Třetí květnový víkend se představíme doma

Klub
čtvrtek 18. května. 2023
Nikol Škvareninová

Třetí květnový víkend se představíme doma

O víkendu 20. - 21. 5. 2023 sehrají oba týmy utkání na domácí půdě. V sobotu se představí A tým netradičně dopoledne proti Ratíškovicím. A v neděli nastoupí “béčko” proti Lelekovicím, za které ještě na podzim nastoupil trenér A týmu Jiří Huška.

V sobotu 20. 5. se představí před domácími fanoušky A tým, který své utkání netradičně odehraje již dopoledne od 11 hodin. Proti nim se postaví tým z Ratíškovic, který je na předposledním místě tabulky KP se ziskem 21 bodů. S výhodou domácího hřiště nastoupí náš A tým, který je po 24 kolech na desátém místě KP se 31 body, přičemž dokázali devětkrát zvítězit, čtyřikrát dělili body a jedenáctkrát odešli poraženi. Hosté z Ratíškovic mají a o 3 výhry méně, bod brali ze tří utkání a patnáctkrát si se soupeři nedokázali poradit.
Nejlepším střelcem “áčka” je Michal Pokorný se dvanácti brankami. A za hosty nejlépe dokázal seřídit mířidla David Marcián, když dokázal přesně zamířit devětkrát.A v neděli nastoupí B tým proti celku AC Lelekovice od 17:30 hodin. Potkají se tak celky v tabulce celkem blízké, které ale dělí 11 bodů. B tým je po 22 kolech I.B třídy čtvrtý se ziskem 43 bodů za čtrnáct výher a jednu remízu. Proti nim nastoupí na hřiště celek, který má 32 bodů, dokázal devětkrát zvítězit, pětkrát se se soupeři dělil o body a osmkrát odešel poražen. V této sezóně dokázalo “béčko” vstřelit 58 branek, přičemž o 31 branek se postaral nejlepší střelec celku i soutěže Tomáš Štafa. Na druhé straně ale 55 branek obdrželi. Soupeř z Lelekovic přesně zamířil 52krát, kdy nejlepším střelcem týmu je David Šuler s jedenácti brankami. A 53 brankám zabránit nedokázali.


Přijďte podpořit naše týmy v cestách za dalšími body!

Novinky


Zobrazit další novinky