Druhý víkend po sobě se představíme venku

Klub
úterý 30. května. 2023
Nikol Škvareninová

Druhý víkend po sobě se představíme venku

První červnový víkend se představí obě mužstva na venkovním hřišti. Nejprve v sobotu A mužstvo zajíždí na půdu týmu FK SK Bosonohy. A v neděli hraje B tým s týmem FKD. Oba týmy se představí již dopoledne.

V sobotu 3. 6. 2023 se A tým představí o půl 11 na hřišti týmu z Bosonoh. Náš soupeř je na posledním místě tabulky KP se ziskem 21 bodů, přičemž dokázal šestkrát zvítězit, třikrát remizovat a osmnáctkrát odešel poražen. Vstřelili 24 branek a 55 obdrželi. Nejlepším střelcem týmu je Pavel Dohnal s pěti vstřelenými brankami.
Naše A mužstvo je aktuálně na 12. místě tabulky KP se ziskem 31 bodů. Devětkrát si z utkání odnesli všechny body, čtyřikrát se podělili o body a třináctkrát se museli obejít bez bodu. Ve 26 utkáních vstřelili hráči A týmu 38 branek a 44 obdrželi. Nejlepším střelcem týmu je Michal Pokorný, který dokázal přesně zamířit dvanáctkrát.


A v neděli 4. 6. 2023 se v 10:30 B mužstvo představí na půdě FKD. Jejich soupeř drží třetí místo I. B třídy při zisku 50ti bodů. Ve 24 utkáních dokázal šestnáctkrát zvítězit, dvakrát se dělil o body a šestkrát odešel poražen. Tým FKD vstřelil 64 branek a 36 obdržel. Nejlepším střelcem týmu je Adam Fiala, který dokázal přesně zamířit třináctkrát.
A proti týmu z FKD se představí náš B tým, který drží čtvrté místo hned za soupeřem. Při zisku 46 bodů dokázali hráči vstřelit 62 branek a 58krát lovil brankář míč ze své sítě. Ve 24 utkáních patnáctkrát zvítězili, pouze jedenkrát se dělili o body a osmkrát odešli poraženi. Nejlepším střelcem B mužstva i celé soutěže I.B třídy skupiny A je Tomáš Štafa, který dokázal přesně seřídit mířidla třicetdvakrát.
Přijďte podpořit naše hráče v dalších bojích o body do tabulek!Novinky


Zobrazit další novinky