vs

Boskovice

Ráječko

27.4.

16:30

V dubnu poprvé na domácí půdě proti Kunštátu

Klub
středa 03. dubna. 2024
Nikol Škvareninová

V dubnu poprvé na domácí půdě proti Kunštátu

První dubnový víkend se ponese v duchu domácích utkání obou mužstev s mužstvy z Kunštátu.

V sobotu 6. 4. 2024 se B mužstvo představí na domácím hřišti proti Kunštátu „C”.
B tým se aktuálně nachází na druhém místě tabulky III. třídy při zisku 43 bodů. Náš soupeř z Kunštátu je po osmnácti kolech na desátém místě se ziskem 25 bodů. Naše rezerva dokázala zvítězit v čtrnácti utkáních, pouze v jednom utkání se dělila o body a třikrát odešla poražena. Zatímco C tým Kunštátu zvítězil osmkrát, také se jednou dělil o body a devětkrát odešel ze zápasů poražen.
Náš tým má aktivní skóre, když dokázal vstřelit 89 branek a 20krát lovil míč ze své sítě. Nejlepším střelcem týmu je Tomáš Štafa, který přesně zamířil 38krát. Soupeř z Kunštátu má skóre pasivní při 33 vstřelených brankách a 40 obdržených. Nejlepším střelcem týmu je Pavel Doležel se 7 vstřelenými brankami.


A tým v neděli 7. 4. 2024 také nastoupí proti týmu z Kunštátu.
Naše mužstvo po osmnácti odehraných kolech sousedí v tabulce se svým nedělním soupeřem. Před nimi už jsou jen týmy z Kuřimi, Boskovic-Letovic a Sparty Brno. Zatímco naše A mužstvo dokázalo získat 32 bodů, když desetkrát zvítězili, dvakrát se dělili o body a šestkrát odešli poraženi. Tým z Kunštátu získal v osmnácti kolech 29 bodů, když osmkrát získali všechny body, pětkrát brali po bodu a pětkrát nezískali ani bod. Oba týmy mají aktivní skóre, přičemž Ráječko vstřelilo 35 branek a 21 obdrželo.
Kunštát přesně zamířil 28krát a 25krát lovil míč ze své sítě. Nejlepšími střelci týmů jsou David Bartoš a Tomáš Bělehrádek. David Bartoš přesně zamířil šestkrát a jeho soupeř z Kunštátu byl přesný dokonce dvanáctkrát.

Všechny příznivce fotbalu srdečně zveme na tato utkání!

Novinky


Zobrazit další novinky