Z Lednice odvážíme všechny body

A tým
sobota 11. listopadu. 2023
Nikol Škvareninová

Z Lednice odvážíme všechny body

V sobotu 11.11. 2023 sehrálo A mužstvo poslední utkání podzimu, a to na půdě týmu z Lednice. V tomto utkání náš tým potvrdil roli favorita a odvezl si z Lednice všechny body.

TJ Moravan Lednice - SK Olympia Ráječko

1 : 4 (1 : 2)

Střelci

Lednice: 5’ Mach Petr

Ráječko: 3’ Bartoš David

31’ Bartoš David

65’ Morkus Matěj

70’ Lidmila Patrik

Karty

Lednice: 55’ ŽK Ruber Michael

Ráječko: -

Sestavy

Lednice: Prokop Lukáš - Ruber Michael, Brovchenko Yurii, Krejčí Tomáš, Ferby Jiří (70’ Kyněra Vít), Očenášek Zdeněk (K) (59’ Krmíček Matěj), Osička Ondřej (83’ Wallisch Matěj), Horčička Tomáš, Wolgemuth Tomáš, Mach Petr, Pálka Tomáš (70’ Hovězák Lukáš)

Náhradníci: Bucňák David - Wallisch Matěj, Kyněra Vít, Hovězák Lukáš, Krmíček Matěj

Trenér: Koch Robert

Ráječko: Juran David - Maňoušek Marek, Holík Jan, Sedlák Jakub (K), Pačovský Jakub (66’ Morkus Jonáš), Zouhar Michal, Horáček Jan, Bartoš David, Žáček Lukáš (46’ Morkus Matěj), Tenora Jakub (75’ Chyla Radim), Lidmila Patrik (75’ Michna Filip)

Náhradníci: Valach Jaroslav - Michna Filip, Chyla Radim, Huška Jiří, Morkus Matěj, Morkus Jonáš

Trenér: Huška Jiří

Hodnocení utkání očima trenéra Jiřího Hušky: Měli jsme opět výborný vstup do zápasu, kdy jsme šli ve 3. minutě do vedení. Ale v 5. minutě soupeř po naší chybě v obraně vyrovnal. Pak byla hra od nás zbrklá a zlepšilo se to až v posledních 15 minutách prvního poločasu po našem gólu na 2:1.Druhý poločas byl celkem vyrovnaný a my dokázali odskočit na rozdíl dvou branek až v 65. minutě a v 70. minutě odskočili o tři branky. Závěr podzimu kluci zvládli na výbornou. Jediné, co mě mrzí je nezvládnutý zápas v Rousínově.

Hodnocení utkání pohledem dvougólového střelce Davida Bartoše: Do Lednice jsme zajížděli s povinností zisku 3 bodů, abychom měli příjemný konec podzimní části sezóny. Začátek zápasu nám vyšel dobře, když jsme už ve 3. minutě skórovali. Poté jsme však zpohodlněli a asi jsme si mysleli, že máme zápas vyhraný. Toho soupeř využil a v 5. minutě srovnal skóre na 1:1. Lednice si vytvořila ještě pár šancí, ale my jsme byli do konce poločasu aktivnější a byli jsme odměněni brankou na 1:2. Druhý poločas jsme trochu polevili a kazili jsme občas i jednoduché přihrávky, čímž jsme umožnili soupeři dostávat se do gólových šancí. I přesto se nám podařilo přidat další 2 góly a nakonec jsme z Lednice odjeli s pěkným výsledkem 1:4. Chtěl bych vyzdvihnout našeho brankáře Davida Jurana, který nás v několika situacích podržel a připsal si tak velmi důležité zákroky.

Novinky


Zobrazit další novinky