Desítka pro předposlední Adamov

B tým
sobota 11. listopadu. 2023
Nikol Škvareninová

Desítka pro předposlední Adamov

Na svatého Martina nastoupilo také B mužstvo ke svému poslednímu utkání, které sehrálo na hřišti předposledního Adamova. A vzhledem k postavení v tabulce bylo již před utkáním celkem jasné, že půjde spíše o to, o kolik náš tým vyhraje než jestli vyhraje. A B tým potvrdil roli favorita, když mladinkému týmu Adamova nasázel hned deset branek.

FK Adamov - SK Olympia Ráječko „B”

0 : 10 (0 : 4)

Střelci

Adamov: -

Ráječko: 4’ Hübner Tomáš

11’ Štafa Tomáš

40’ Palacký Patrik

44’ Štafa Tomáš

52’ Hübner Tomáš

54’ Štafa Tomáš

65’ Štafa Tomáš

72’ Palacký Patrik

82’ Štafa Tomáš

86’ Štafa Tomáš

Karty

Adamov: 8’ ŽK Šebek Tomáš

23’ ŽK Skoumal Jan

Šebek Tomáš (55’ Dočkal Alexandr) - Smolík Rostislav (79’ Pečínka Dominik), Synek Štěpán, Rotrekl Tomáš, Skoumal Jáchym, Cinkl Vít, Krátký Tomáš (K), Janoušek Marek, Sedláček Filip, Skoumal Jan (62’ Kleveta Aleš), Kilián Miroslav (46’ Bavlnka Jiří)

Náhradníci: Dočkal Alexandr, Cinkl Petr, Kleveta Aleš, Pečínka Dominik, Bavlnka Jiří

Vedoucí: Němec Jiří

Ráječko: Včelař Adam - Zach Daniel, Perout Jiří (46’ Prudil David), Neděla Martin (60’ Klimeš Jakub), Ťoupek Jakub, Palacký Patrik, Sehnal Martin, Fojt Lukáš (46’ Koňařík Daniel), Hübner Tomáš, Sedláček Michal, Štafa Tomáš (K)

Náhradníci: Prudil David, Doležal Kristián, Koňařík Daniel, Klimeš Jakub

Trenér: Škaroupka Jiří

Hodnocení utkání očima dvougólového střelce Patrika Palackého: K poslednímu zápasu podzimu jsme přistoupili s dobrým nasazením a bez podcenění soupeře, za což jsem rád, protože se nám to vymstilo v několika předchozích zápasech. Soupeř i přes jeho hodně mladý tým, předvedl sympatický výkon, za což si zaslouží určitě poklonu. Celý zápas jsme měli naprosto pod kontrolou a těch branek mohlo přijít i daleko více. Jsem rád, že všichni přistoupili k zápasu, tak jak přistoupili a to s dobrým nasazením a chutí do hry na parádním trávníku. Věřím, že pokud budou zápasy vypadat alespoň podobně, tak to na jaře dotáhneme na postup. Momentálně nás čeká pauza a poté delší zimní příprava, ve které musí každý z nás na sobě zapracovat.

Hodnocení utkání pohledem dvougólového střelce Tomáše Hübnera: Zápas byl hlavně o nás. Nastoupili proti nám mladí kluci, většina z nich ročníky 2007, 2008, takže šlo o to nepodcenit soupeře, přistoupit k tomu poctivě a hrát naši hru. To se myslím povedlo. V prvním poločase jsme až na jednu vyjimku, kdy jsem já trochu pocuchal nervy Adama v bráně nepřesnou rozehrávkou ve vlastní šestnáctce, k ničemu nepustili. A sami jsme byli nebezpeční dopředu, ovšem z velkého množství šancí jsme vytěžili pouze 4 góly. Ve druhém poločase, dle mého názoru, náš výkon šel trochu dolů, paradoxně jsme ale vstřelili dalších 6 gólů. Myslím, že zápas proti takovému soupeři se těžko hodnotí a neměli bychom se uspokojit takhle vysokou výhrou. Respekt klukům z Adamova za to, že se rvou v dospělé kategorii a respekt i za to, jak přistoupili ke včerejšímu utkání, ikdyž byl výsledek a průběh, jaký byl. Pro nás je důležité přes zimu pořádně potrénovat a na jaře takovým způsobem přejet i týmy, které nás teď na podzim potrápily mnohem víc než Adamov.

Novinky


Zobrazit další novinky