Přestřelka se Spartou vyznělo lépe pro domácí

A tým
sobota 16. září. 2023
Nikol Škvareninová

Přestřelka se Spartou vyznělo lépe pro domácí

Sobotní dopoledne bylo ve znamení utkání A týmu na půdě týmu FC Sparta Brno. A ač naše A mužstvo v poločase vedlo, vedení udržet nedokázalo a byla z toho nakonec prohra o jednu branku.

FC Sparta Brno - SK Olympia Ráječko

4 : 3 ( 2 : 3 )

Střelci

Sparta: 6’ Drbal Pavel

13’ Selinger Tomáš

49’ Pojsl Jakub

78’ Selinger Tomáš

Ráječko: 12’ Tenora Jakub

28’ Bartoš David

31’ Bartoš David

Karty

Sparta: 60’ ŽK Janderka Jaromír

84’ ŽK Stehlík Jindřich

87’ ČK Popovych Vasyl

Ráječko: 67’ ŽK + 87’ ŽK = ČK Zouhar Michal

Sestavy

Sparta: Bílý Radek - Prokeš Milan, Krejčí Lukáš, Pojsl Jakub (84’ Franc Vojtěch), Košut Tomáš, Hubr Patrik (62’ Popovych Vasyl), Stehlík Jindřich (K), Selinger Tomáš, Janderka Jaromír (86’ Sojka Filip), Drbal Pavel, Krejčíř Jakub

Náhradníci: Štěpánek Michal - Sojka Filip, Popovych Vasyl, Malík Filip, Franc Vojtěch

Trenér: Šťourač Radek

Ráječko: Juran David - Holík Jan, Pačovský Jakub, Sedlák Jakub (K). (34’ Lidmila Patrik), Zouhar Michal, Horáček Jan, Žáček Lukáš, Bartoš David, Morkus Jonáš, Morkus Matěj (70’ Ťoupek Jakub), Tenora Jakub (70’ Chyla Radim ( 84’ Štafa Tomáš))

Náhradníci: Včelař Adam - Štafa Tomáš, Ťoupek Jakub, Chyla Radim, Palacký Patrik, Lidmila Patrik, Huška Jiří

Trenér: Huška Jiří

Hodnocení utkání pohledem trenéra Jiřího Hušky: Do zápasu jsme nevstoupili aktivně, Sparta měla více ze hry a dostala se do vedení po rohu. Poté jsme hru vyrovnali a srovnali skóre. Ale díky naši nekoncentrovanosti jsme během minuty dostali gól na 2:1. Do poločasu jsme byli lepší tým a výsledek otočilo na 2:3.Na začátku druhého poločasu jsme opět nebyli důslední v bránění a po jednoduchém nákopu jsme dostali gól na 3:3. Pak se hra odehrávala spíše mezi šestnáctkami a my jsme ustoupili z naší aktivní hry. Čtvrtý gól jsme dostali opět po rohu a našem nedůrazu ve vápně. Na konci zápasu jsme si už žádnou vyloženou šanci nevytvořili.

Hodnocení utkání očima dvougólového střelce Davida Bartoše: Před zápasem jsme si říkali, že budeme důrazní a žádný souboj nevypustíme. To jsme nesplňovali a taky jsme za to byli potrestaní brzkým gólem z rohu. Naštěstí jsme za chvíli vyrovnali, ale hned na to jsme dostali další branku. Poté jsme se vzpamatovali a začali jsme hrát to, co jsme chtěli. Přidali jsme dva další góly a troufnu si říct, že jsme byli do konce poločasu lepším týmem. Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře a asi ve 4. minutě Sparta srovnala na 3:3. Vytvářeli si šance a naneštěstí jednu proměnili na konečných 4:3. Ke konci zápasu jsme drželi míč spíše my, ale do žádného zakončení jsme se už nedostali.

Novinky


Zobrazit další novinky