První jarní fotbalový víkend vyzněl jasně ve prospěch našich týmů

A tým
neděle 19. března. 2023
Nikol Škvareninová

První jarní fotbalový víkend vyzněl jasně ve prospěch našich týmů

V neděli 19. 3. 2023 zajíždělo naše A mužstvo k prvnímu jarním utkání na hřiště do Ivančic, kde proběhl souboj dvou týmů, které by se díky vítězství mohly posunout blíže k záchraně v KP. Utkání po vzoru B týmu vyznělo lépe pro hosty, tudíž si naše “áčko” veze z Ivančic důležité tři body.

FC Ivančice - SK Olympia Ráječko

0 : 3 (0 : 1)

Střelci

Ivančice: -

Ráječko: 9’ Pokorný Jan

49’ Chyla Radim

90+1’ Pokorný Michal


Karty

Ivančice: 38’ ŽK Holý Jakub

42’ ŽK Horáček Martin - asistent trenéra

59’ ŽK Weinlich Michael

Ráječko: 69’ ŽK Sedlák Jakub


Sestavy

Ivančice: Foltyn Ondřej - Gaňa Roman (78’ Liubchych Oleksandr), Císař Ladislav, Holý Jakub, Bořil David (73’ Dobrovodský Martin), Sedláček Tomáš (58’ Čožík Tomáš), Rozmahel Daniel, Weinlich Michael (K), Galstyan Edmont (58’ Široký Teodor), Rajsigl Štěpán, Pekáč Jan

Na střídání: Podolský Petr - Dobrovodský Martin, Liubchych Oleksandr, Čožík Tomáš, Široký Teodor

Ráječko: Juran David - Souček Radek, Maňoušek Marek, Sedlák Jakub(K), Žáček Lukáš, Pokorný Jan (11’ Koňařík Daniel), Bartoš David, Lidmila Patrik, Zouhar Michal, Pokorný Michal, Chyla Radim (86’ Nyčyporčuk Rostislav)

Na střídání: Včelař Adam - Koňařík Daniel, Huška Jiří, Nyčyporčuk Rostislav

Trenér: Huška Jiří


Hodnocení trenéra Jiřího Hušky: S klukama jsme si v týdnu i před zápasem něco řekli a udělali za přípravou tlustou čáru. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a byli lepším týmem, za což jsme byli odměněni vstřelenou brankou. Poté jsme trošku zvolnili a hra se více vyrovnala. Před poločasem jsme se mohli více uklidnit, ale neproměnili jsme penaltu. Druhý poločas jsme začali opět aktivně a po několika šancích se nám jedna podařila proměnit a odskočil jsme o dva góly. Poté jsme měli několik příležitostí, které jsme buď nedohráli do zakončení a nebo neproměnili. Soupeř si vytvořil první gólovou šanci až zhruba 10 minut před koncem, kdy nás podržel brankář David Juran. A v samém závěru jsme přidali ještě jednu branku. Celkově musím kluky pochválit za nasazení, bojovnost a přístup. Ale zvedání prst, jelikož je to teprve první utkání a my musíme takto pracovat i nadále.

Novinky


Zobrazit další novinky