Na závěr podzimu zajíždí obě mužstva na venkovní hřiště

Klub
úterý 08. listopadu. 2022
Nikol Škvareninová

Na závěr podzimu zajíždí obě mužstva na venkovní hřiště

V sobotu 12.11. oba týmy hrají svůj poslední podzimní zápas na venkovním hřišti.


12. 11. 2022

V sobotu 12.11. čeká ve 14 hodin poslední zápas podzimu náš „A” tým, který zajíždí má hřiště týmu FC Sparta Brno.

Tým brněnské Sparty je po 14 kolech na devátém místě tabulky KP se ziskem 19 bodů. Dokázali šestkrát zvítězit, jednou remizovat a šestkrát nezískali ani bod. Vstřelili 27 branek a míč lovili ze sítě 23krát. Nejlepším střelcem týmu FC Sparta Brno je Jindřich Stehlík s 10 vstřelenými brankami.

Na druhé straně je náš tým, který je stále na čtrnáctém místě se ziskem 12 bodů. Dokázali třikrát zvítězit, třikrát remizovat a osmkrát odešli poraženi. Branku vstřelili 22krát a 31 branek obdrželi. Nejlepším střelcem našeho týmu je Michal Pokorný s osmi vstřelenými brankami.

A ve stejný čas se utká rezerva v odloženém utkání s týmem z Babic na jejich hřišti. Před 14 dny nebylo utkání odehráno z důvodu mlhy a tak náš „B” tým musí k odehrátí třináctého kola do Babic znovu. Potkají se dva týmy z opačných pólů tabulky I.B třídy.

Babice jsou na 11. místě při zisku 12 bodů. Dokázali třikrát zvítězit, třikrát remizovat a šestkrát odešli poraženi. Vstřelili 18 branek a 25krát lovili míč ze své sítě. Nejlepším střelcem týmu z Babic je Martin Kučerem, když dokázal vsítit 10 branek.

Hostujícím celkem bude náš „B” tým, který ke aktuálně na druhém místě tabulky I.B . Přičemž devětkrát zvítězili, ani jednou si nedělili body a třikrát byli poraženi. Nejlepším střelcem našeho týmu je Tomáš Štafa při 21 vstřelených brankách a je tak zároveň nejlepším střelcem I.B třídy.

Přijeďte podpořit naše týmy v posledních zápasech sezóny. Oba týmy budou velmi rádi za Vaši podporu v soubojích a postavení v tabulce.
Novinky


Zobrazit další novinky