhrát. Na začátku zápasu jsme si vypracovali pár situací které jsme v 24. minutě dokázali přes rychlí průnik z pravé strany v podání Michnise, který dostal míč až na zadní tyčku, kde se nacházel náš “sniper” týmu David Bartoš a šli jsme do vedení 1:0. Po zbytek zápasu nás soupeř začal tlačit a to převážně z rohových kopů, které musel neskutečně hasit i naše “lapačka” David Juran. Ale bohužel v 44. minutě po rohu a několika odrazech v našem vápně si našel míč Jirkos Fadrný a srovnal stav na 1:1. Do kabin jsme šli po náročném prvním poločase a řekli si co zlepšit a nebo si dávat pozor v následné druhé půlce zápasu. V druhém poločase jsme soupeře bohužel pouštěli do rychlých brejků, ale i my jsme si dokázali vybudovat několik krásných situací a bohužel bez úspěchu. Závěr poločasu jsme měli obě dvě strany několik šancí co jsme mohli proměnit, ale oba golmani byly na zápas skvěle nachystaní. Ale bohužel v 90. minutě byl znovu rohový kop na naší půlce, a bohužel jsme tak znovu inkasovali na 1:2. Dnešní zápas se bohužel nepovedl tak, jak by jsme chtěli a máme co zlepšovat a ponaučit se z chyb a tak se na to na tréninkách určitě i zaměříme, aby se nám to v následných zápasech znovu nestávalo.

Novinky


Zobrazit další novinky