SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > VÝSLEDKY VÍKENDOVÝCH ZÁPASŮ 12.10. A 13.10. 2019

VÝSLEDKY VÍKENDOVÝCH ZÁPASŮ 12.10. A 13.10. 2019



Datum konání:
12.10.2019
Datum ukončení:
13.10.2019

MUŽI "A":

11. kolo Krajského přeboru JmFKS:

SK OLYMPIA RÁJEČKO "A" - FC BOSKOVICE 0 : 5 (0 : 4)

Sestava:

Němeček K. (45. Růžička A.) - Gromský P., Vránek L., Muller D., Sedlák J. (K) (10. Souček R.), Bokůvka D., Sedláček M. (10. Lidmila P.), Keprt R., Horáček J., Voda F. (61. Zouhar M.), Keprt D. (70. Souček P.)

Branky:

--------

Trenér:

Maša M., Škaroupka J.

 

MUŽI "B":
11. kolo Okresního přeboru Blansko:
SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - VYSOČANY/ŠOŠŮVKA "B" 5 : 0 (1 : 0)
Sestava:
Maška D. - Kolář J., Láník R. (46. Prokop V.), Hlaváček T., Perout J. - Kolomazníček V. (Nyčyporčuk R.), Sehnal J. (66. Sedláček M.), Souček P., Sehnal M., Pernica L. - Štafa T. (70. Žůrek J.)
Branky:
Sehnal J. 3x, Sehnal M., Souček P.
Trenér:
Feilhauer M., Prokop V.
 
DOROST:

SK OLYMPIA RÁJEČKO "dorost" - MORAVSKÁ SLÁVIA 2 : 1 (0 : 1)
SESTAVA:
Včelař - Hebký, Šebela, Šoba, Kouřil - Kupka, Sedlák, Bartoš, Pindryč - Souček, Kopecký
NÁHRADNÍCI:
Jedlička, Mikulášek, Odehnal, Klíma, Palacký, Putiška, Ševčík
BRANKY:
Souček, Hebký
Trenér:
Pokoj Jiří st.
 
Po bojovném výkonu proti kvalitnímu soupeři jsme dokázali otočit ve druhém poločase výsledek a zaslouženě jsme vyhráli. Po sedmi výhráh po sobě je potřeba rychle přistát na zem, protože nás čekají dvě okr. derby Kotvrdovice venku, Rájec doma a musíme se obejít bez čtyř hráčů zákl. sestavy.
 
STARŠÍ ŽÁCI:
 
FK RÁJEC JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. žáci" - FC BOSKOVICE "B" 1 : 10 (0 : 4)
Trenér:
Zouhar M., Musil M.
 
MLADŠÍ ŽÁCI:
 
FK RÁJEC JESTŘEBÍ/SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. žáci" - FC BOSKOVICE "B" 0 : 3 (0 : 2)
Trenér:
Zouhar M., Musil M.
 
STARŠÍ PŘÍPRAVKA:
 
VYSOČANY/ŠOŠŮVKA - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípravka"  1 : 21 (0 : 12)
Trenér:
Feilhauer M., Kopecký J.
 
BENEŠOV/KOŘENEC - SK OLYMPIA RÁJEČKO "st. přípravka"  1 : 22 (0 : 10)
Trenér:
Feilhauer M., Kopecký J.
 
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA:
 
SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípravka" - BOSKOVICE "A" 6 : 4 (4 : 3) 
Trenér:
Vladík I.
 
SK OLYMPIA RÁJEČKO "ml. přípravka" - BOSKOVICE "B" 14 : 1 (8 : 0)
Trenér:
Vladík I.