SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > ZMĚNA NA ČELE PŘEBORU. BOSKOVICE PADLY NA ČTVRTOU PŘÍČKU, VEDE START

ZMĚNA NA ČELE PŘEBORU. BOSKOVICE PADLY NA ČTVRTOU PŘÍČKU, VEDE STARTDatum konání:
8.5.2019

Krajský přebor JmKFS | Datum: 08.05.2019

Tohle bude drama zřejmě až do posledního kola. Mezi prvním a čtvrtým týmem krajského přeboru je pouze dvoubodový rozdíl. Po vloženém 30. kole je pořadí následující: 1. Start Brno - 49 bodů, 2. Ráječko - 48 bodů, 3. Mutěnice - 47 bodů, 4. Boskovice - 47. bodů. Do konce sezony zbývá odehrát šet kol.

Poprvé od 5. kola nejsou na prvním místě Boskovice. Slabší výsledky a forma je posílá na čvrtou příčku. Zároveň mají ze čtyř hlavním aspirantů na postup nejtěžší los.

Předpokládá se, že letos se postupy do divize odmítat nebudou. Po reorganizaci moravských soutěží totiž bude krajský přebor termínově daleko náročnější než divizní soutěž.

Výborně jarní části prochází Ráječko. Z devíti zápasů osm vyhrálo, ztratilo jen v Bosonohách, kde při remíze neproměnilo penaltu. Start Brno dnes v divokém zápase vyhrál v Komíně nad Svratkou 6:3 a podruhé v sezoně se dostal do čela tabulky. Poprvé to bylo hned po prvním kole. Ale pozor na Mutěnice. O nich se zatím příliš nemluví, z posledních šesti zápasů hrají čtyřikrát doma.

Posledních 6 kol vedoucích celků KP

Start Brno

Krumvíř (V), Moravský Krumlov (D), Vojkovice (V), Kuřim (D), Ráječko (V), Boskovice (D)

Ráječko

Moravská Slavia (D), Bohunice (V), Ivančice (D), Sparta Brno (V), Start Brno (D), Vojkovice (V)

Mutěnice

Boskovice (D), Krumvíř (V), Rousínov (D), Moravský Krumlov (V), Bosonohy (D), Kuřim (D)

Boskovice

Mutěnice (V), Rousínov (V), Bosonohy (D), Moravská Slavia (V), Bohunice (D), Start Brno (V)

 

Článek převzat z http://www.jihomoravskyfotbal.cz/clanek/4405-zmena-na-cele-preboru-boskovice-padly-na-ctvrtou-pricku-vede-start/