vs

Boskovice

Ráječko

27.4.

16:30

Benfika úspěšnější než C tým Kunštátu

B tým
neděle 03. září. 2023
Nikol Škvareninová

Benfika úspěšnější než C tým Kunštátu

V neděli 3. 9. 2023 nastoupilo naše B mužstvo na hřišti v Lysicích proti “céčku” Kunštátu. A úspěšnější bylo naše B mužstvo, které nedovolilo Kunštátu ani jednu radost z gólu a sami se radovali třikrát.

FK Kunštát „C” - SK Olympia Ráječko „B”

0 : 3 (0 : 2)

Střelci

Kunštát: -

Ráječko: 8’ Štafa Tomáš

10’ Bartoš Martin - PK

49’ Cerhák Radim

Karty

Kunštát: 48’ ŽK, 55’ ŽK + ČK Hruška Ondřej

Ráječko: -

Sestavy

Kunštát: Šmerda Ondřej - Pleska Dominik (68’ Macháček Tomáš), Houdek Tomáš, Hruška Ondřej (K), Měcháček Matěj, Doležel Pavel, Tenora Radek, Markus Patrik, Boček Vladimír, Procházka Jan (87’ Šmerda Jaroslav), Navrátil Vilém

Náhradníci: Boček Vítězslav, Šmerda Jaroslav, Macháček Tomáš

Ráječko: Včelař Adam - Cerhák Radim, Bartoš Martin, Kolář Jakub, Perout Jiří, Tenora Jakub (58’ Palacký Patrik), Neděla Martin, Prudil David (58’ Žůrek Jan), Fojt Lukáš (72’ Klimeš Jakub), Ťoupek Jakub (46’ Sedláček Michal), Štafa Tomáš (K)

Náhradníci: Klimeš Jakub, Souček Jan, Palacký Patrik, Žůrek Jan, Sedláček Michal

Trenér: Tenora Jakub

Hodnocení utkání pohledem trenéra Jakuba Tenory: Další kolo nás čekalo Kunštátské Céčko. Vzhledem k počtu zraněných jsme skládali sestavu na poslední chvíli. Zápas jsme měli celých 90 minut pod kontrolou, chtěli jsme kombinovat, držet míč a nepouštět soupeře do zakončení. To se nám až na dvě menší chyby v obraně dařilo. Od 56. minuty jsme zapas hráli proti 10 a chtěli jsme dohrát zápas bez zbytečných komplikací, což se nám povedlo a dovezli jsme si z Kunštátu, respektive z Lysic všechny body. Příští týden nás čeká zápas se Svitávkou a pevně věřím, že se nám hráči uzdraví a budeme na 100% nachystaní.

Hodnocení utkání očima střelce branky Tomáše Štafy: Zápas jsme odehráli s klidem. Dali jsme dva rychlé góly a zbytek zápasu jsme si pohlídali. Výkon byl hrozný, ale body se počítají.

Ostatní výsledky 5. kola III. třídy

Boskovice-Letovice „C” - Adamov 5 : 0

Bořitov „B” - Kotvrdovice 3 : 3

Vavřinec - Vísky 4 : 0

Vranová - Lysice 5 : 0

Kořenec - Lažánky 3 : 0

Svitávka - Velké Opatovice 2 : 3

Voděrady - Olomučany 1 : 7

Novinky


Zobrazit další novinky