Sparta si odvezla všechny body

A tým
čtvrtek 25. května. 2023
Nikol Škvareninová

Sparta si odvezla všechny body

Ve středu 30. 5. 2023 se utkalo A mužstvo s celkem ze Sparty Brno a i z tohoto souboje bohužel vyšli bodově naprázdno.

SK Olympia Ráječko - FC Sparta Brno

0 : 0 (0 : 2)

Střelci

Ráječko: -

Sparta: 73’ Stehlík Jindřich

90’ Stehlík Jindřich

Karty

Ráječko: -

Sparta: 36’ ŽK Sláma Radek

77’ Adámek Jiří

Sestavy

Ráječko: Záleský David - Souček Radek, Lidmila Patrik, Tenora Jakub, Štěpánek Filip - Pokorný Jan, Zouhar Michal (K), Bartoš David, Žáček Lukáš - Koňařík Daniel (62’ Štafa Tomáš), Pokorný Michal

Na střídání: Juran David - Bartoš Martin, Chyla Radim, Huška Jiří, Štafa Tomáš, Ťoupek Jakub

Trenér: Huška Jiří

Sparta: Bílý Radek (46’ Krkošek Juraj) - Sláma Radek, Skočovský Martin, Krejčí Lukáš, Pojsl Jakub (86’ Popovych Vasyl), Košut Tomáš, Stehlík Jindřich, Janderka Radomír, Drbal Pavel, Večera David (36’ Adámek Jiří (87’ Sydorenko Ihor)), Krejčíř Jakub (K)

Na střídání: Krkošek Juraj - Tymchuk Anatolii, Adámek Jiří, Popovych Vasyl, Sydorenko Ihor, Kovalov Ruslan

Trenér: Šťourač Radek


Hodnocení utkání pohledem domácího trenéra Jiřího Hušky: Řekl bych, že to bylo naše klasické utkání z poslední doby. My hrajeme, vytváříme si šance, ale gól nedáme. A soupeř vytěží z minima maximum a to navíc s naší pomocí, kdy jim šance připravíme vlastními chybami. Upřímně nemám klukům, co vytknout, dřeli, makali, bojovali a byla má nich vidět ta touha zápas zvládnout, jen nám chyběl větší klid a jednoduchost v zakončení. Máme za sebou náročný program, o víkendu máme volno, tak jsem dal klukům volno, aby si odpočinuli a to hlavně po psychické stránce.

Hodnocení utkání očima dvougólového střelce Sparty Jindřicha Stehlíka: Myslím, že se utkání odehrávalo ve vysokém tempu, věděli jsme, že Ráječko má nějaké zraněné a nemocné hráče, i přesto musím říct, že odehráli dobré utkání a předvedli dobrý výkon. V prvním poločase jsme nedokázali dotáhnout pár slibně rozvíjejících se akcí a hráli jsme zbytečně zbrkle. Měli jsme problémy s rychlými krajními hráči, naštěstí se nám podařilo všechny akce přečkat, i tu největší v prvním poločase, kdy ve 45. minutě šel domácí útočník sám na našeho brankáře. Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit aktivně a zatlačit soupeře k brance, měli jsme tam opět par nedotažených akcí, potom jsme po zaváhání domácího obránce vstřelili branku na 0:1, poté jsme přežili velkou šanci domácích, kdy útočník trefil skoro na brankové čáře našeho stopera. V 90. minutě jsme už korigovali stav na 0:2, kdy domácí vložili veškerou sílu do útoku a my jsme z protiútoku do otevřené obrany skórovali.

Fotky od naší dvorní fotografky NickiPhoto na: https://eu.zonerama.com/NickiPhoto/Album/9832847#check-duplicates


Novinky


Zobrazit další novinky