SK Olympia Ráječko, z.s. SKOlympia Ráječko
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > SHRNUTÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY - MUŽI "B"

SHRNUTÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY - MUŽI "B"



Datum konání:
11.11.2019

Tým muži "B" SK OLYMPIA RÁJEČKO hraje v sezóně 2019/20 soutěž: Okresní přebor PENALTY okresu Blansko

 

Trenér:

Feilhauer Michal

Prokop Vítek

 

Výsledky zápasů:

Okresní pohár Agris Cup

  1. kolo - čtvrtek 1.8.2019 v 18:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - LIPŮVKA (hřiště Ráječko) ( 1 : 0 )
  2. kolo - neděle 4.8.2019 v 14:15 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - JEDOVNICE (hřiště Ráječko) ( 3 : 2 )

Okresní přebor Penalty

2. kolo - sobota 10.8.2019 v 17:00 hod.,  SKALICE nad SVITAVOU  - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Skalice) (3 : 1)

3. kolo - sobota 17.8.2019 v 17:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - OLOMUČANY (hřiště Ráječko) (2 : 3)

4. kolo - sobota 24.8.2019 v 17:00 hod.,  OLEŠNICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Olešnice) (1 : 4)

5. kolo - sobota 31.8.2019 v 16:30 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - DRNOVICE (hřiště Ráječko) (3 : 0)

6. kolo - sobota 7.9. 2019 v 16:30 hod.,  RUDICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Rudice) (0 : 1)

7. kolo - sobota 14.9.2019 v 16:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - JEDOVNICE (hřiště Ráječko) (3 : 3)

8. kolo - neděle 22.9.2019 v 15:30 hod.,  DOUBRAVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Doubravice) (3 :1)

9. kolo - sobota 28.9.2019 v 15:30 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - LETOVICE (hřiště Ráječko) (8 : 1)

10. kolo - neděle 6.10.2019 v 12:30 hod.,  KUNŠTÁT "B" - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Kunštát) (5 : 2)

11. kolo - neděle 13.10.2019 v 15:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - VYSOČANY/ŠOŠŮVKA "B" (hřiště Ráječko) (5 : 0)

12. kolo - neděle 20.10. 2019 v 14:30 hod.,  BOŘITOV - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Bořitov) (5 : 6)

13. kolo - sobota 26.10.2019 v 14:00 hod,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - ADAMOV (hřiště Ráječko) (5 : 2)

1.kolo - neděle 3.11.2019 v 14:00 hod.,  SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" - VELKÉ OPATOVICE (hřiště Ráječko) (4 : 5)

14. kolo - neděle 10.11.2019 v 13:30 hod.,  VELKÉ OPATOVICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO "B" (hřiště Velké Opatovice) (10 : 1)

 

Soupiska + počet branek:

1. Štafa Tomáš - 14 branek

2. Sehnal Jan - 11 branek

3. Sehnal Martin - 9 branek

4. Souček Pavel - 5 branek

5. Bartoš David - 2 branky

6. sehnal Vít - 1 branka

7. Sedláček Michal - 1 branka

8. Stejskal Jan - 1 branka

9. Hlaváček Tomáš - 1 branka

10. Kolomazníček Václav - 1 branka

11. Zouhar Michal - 0 branek

12. Růžička Aleš - brankář

13. Žůrek Jan - 0 branek

14. Buš Ondřej - 0 branek

15. Ševčík Ondřej - 0 branek

16. Kopecký Jaroslav - 0 branek

17. Kolář Jakub - 0 branek

18. Láník Roman - 0 branek

19. Hubner Tomáš - 0 branek

20. Keprt Radek - 0 branek

21. Hebký Michal - 0 branek

22. Hebký Zdeněk - 0 branek

23. Perout Jiří - 0 branek

24. Pernica Lukáš - 0 branek

25. Doležel Martin - 0 branek

27. Procházka Robin - 0 branek

28. Prokop Vítek - 0 branek

29. Maška David - brankář

30. Mosler Tomáš - 0 branek

31. Nyčyporčuk Rostislav - 0 branek

 

Tabulky soutěže

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Olomučany 14 9 5 0 43:16 32
2 Jedovnice 14 9 4 1 48:22 31
3 Kunštát B 14 9 3 2 38:23 30
4 Doubravice 14 9 1 4 36:22 28
5 Velké Opatovice 13 8 1 4 50:25 25
6 Rudice 14 7 2 5 33:22 23
7 Ráječko B 14 7 1 6 46:41 22
8 Skalice 14 5 3 6 41:32 18
9 Olešnice 14 5 3 6 33:25 18
10 Bořitov 14 5 3 6 33:39 18
11 Letovice 14 3 1 10 22:51 10
12 Adamov 13 2 2 9 17:40 8
13 Drnovice 14 1 4 9 20:39 7
14 Vysočany - Šošůvka B 14 1 1 12 10:73 4

Tabulka doma

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Doubravice 7 6 1 0 28:8 19
2 Olomučany 7 6 1 0 23:5 19
3 Kunštát B 7 6 1 0 24:7 19
4 Jedovnice 7 5 1 1 28:13 16
5 Rudice 7 5 0 2 19:7 15
6 Skalice 7 4 2 1 27:9 14
7 Ráječko B 7 4 1 2 30:14 13
8 Velké Opatovice 7 4 0 3 28:16 12
9 Olešnice 7 3 2 2 25:12 11
10 Bořitov 7 3 1 3 17:18 10
11 Letovice 7 2 1 4 13:23 7
12 Drnovice 7 1 3 3 9:14 6
13 Adamov 6 1 2 3 9:12 5
14 Vysočany - Šošůvka B 7 1 1 5 8:24 4

Tabulka venku

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Jedovnice 7 4 3 0 20:9 15
2 Velké Opatovice 6 4 1 1 22:9 13
3 Olomučany 7 3 4 0 20:11 13
4 Kunštát B 7 3 2 2 14:16 11
5 Doubravice 7 3 0 4 8:14 9
6 Ráječko B 7 3 0 4 16:27 9
7 Rudice 7 2 2 3 14:15 8
8 Bořitov 7 2 2 3 16:21 8
9 Olešnice 7 2 1 4 8:13 7
10 Skalice 7 1 1 5 14:23 4
11 Letovice 7 1 0 6 9:28 3
12 Adamov 7 1 0 6 8:28 3
13 Drnovice 7 0 1 6 11:25 1
14 Vysočany - Šošůvka B 7 0 0 7 2:49 0