vs

Boskovice

Ráječko

27.4.

16:30

I Bořitov byl na naše B mužstvo výsledkově krátký

B tým
neděle 17. září. 2023
Nikol Škvareninová

I Bořitov byl na naše B mužstvo výsledkově krátký

V neděli 17. 9. 2023 sehrálo B mužstvo utkání na hřišti rezervy Bořitova. A ani tento soupeř nedokázal náš tým obrat o body, kdy se rozstřílel nejlepší střelec minulé sezóny Tomáš Štafa a nedal tak Bořitovu šanci uspět.

TJ Sokol Bořitov „B” - SK Olympia Ráječko „B”

1 : 3 (0 : 0)

Střelci

Bořitov: 54’ Petrák Pavel

Ráječko: 79’ Štafa Tomáš

85’ Štafa Tomáš

90+2’ PK Štafa Tomáš

Karty

Bořitov: 65’ ŽK Hořava David

90+2’ ŽK Petrák Lukáš

Ráječko: 67’ ŽK Palacký Patrik

Sestavy

Bořitov: Spohner Radek - Jakubec Libor, Hořava David, Hlaváček Tomáš, Krejsta Stanislav, Ostrý Zbyněk (82’ Gric Dominik), Modrák Karel, Müller Patrik (46’ Si Len Thang Bawi Hung), Málek Michal (60’ Marek Jaroslav), Petrák Pavel (84’ Schich Jan), Petrák Lukáš (K)

Náhradníci: Marek Jaroslav, Gric Dominik, Si Len Thang Bawi Hung, Schich Jan

Ráječko: Včelař Adam - Cerhák Radim, Doležal Kristián, Tenora Jakub (46’ Zach Daniel), Neděla Martin (46’ Lidmila Patrik), Ťoupek Jakub, Palacký Patrik, Kolář Jakub (56’ Sedláček Michal), Fojt Lukáš, Hübner Tomáš (65’ Ševčík Ondřej), Štafa Tomáš (K)

Náhradníci: Zach Daniel, Sedláček Michal, Lidmila Patrik, Ševčík Ondřej

Trenér: Tenora Jakub

Hodnocení utkání očima vedoucího týmu Robina Procházky: Zápas se nám herně vůbec nepovedl, chyběl nám důraz a větší hlad pro vstřelení branky. V prvním poločase jsme se pomalu báli vystřelit u všech míčů jsme byli druzí a hosté nás mohli párkrát potrestat, naštěstí Adam byl vždy proti. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivněji, ale bohužel jsme nebyli schopni využít žádné šance a tak nás hosté potrestali a šli dovedení. Až v závěrečných minutách jsme konečně dokázali vstřelit branku a nebýt nedorozumění v domácí obraně tak jsme vítěznou branku ani nepřidali. Předvedený výkon nebyl vůbec dobrý a doufám, že klukům dojde, že ani v III. třídě se žádný soupeř neporazí sám.

Novinky


Zobrazit další novinky