vs

Boskovice

Ráječko

27.4.

16:30

S Mutěnicemi se A tým podělil o body - AKTUALIZOVÁNO

A tým
neděle 10. září. 2023
Nikol Škvareninová

S Mutěnicemi se A tým podělil o body - AKTUALIZOVÁNO

V neděli 10. 9. 2023 se A tým představil na domácí půdě proti týmu z Mutěnic. A protože šlo o souboj celků ze spodní části tabulky, bylo vidět, že ani jeden tým nechce udělat chybu a obdržet branku. Utkání tak nepoznalo vítěze a oba týmy si odnáší bod.

SK Olympia Ráječko - FK Mutěnice

0 : 0 (0 : 0)

Střelci: -

Karty

Ráječko: 86` ŽK Sedlák Jakub

Mutěnice: -

Sestavy

Ráječko: Juran David - Huška Jiří, Holík Jan, Sedlák Jakub (K) - Žáček Lukáš, Morkus Jonáš, Horáček Jan, Bartoš David, Pačovský Jakub (57` Zouhar Michal) - Morkus Matěj (72` Ťoupek Jakub), Štafa Tomáš (72` Tenora Jakub)

Náhradníci: Včelař Adam - Zouhar Michal, Ťoupek Jakub, Sambú Iaia, Palacký Patrik, Tenora Jakub

Trenér: Huška Jiří

Mutěnice: Leznar Filip - Čepil Marcel, Jungwirth Tomáš, Schüller Martin, Weigl Roman, Kupčík Lubomír, Košťuřík Dalibor (K) (71` Kabela Jiří), Raisigl Václav, Mokruša Marek (46` Petrucha Patrik (90+2` Chludil Jakub)), Koplík Lukáš, Holešínský Radim

Náhradníci: Malík Lukáš - Kabela Jiří, Hrabina Martin, Petrucha Patrik, Prčík Adam, Chludil Jakub, Opluštil Michal

Trenér: Čepil Petr

V neděli 10. 9. 2023 nastoupilo A mužstvo ve 14 hodin na domácím hřišti proti týmu z Mutěnic. A protože šlo o utkání týmů, které se nacházejí ve spodní části tabulky, bylo vidět, že ani jeden tým nechce udělat chybu a dovolit tak soupeři vstřelit branku. A tak se v prvním poločase odehrávalo vyrovnané utkání, které mohlo být zajímavé snad jen pár rohy na obou stranách. Ani jeden z brankářů nemusel vytáhnout zázračný zákrok, aby uchránil svoji svatyni. Většina slibně rozvíjejících se útoků troskotala na nepřesnosti v závěrečné fázi, tudíž oba týmy odcházely do kabin nerozhodného stavu 0:0.

Druhý poločas otevřela šance ve 49.minutě, kdy Holík zvolil dlouhý nákop na Štafy, který ale s malou razancí zakončil vedle. Diváci už už doufali v zajímavou akci po souhře Pačovského s Žáčkem, přičemž druhý jmenovaný poslal do vápna centr, který zůstal bez zakončení. Hosté se do první šance dostali v 57.minutě, kdy nakopli dlouhý míč, z kterého nakonec domácí obrana odvrací na roh. Tento náznak dodal hostům odvahu a ti se také začínají dostávat do šancí, které ale nekončí velkou příležitostí. Oba týmy hrají spíše od vápna po vápno a slibné náznaky končí nedotažené. V 63.minutě hosté překvapují dlouhým nákopem, Juran odehrává mimo vápno hlavou a stačí se také vrátit, aby mohl pohotovou střelu lapit do svých rukavic. V této pasáži mají více ze hry hosté. Náš tým se do další šance dostávají až v 71.minutě., kdy po signalizované výhodě po faulu na Horáčka střílí Matěj Morkus těsně nad bránu hostujícího brankáře. Poslední a asi největší příležitost měl po závaru ve vápně David Bartoš, který ale míč nedokázal protlačit do sítě. Oba týmy tak odchází z utkání bez vstřelené branky a podělí se o body.

Hodnocení utkání pohledem trenéra Jiřího Hušky: V zápase jsme jednoznačně dominovali a neustále jsme hráli do plné zformované obrany. Na Mutěnicích bylo jednoznačně vidět, že si přijeli pro bod. Vytvořili jsme si za celý zápas několik dobrých příležitostí, ale chyběl nám větší důraz v zakončení a větší hlad po gólu. Jinak klukům nemám, co vyčíst.

Hodnocení utkání očima Matěje Morkuse: V utkání jsme byli aktivnějším týmem, po většinu utkání jsme drželi míč a kontrolovali hru. Soupeř z Mutěnic bránil v hlubokém bloku a spoléhal na brejky. Dařilo se nám vytvářet šance, bohužel nám scházela přesnost v zakončení a důraz v pokutovém území.

Hodnocení utkání z pohledu hostujícího hráče Marcela Čepila: Přijeli jsme si do Ráječka alespoň pro jeden bod, což jsme si splnili, takže jsme spokojení. V Ráječku je to vždy těžký zápas, což se potvrdilo i v neděli. Domácí měli určitě víc ze hry, ale je vidět, že se v koncovce taky trápí jako náš tým. My jsme spoléhali na zajištěnou obranu a nějaký ten brejk, který jsme nikdy nedotáhli do konce. Myslím ale, že utkání, i přesto že mu chyběly góly, bylo kvalitní a v dost vysokém tempu.

Celá fotogalerie od naší fotografky NickiPhoto: https://eu.zonerama.com/NickiPhoto/Album/10349027#check-duplicates

Novinky


Zobrazit další novinky