vs

Boskovice

Ráječko

27.4.

16:30

I Kořenec jsme dokázali dobýt

B tým
pondělí 01. dubna. 2024
Nikol Škvareninová

I Kořenec jsme dokázali dobýt

Velikonoční neděle se nesla v duchu 19. kola III. třídy a utkání našeho B mužstva proti Kořenci. A ač nám Kořenec dokázal vstřelit branku, odvážíme všechny body my.

TJ Sokol Kořenec - SK Olympia Ráječko „B”

1: 3 (0 : 2)

Střelci

Kořenec: 72’ Učeň Radek

Ráječko: 16’ Morkus Matěj

37’ Štafa Tomáš

77’ Štafa Tomáš

Karty

Kořenec: 67’ ŽK Učeň Martin

79’ ŽK Buráň Filip

90’ ŽK Popelář Patrik

Ráječko: 47’ ŽK Neděla Martin

82’ ŽK Perout Jiří

Sestavy

Kořenec: Kolář David - Svoboda Hynek, Hlubinka David, Šmída Petr (71’ Hrazdil Jakub), Učeň Radek, Jelínek Martin (K), Přikryl Adam (62’ Popelář Patrik), Kejík Lukáš, Učeň Martin (71’ Mucha Tomáš), Papoušek Petr, Rosenberg Dominik (65’ Buráň Filip)

Náhradníci: Buráň Filip, Popelář Patrik, Barák Roman, Vondál Pavel, Hrazdil Jakub, Mucha Tomáš, Kosiarský Patrik

Ráječko: Včelař Adam - Sedlák Jakub, Koňařík Daniel (46’ Perout Jiří), Tenora Jakub (83’ Mikulášek Miroslav), Ťoupek Jakub (K) (75’ Nyčyporčuk Rostislav), Palacký Patrik, Morkus Jonáš, Fojt Lukáš, Morkus Matěj, Štafa Tomáš (85’ Doležal Kristián), Neděla Martin (60’ Souček Jan)

Náhradníci: Cerhák Radim, Mikulášek Miroslav, Doležal Kristián, Souček Jan, Nyčyporčuk Rostislav, Perout Jiří

Hodnocení utkání očima trenéra Jakuba Tenory: Další venkovní zápas jsme zajížděli na Kořenec, který byl v tabulce těsně za námi. Za silného větru jsme se po 15. minutách dostali do vedení 1:0, kdy po hezké akci Ludě zakončil Matěj Morkus. Do poločasu jsme stihli zvýšit náskok na 2:0, kdy se prosadil kanonýr Štafa. V poločase jsme si řekli nedostatky ve hře a domluvili se co ve hře zlepšuje. Bohužel šance z druhého poločasu zůstaly neproměněny a soupeř snížil na 1:2. Naštěstí se podařilo Štafikovi po individuální akci zvýšit náskok na 1:3 a tento výsledek jsme už udrželi. Po těžkém zápase s Kořencem budeme chtít doma potvrdit body proti Kunštátu.

Novinky


Zobrazit další novinky