Béčko navázalo na úspěšný podzim a z Bohdalic veze 3 body

B tým
neděle 19. března. 2023
Nikol Škvareninová

Béčko navázalo na úspěšný podzim a z Bohdalic veze 3 body

V sobotu 18. 3. sehrál „B” tým první utkání jarní části na hřišti týmu TJ Sokol Bohdalice, kde byl podle papírových předpokladů favoritem. Tyto předpoklady potvrdil a odváží si z prvního jarního utkání na hřišti soupeře 3 body za výhru 2:4.

TJ Sokol Bohdalice - SK Olympia Ráječko

2 : 4 (0 : 1)

Střelci

Bohdalice: 52’ Efimov Anton

86’ Semeniuk Andrii

Ráječko: 14’ Štafa Tomáš

48’ Sehnal Martin

53’ ŠtafaTomáš

89’ Sehnal Martin


Karty

Bohdalice: 88’ Ševčík Jakub

93’ Sabirov Askar

Ráječko: -


Sestavy

Bohdalice: Paštěka Martin - Semeniuk Andrii, Kolečkář Jaroslav, Vaculčík Roman (46’ Ševčík Jakub), Jašíček Radovan (K), Pavlík Martin, Tomala Karel (79’ Sabirov Askar), Efimov Anton, Břoušek Radim, Kopřiva Jiří, Zolotarev Vladimir (46’ Ohanyan Gevorg)

Na střídání: Sabirov Askar, Ševčík Jakub, Ohanyan Gevorg, Ševčík Petr

Trenér: Julínek Zdeněk


Ráječko: Valach Jaroslav (46’ Včelař Adam) - Hübner Tomáš, Nyčyporčuk Rostislav, Sígl Martin, Neděla Martin (89’ Procházka Robin) - Fojt Lukáš, Perout Jiří, Kolomazníček Václav, Jedlička Filip (83’ Ševčík Marek) - Sehnal Martin, Štafa Tomáš (K)

Na střídání: Včelař Adam, Procházka Robin, Ševčík Marek

Trenér: Polák Radim


Hodnocení utkání trenérem Radimem Polákem: První poločas jsme byli jasně lepší a do ničeho jsme je nepustili. Mohli jsme vést o více branek než jen 0:1. Jedinou šanci využil z těch všech příležitostí střelec Tomáš Štafa. Ve druhém poločase jsme hned dokázali zvýšit na 0:2 zásluhou krásné akce, na jejíž konci byl Martin Sehnal. Domácí přidali na obrátkách a vypracovali si standardní situace. Po jedné z nich dokázali snížit na 1:2. My jsme ale hned po minutě dokázali zareagovat a vzali si dvougólový náskok zpět zásluhou Tomáše Štafy. Domácí se i nadále snažili standardními situacemi zvrátit utkání, což se jim povedlo a z dorážky dávali gól na 2:3. A opakovala se předchozí situace, kdy jsme opět za minutu dokázali odskočit už na 2:4. Do konce zápasu jsme potom hru kontrolovali a dovedli zápas do vítězného konce.


Hodnocení utkání dvougólovým střelcem Martinem Sehnalem: Na začátek bych chtěl říct, že už jsem ani nechtěl nastoupit, ale vzhledem k tomu, že se hrálo na tak malém hřišti, jsem nakonec souhlasil a musím říct, že jsem si to moc užil. A teď už k samotnému utkání. Chtěl bych pochválit oba gólmany. Byli skvělí a mockrát nás podrželi. Někteří kluci mě hodně překvapili. Třeba Luďa (pozn. Martin Neděla) podal výborný výkon. Vlastně celá obrana zahrála dobře. I Rosťa si věřil a zahrál suprově. Záloha dřeva a pracovala. Měli toho hodně a vydali ze sebe vše. I posila Lukáš Fojt ze Skalice zahrál suprově. No a co říct k útoku. Vše asi vystihují 4 branky venku, k tomu není, co více dodat. Celkově to byla super týmová hra, do které všichni dali vše a podle toho vypadá i výsledek. Moc rád jsem si s klukama zase zahrál, i když už je podle mě vidět, že mi balon více zavazí, ale od toho jsem měl Štafika (pozn. Tomáš Štafa), který všechno doběhl. Moc děkuji za možnost si zahrát, všichni hráli moc dobře a přeji, ať i nadále vyhráváte a hlavně ať Vás to baví, a o tom to je.

Novinky


Zobrazit další novinky